2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Arkadaslar bu serumu burna kac damla damlatmak gerekiyo aspirotrm yok sadece damlatsak yetrmi

Cnm tek gogsu emzirip uyaninca ayni gogusle devam ediyorum dedin..bu arada diger gogsun sisip acimiyor mu?benim damarlar sisiyor ve gunlerce aciyor..

selam kızlar nihayet artık evimdeyim
evimi özlemişim sizleri de.. umarım tüm yeğenlerim ve sizler iyisinizdir.

doktordan geldim öğrendiklerimi size de yazayım belki işinize yarar..

yeşil mukuslu kaka sorunumuz vardı.. gaita tahlili verdik (bu arada yarım saat içinde verilmesi gerekiyor)
lökosit çıktı enfeksiyon var dedi banyo suyundan bile olmuş olabilir dedi..
çocuk 3000 km yol yaptı heryerden enfeksiyon kapmış olabilir haliyle
sadece bağırsak için bir şurup verdi biogaia devam dedi

mukus içinse benden süt ve süt ürünlerini ve yumurtanın sadece beyazını yasakladı..
buna çok üzüldüm kahvaltıdan aç kalkacağım anlaşılan peynirsiz bir hayat

burun tıkanıklığı için xclear diye bir damla verdi

konak için zeytinyağı ile banyo öncesi bekletmemi ben tararken bıngıldağına zarar gelir mi diye sordum birşey olmaz dedi

gece beslenmesini de 4 saat en fazla dedi..4 saat geçmedikçe emmesi için uyandırmana gerek yok dedi

kız bebekler için özel bölge temizliği fazla bastırmadan yüzeysel yap dedi

76 günlük olduk 63 cm olmuş boyumuz kilomuz da 6 kg

bizden haberler böyle

KIZLARR BEBEKLERinizin aylık fotolarını cekiyormusunuz? Ve sayı olarak ne kullanıyorsunuz? Hatıra olsun ilerde gösteirriz inşallah

Arkadaşlar 1 haziranda Doğum yaptım.Doğum parası için 5 haziranda başvurduk.3 Ağustos'ta almak için gittim sistemde gözükmedi.Sanırım mesaj da gelmesi gerekiyormuş.Gelmedi de zaten.

Başvurduğumuz şehirdeki daireye sorduk.Temmuz 25 ten sonra alacakların hepsinde sıkıntı oldu,ağustos 25ten sonra alacak demişler.

Bir de kızım sadece anne sütü alıyor.2.ay aşısından sonra düzeni bozuldu,günde 2 kez kaka yapıyor ama çok fazla ağlayarak.Başına gelen var mi ?

Hoşgeldin canım, arayı açma bu kadar :) geçmiş olsun bu arada o damlayı ben de kullanıyırum.
Konak dediğin nasıl bişe? Benim kızın alnında döküntü olmuştı sarı sarı yeni doğduğu zamanlarda. Yavaş yavaş geçti kendiliğinden. Dün farkettim kafasının üst kısmında var.
Ama ben şampuan kullanmıyorum pek. Kullandığımda da çook az sürüyorum.
Kendiliğinden geçer sandım ama, yarın kontrolü var, bi sorcam doktora.

Ben hem hamilelikte gem emzirirken kullandım. Öyle aman aman ağlayan bir çocuk değil.

KIZLARR BEBEKLERinizin aylık fotolarını cekiyormusunuz? Ve sayı olarak ne kullanıyorsunuz? Hatıra olsun ilerde gösteirriz inşallah

Canm ben bi albüm oluşturdum günlük fotoğraf çekiyorum.

Bir de e bebekte 12 aya kadar sticker seti görmüştüm.10 tl gibi bir fiyata

hoşbulduk canım... tatilde girme fırsatım olmadı pek ..
konak böyle sarı deri döküntüsü katman gibi çocuğun kafasında oldu.. ben de sadece haftada 2 kez şampuan kullanıyorum ama aşı zamanı banyo yapamadık ya oluştu
bir de her banyo sonrası mutlaka saçlarını tarıyorum hava alsın diye doktor söylemişti

Kızlar Konak için bebe yağı sürün yarım saat bekleyip sık dişli tarakla tarayın hafif hicbirşey kalmadı

Yok cnm o kadar sutum herzaman olmuyor
Eger ikisini de verirsem ikisininde onsutunu icip cabuk acikacak
Ben diger oglumda da oyla yapmazdjm

Ben bıraktığım memeden devam etmiyorum. Zaten gündüz iki saatte bir emziriyorum. Yani 4 saatte hiç bi zaman dolu dolu olmuyo. Hep yumuşak.olanı da içiyo bitiriyo sanırım
Şimdi aklıma takıkdı acaba senin gibi yapsam daha çok mu kilo alırdı diye. Bilemedim.

Diğer arkadaşlar siz nasıl yapıyorsunuz?

Bende bıraktığım yerden devam ettiriyorum ama benimde göğüslerim akaşama dığru yumuşuyor sanki az gibi geliyor sütüm bana eğer emer durmaz ağlarsa mama veriyorum..ya bu sütün yetip yetmediğini nasıl anlıcaz yumuşak göğüs az sütmü demek oluyor acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…