2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benimde iki kere farklı zamanlarda geldi hatta kese etrafında da kanamam vardı progestan ve bol dinlenmeyle geçti şükürler olsun ilaçlarınızı ihmal etmeyin caninizida sıkmayın geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim :) 2 gündür yatıyorum ilaç alıyorum, inşAllah geçecek. Bir de keratayı görüp kalp atışını duysam rahatlicam :)

Progestanı ilk doz aldım aşırı başdönmem oldu bulantım oldu 1 saatte kendime ancak geldim sizede böyle şeyler oldu mu
Bana Olmadi Alakasi varmidir Bilmiyorum ama ben vajinal kullaniyorum,,Hap olarak Yutunca Bu belirtiler gözükebiliyormus,,Sen nasil kullaniyorsun??

Onurum benim
Esmer canım
Ve diğer kalp atıslarını duyan arkadaslarım inanın bende cok sevindim. kucagımızada aldıgımız günleri görürüz inşallah
Dünnn ilkk kezzz bennnn ekmekle kendi yağtıgım salatayı yedim söylemesi ayıp deli gibi iştahılıydım. Sonra mı uyku bastırdı hop yataga saat aksam 9 da eşim artık isyanlarda 2 kelime zor edip ben yatıyorum deyince eşimi görmeniz lazımdı
Neyseki atlattık iyi günler herkese

Merhaba arkadaşım ama 5+4 Ken bebeği görememek bence çok normal. Benim bebeğim 6+6 olduğumuzda gözüktü. 6+2 yken hala yoktu ortada. Benimde kanamam oldu ve minimal de olsa kesenin çevresinde hala.mevcut. Eğer bebeğin sağlıklı ise bu evreyi atlatıyor ama sagliksizsa ne yaparsan yap dusuyormus. Doktorum böyle söylemişti o zamanlar. Umarım bebeğin sağlıklidir. Bu durumda dinlenmekten başka yapabilecek hiç bir şeyin yok arkadaşım. Geçmiş olsun

Insallah lekelenmeden birsey olmaz canim. Imkan bulursan yarin beta degerine de baktir. Kese hemen dolmuyor normalde zaten.Sabir ve dua ile duzelecek insallah..

arkadaşlar bende dün doktora gittim geç döllenme dedi..su an 5+4 günlük hamileyim sat 16 eylül olarak ayarladı.doktor ..10 gün sonra kalp atışı için gideceğim bu hamilelik takvimini nasıl yapıyorsunuz ben yapamadım ugraştımda....bide dogumum 13 haziran sezaryan oldugu için doktor günde verdi

Hayırlı uğurlu olsun canım bebeğin inşallah sağlıkla alırsın kucağına
Hamilelik takvimi yapmak için profilim kısmındaki kişisel bilgilere giriyosun orda hamilelik takvimi kısmına beklenen doğum tarihini giriyosun mesela senin belliymiş 13-06-2017 yazarsan çıkar :)

O onurumbenim

İyi olmana cok sevindim. Bebeğinle ilgili ciddi olarak cok ediselenmiştim dün. Neyse ki iyimis ❤

Çok ilginç buarada adet gününde adet olmak yebiden. Umarım 9 ay boyunca tekrarlamaz. Neden oluyormuş ki bu durum?

O onurumbenim

İyi olmana cok sevindim. Bebeğinle ilgili ciddi olarak cok ediselenmiştim dün. Neyse ki iyimis ❤

Çok ilginç buarada adet gününde adet olmak yebiden. Umarım 9 ay boyunca tekrarlamaz. Neden oluyormuş ki bu durum?

Ne güzel örgü örmussunuz hepiniz. Ben bu konuda o kadar beceriksizim ki yapamıyorum. Oysa ne kadar çok isterdim bir hırka oreyim battaniye oreyim. Ama uğraşacağım. Ekobebekte organik yünler buldum geçenlerde onlardan alacağım. Yapmaya çalışacağım. Aslında tek korkum yalnış yaparsam geriye dönüp nasıl toparlarim örgüyu onu bilmiyorum yoksa çoktan baslamistim bende

Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin canım.

Merhaba. Bişe sorucaktım. Dün akşamdan beri üşüme sonra ateş var. Bir bardak ııhlamur içsem bi zararı olur mu acaba?

Günaydın haziran anneleri bende katıldı aranıza sat 20 eylül henüz doktora gtmedim ikinci bebek istanbul anadolu yakasında oturuyorum doktor arastiriyorum

2 gün sonra ölçtürdüm 3900 çıktı kese göründü tek benim inş sıkıntı yoktur

valla keşke benim gibi olan olmasaydı :) benim alerjim yok ama okadar çok hapşuruyorum ki boğazım çok tahriş olmuş hafif kan geldi nokta kadar fln. ben dün gece yastığımı birazcık yükselttim ki burnum tıkanıpta ağzımdan nefes almiyim diye ve işe yaradı daha rahat uyumusum ve boğazım kuru değildi,birde benim geniz akıntısı gribe döndü galiba bugünde burnum çok akıyor.
evet benimde şiş sormuştum doktora oluyor demişti nemli tutmak gerekiyormus okyonus suyu tuzlu su vs. demişti

Gunaydinnn

Örgü konusu açılmış. Ben cok severim orgu islerini. Kizima bir sürü sey yapmıştım. Havalar tam sogusun baslarim yapmaya bu bebise : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…