2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
8+0 olmusum ben de bugün aman yasama diyim cok kotuymus hep anlatirlardi da bu kadar oldugunu tahmin edemezdim hepimizin yakin ya bebisler sira sira cinsiyet ogrenicez insallah cok eglenceli olcak

Yarın kalp atışlarını duyduktan sonra derin bir nefes alacağım İnşallah :)
İkizler burcu'cular geliyorrrr )))))

Benimde ikinci gebeliğim kızlar altı yıl korunduk kızım okula başlayınca karar verdik ve şimdi mutluyuz dr vitamin vermiş elevit ve folik artı Demir eksikliği için bunu verdi kullanan varmı

Eklentiler

• image.jpeg
    24,3 KB · Görüntüleme: 19
Benimde ikinci gebeliğim kızlar altı yıl korunduk kızım okula başlayınca karar verdik ve şimdi mutluyuz dr vitamin vermiş elevit ve folik artı Demir eksikliği için bunu verdi kullanan varmı
Canım kafanı karıştırmak istemem ama elevitin içinde domuz jelatini kullanılıyor kendi firması açıkladı hakkında açılmış bir sürü manevi tazminat davası var 12. Haftaya kadar folikasit almak gerekiyor dedi benim doktorum folikasit dvitamini bi vitamin daha var üçlü kombinini başladı. Kansızlığım olmasına rağmen, 12. Haftada (inşAllah ulaşırsak sağsağlim) başlarız acele etmeyelim dedi

Insallah lekelenmeden birsey olmaz canim. Imkan bulursan yarin beta degerine de baktir. Kese hemen dolmuyor normalde zaten.Sabir ve dua ile duzelecek insallah..

Kızlar hepinize ayrı ayrı sonsuz teşekkürler. Çok rahatlattınız beni ve bebişimi teyzeleri :) Bugün sadece 1-2 damla leke geldi, komple yatamıyorum, çorba vs yapmak için kalktım. Yarın doktora gideceğim. Sonuçları yazarım. Hepinizi seviyoruzzz :)

Tig daha kolay geliyo bana canim sis hic yapamiyorum bi de ilmek kacirinca sokmek gerekiyo falan duzeltmesi zor sisin ama tig yaparken oyle bi dert olmuyo

S shr85 Merhaba hemşerim, Manisa merkezden misin? İkimiz de aynı senenin çocuğuyuz, belki tanıdık falan çıkarız dedim

Arkadaşlar bir de;

ilk kasık ağrısı solda ise erkek, sağda ise kız,
4,5 aydan sonra kasık ağrısı solda ise kız, sağda ise erkek

Ve kız kasığa erkek bele vurur derler. Okuduklarım ve duyduklarım bunlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…