2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
anladım kuzum. Teşekkür ederim açıklaman için. Ay evet yesin yeter ki sağlıcakla gelsin dünyaya :) ben depolarım tekrardan

Bizimkide tam tersi herkes kız istityor :)

Evet canım malesef Vanda olan benim. İnş iyi olur her şey hepimiz için. Dua ediyorum valla aklıma geldikçe hepimize.

Yaaa gordunuz mu kalp atislarinii ?

Canim ne zman duydun kalp atislarini yani kaç haftalikken ?

Kızlar şimdi size bişiy Sorucam. Benim bata 3-5 gün var net tarihi bilemiyorum emzirme çok oynatıyor tarihleri yalnız inanılmaz derece kasık ağrım var herhangi bir hastanenin aciline gitsem bana sadece hcg bakarlar mı

Canim super gecti :) Kese girundu cok sukur haftaya çarsamba gidiec kalp atislari icin o zman basliyormus 4mm cikti kesemiz hersey yolunda dedi. Simdiki korkumda kalp atislari
Sen yarin gidicektin dimi?
Ohh masallah yaa keseyi gormussun cok sukur. Ben ayin 14 unde gidicem kismetse tatlim. normalde ayin 12 sinde cagirmisti ama esimle beraber gitmek icin cuma gidicez haftaya. Insallah duyariz o kalp atislarini saglikli bi sekilde yaa :) Tam 8.haftaya giriyo olcaz kismetsee :)

bakarlar tatlim ama gunum gecti de yoksa acilde bakmiyorlarmis oyle duydum 1-2 arkadastan. Sen 1 hafta gecti supheleniyorum de oyle yaptir :)

bakarlar tatlim ama gunum gecti de yoksa acilde bakmiyorlarmis oyle duydum 1-2 arkadastan. Sen 1 hafta gecti supheleniyorum de oyle yaptir :)
Tamam acile gidip şey diyeyim ben o zaman doktorum şehir dışında benden bu tahlili istedi günüm geçtiği için filan oradaki doktora da söylerim bi baksın:)) heyecanlandım şimdi

Amin Canon ilk bebek olunca insan acemi oluyor

Ay ewet canm bizde 7+4 de gudicez iste insallah duyariz o sesleri seninle ayni gunlerdi bizim dimi?
Simdi nasil sabredicem haftaya carsambaya onu bilemiyorum iste

Bulanti yok. Ilk gebeligimde de yoktu. Benim derdim bas dönmesi

Ay ewet canm bizde 7+4 de gudicez iste insallah duyariz o sesleri seninle ayni gunlerdi bizim dimi?
Simdi nasil sabredicem haftaya carsambaya onu bilemiyorum iste
Ayni gunuz tatlim ama benim hesabima gore haftaya carsamba 6+5 oluyoruz sen 2 hafta sonra mi gidiyosun ?

Bu hamileliğimde benimde başım dönüyor. Tansiyonumda aslında çok düşük değil 9-5.

Düşük olmaz mi ya daha ne kadar dusuk olsun.. benim hep dusuktur tansiyonum maalesef. Ama yuksek olmasindan iyidir ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…