2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benimki geç döllenme canım zaten pko olduğum için adet düzensizliğim var son adetim 28 agustos :) görüp görmeyeceğim yarın belli olacak. İnş rabbim gösterir. Karından gördü değil mi ? Vajinal nı baktı yoksa?
Evet karnımdan baktı hımm pko falan bilmiyorum da 28 ağustos 2 aylık olmuyor mu görürsün inşallah canım inşallah herşey yolundadır...ben 2 buçuk yıl sonra kavuştum şimdi çok acele ediyorum galiba ama bebeğin hiç acelesi yok sanırım ben onu 6 haftalık sanıyorum o 3 haftalık mış baksana

Canım Allah kucağına almayı nasip etsin !
Ben de yarın sabah kalp atışlarını duymak için doktora gideceğim. İnşallah aynı duyguları yaşarım
Amin canım inşallah hepimiz kucagimiza alırız saglicakla.. kaç haftalik senin? inşallah duyarsin pit pit lari

Hadi yaa niye ki ne oldu canim? Insallah gecmis bitmistir tum sorunlar.
8. Haftamda içerde kanama başladı günde 3 kez progestan başladık ve yatiyosun dedi Dr sonra 11. Haftamda stresli bi gece geçirdim eve geldiğimde kanamam başladı şiddetli bi ağrıyla dedim gidiyo sanırım Dr a gittik naptin kendine dedi sancin ve kasilman var dedi progestan i iki katına çıkarıp tamamen yatiyosun kalkmiyosun dedi 16. Haftama kadar progestan kullanıp yattım malesef çok şükür şimdi yeni yeni geziyorum artık iyiyiz çok şükür ama o günler baya zordu

Bulanti 8 de degil 6 da baslar nitekim benimki de oyle oldu bu yuzden kalp atisiyla baslar derler ilk cocugumda ise bir kere bile bulanmamisti anneme sordum da annemin erkek kardesimde böyle olmus kizlarda hic bulanmamis benim de ilk cocugum kizdi bakalim annemin erkek tahmini tutacak mi :)
Bazı insanlarda bulantı 8.haftada başlamış :) ben de bekliyorum daha o hissi yaşayamadım :)
Bana da kız geliyor diyorlar )) bakalım daha 1 ayım var cinsiyet öğrenmeme.
Sen kaçıncı haftadasın canım?

Kizlar iyi akşamlar. :KK54: ben bugün doktora gittim ve çok şükür kalp atislarimizi duyduk :KK49: artik hamisim diyebilirim.
Çok duygulandim.. minicik bir kalp içimde atıyor artık.. herşey yolunda dedi doktor. magnezyum ve folik verdi.. foliki kullanmiycam ama magnezyum u kullanicam galiba. çok kasılma var. ilk hamileligimde de çok olmuştu.. agrilarin hepsi normal dedi. bulantı içinde ilaç verdi ama cok kusarsam kullanicam.. son adete göre 6+1 im bebis 6+3 cikti:KK200:
Ayyy masallaaah. Allahim saglikla devam etmesini nasip etsin canim beniiim.

8. Haftamda içerde kanama başladı günde 3 kez progestan başladık ve yatiyosun dedi Dr sonra 11. Haftamda stresli bi gece geçirdim eve geldiğimde kanamam başladı şiddetli bi ağrıyla dedim gidiyo sanırım Dr a gittik naptin kendine dedi sancin ve kasilman var dedi progestan i iki katına çıkarıp tamamen yatiyosun kalkmiyosun dedi 16. Haftama kadar progestan kullanıp yattım malesef çok şükür şimdi yeni yeni geziyorum artık iyiyiz çok şükür ama o günler baya zordu
Ah kiyamaam. Iste stres en buyuk dusmanimiz. Biz rahat olcaz ki bebeklerimizde rahat buyucek. Allah esirgesin canim benim insallah saglikla devam edecek.

Evet karnımdan baktı hımm pko falan bilmiyorum da 28 ağustos 2 aylık olmuyor mu görürsün inşallah canım inşallah herşey yolundadır...ben 2 buçuk yıl sonra kavuştum şimdi çok acele ediyorum galiba ama bebeğin hiç acelesi yok sanırım ben onu 6 haftalık sanıyorum o 3 haftalık mış baksana
Olsun rabbim sağlıklı etsin de varsın 3 haftalık olsun canım :)) hala inanamıyorum benim de 1. Yıl dönüm hediyem oldu çok şükür, Allahım isteyen herkese nasip etsin

Ah kiyamaam. Iste stres en buyuk dusmanimiz. Biz rahat olcaz ki bebeklerimizde rahat buyucek. Allah esirgesin canim benim insallah saglikla devam edecek.
Aynen canım su dönem de hepiniz e tecrübe olsun stres sakin yapmayın bi görümce yüzünden öldü benimki kimseyi takmayin derim içerde kanama olduğu halde dışardan bisey gelmemişti o gece bildiğin kırmızı kan geldi o yüzden sadece şuan bebeğinizi takın başka kimsenin sizi uzmesine fırsat vermeyin

Bu arada bulantimiz yok diyenler keyfinize bakın 14-15 haftama kadar yediğim sadece yeşil elma çizi ve çubuk kraker di artık alt komşum bile yemek yapmasin kokusu gelmesin halindeydim :) sukredin yanı olmasın :)

Bazı insanlarda bulantı 8.haftada başlamış :) ben de bekliyorum daha o hissi yaşayamadım :)
Bana da kız geliyor diyorlar )) bakalım daha 1 ayım var cinsiyet öğrenmeme.
Sen kaçıncı haftadasın canım?
8+0 olmusum ben de bugün aman yasama diyim cok kotuymus hep anlatirlardi da bu kadar oldugunu tahmin edemezdim hepimizin yakin ya bebisler sira sira cinsiyet ogrenicez insallah cok eglenceli olcak:KK73:

kızlar bugün tam 9. haftamdayım...:anneadayı:
şu 12. haftanın bitmesini dört gözle bekliyorum...
bebeğimi görmeye 1 ay daha var...

:KK69: bu arada örgü örenlere de imrendim maşallah ne güzel şeyler yapmışsınız:nazar:
maalesef ben zincir bile çekemiyorum eşimin örmesini istesem mi ki :) durum o denli umutsuz:KK70:
Bende cok ama cok imrendim orgu orenlere. Ama başlayalım bir yerden bizde yaparız belki

Herkese merhabaaa. Kum doktugum icin kontrole cagirmisti baska bir doktor. Gitmisken bebege de bakalim dedii durumlar boyle bizde cok sukur:) yavas yavas bebitoya benzemeye baslamiiis :)
Kayinvalidem kesin erkek diye bi yorum yapti ama bilemedim.
Ama daha üreme yerleri bile olmadı kı kayinvaliden nasıl anladı? Çok ilginç :) bizimki de tee en baştan hamile ldugumi anladığı andan beri erkek diyor. Ne yapsın erkek istiyor hala :) ama ben kız kız diretiyorum şaka bir yana gerçekten sağlıklı olsun ıstiyirum artık. Bu arada baya poz vermiş senin bebe he :)

Rahmin saginda ama bilemedim vallahi beklicez biraz daha. Doktora sordum eger erkekse 12.haftada gidince soyler ama kizsa daha gec belli olur muhtemelen dedi. Ay hic farketmez ama insan merak ediyo
12+1 Ken öğrendik biz ilayin kız olduğunu. Yani bilen doktor bıliyor ki ben erkeklerin daha geç ogrenildigini biliyorum plesanta ile karışıyormustu galiba.

evet insan gerçekten merak ediyor...isim düşünmek gerek daha...aklımda da hiç isim yok

Ben düşündüm aklımda var bir kaç işimm bakalım ne olursa bir kaç hafta içinde belirleriz yavrumun ismini. Ee sizde düşünün bence fazla vakit kalmadı :)

canım arkadaşım...:KK19: ayy çok teşekkür ederim...
bana da örmesini öğretin... doğum iznine ayrıldığım zaman 2 ay örmeye çalışırım ben de :KK69:
koca göbüşün üstüne yumağı koyarım hiç bişi yapamasam da bebeği sıcak tutar :KK66:
Ne güzel oluyor valla o göbek üstünde bir şeyler yapması. Bende az sehpa yerine sokmadim o göbeğimi :)

Aynen en buyuk hayalim o gobusumun ustunde ormek :) bende bi kac ay once video izleyerek ogrendim ilk bebegimi kaybedince kafam dagilsin diye basladim kolay aslinda herkes yapar :)
Sence tığ mi daha kolay sis mi canim? Hangisini yapabilirim ben daha kolay sence?

Kizlar iyi akşamlar. :KK54: ben bugün doktora gittim ve çok şükür kalp atislarimizi duyduk :KK49: artik hamisim diyebilirim.
Çok duygulandim.. minicik bir kalp içimde atıyor artık.. herşey yolunda dedi doktor. magnezyum ve folik verdi.. foliki kullanmiycam ama magnezyum u kullanicam galiba. çok kasılma var. ilk hamileligimde de çok olmuştu.. agrilarin hepsi normal dedi. bulantı içinde ilaç verdi ama cok kusarsam kullanicam.. son adete göre 6+1 im bebis 6+3 cikti:KK200:

Süper valla senin adına çok sevindim. Hep böyle güzel haberlerle gelelim ❤

Bu arada arkadaşlar bence bulantıların cinsiyetle hiç bir ilgisi yok. Yani ilay da yaşadığım bulantıların aynılarını yebiden yaşıyorum. Ve misal annemin kardeşime hamileliğimde 9 ay boyunca adam akıllı hiç birşey yiyememiş. Genetik yani bence bu işler

X