2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım 4+4 ken gorunmemesi cok normal zaten sen kafani takma hic rahat ol cok erken daha inşallah en yakin zamanda gorursun de rahatlarsin biraz olsun

Hepsi çok normal canım inan daha önce umrumda olmicak şeyler şimdi gözüme batıyor hele adet dönemlerinde mümkünse kimseyi görmeyeyim elimden biz kaza gelecek diye korkuyorum
Cidden öyle Allahım diyorum seytanın vesveselerinden uzak tut inş. Eşimin yaptığı her sey bana batıyo. Sanki ben değil o hamile oyle bir sinir var üzerimde. Herkese ve her seye sinir oluyorum böyle bıraksalar saatlerce ağlayacağım sanki

ha yok daha doktota gitmedim idrarda hamilelik çıkınca acile gittim hcg testi yaptırdım sadece ordada hamileleik çıktı yarın gidicem kasığıma kramp giriyor arada bi vitamin eksikliği var heralde
Canim kasik agrisi hepimizde var ben de 8.haftadayim bazen ozellikle kalkip otururken kasigima bicak giriyo normalde bi eksikligin yoksa muhtemelen bi rahatsizligin yoktur artik normal halimiz boyle bizim:)

Evet canım haklısın.. dinlenmeye çalışıyorum ama bir oğlum var onun ödevleri ev işleri yemek camasir kim yapacak nasıl olcak bilmiyorum. Hepimize kolay gelsin zor gecicek gibi duruyor benim hamislik
Allah kolaylik versin o zaman arkadasim isin cok zor. Benim henuz cocugum yok eve gelince yatip dinleniyorum ama Allah sana sabir ve kolaylik versin.

benim de en çok midemi bulandıran şey su....
istifralar su içtikten sonra oluyor...
idrar yolları enfeksiyonu olacağım bu gidişle

bu su işine bir çözüm bulmam gerek ama nasıl
Bir gun gecince ohh be diyorum bugunde gecti.. hemen geciversin bu gunler diyorum... Cnm bir bardak suyun icine limon suyu koy biraz ben oyle icebiliyorum gayet iyi oluyo baskada hic bisey ne meyve suyu ne ayran hic bisey icemiyorum agizimin hic tati yok hep bi acı tat var...

Ayy kizlar ne cok karisaniniz varmis. Valla kimse bana soyle boyle yap demiyor. Rahatim. Zaten anneme esime kv danisirim. Onlar disinda viz gelir tiris gider

Evet canım haklısın.. dinlenmeye çalışıyorum ama bir oğlum var onun ödevleri ev işleri yemek camasir kim yapacak nasıl olcak bilmiyorum. Hepimize kolay gelsin zor gecicek gibi duruyor benim hamislik
Senin oğlun kaç yasinda? Evet o problem 2. Hamile olan tüm annelerde var o sorun. Hele 3.ye hamile olan anneleri düşünemiyorum bile şuan 3. hamilelik çok zor gelmeye başladı bana. Ama geçecek yani. Her şey geçecek. Bende bazen çok yoruluyorum camasir bulaşık yemek ev temizliği ilay derken baya yoğun oluyorum ama geçiyor ya zaman fark etmesek de geçiyor. Bir şekilde geçiriyoruz ve şöyle düşün 9 ay sonra cabucak geçecek ve biz bu seferde bu günleri ozleyecegiz.

Ayy kizlar ne cok karisaniniz varmis. Valla kimse bana soyle boyle yap demiyor. Rahatim. Zaten anneme esime kv danisirim. Onlar disinda viz gelir tiris gider
He ya benim bi komşu var başımda dert gerisi hiç bir şey diyemiyor. Aslında bu kadında diyemez m daha yeni tanıştık yakinda alacak ağzının payını haberi yok. Yani bu baya baya küstahlık bence.

Estrofem diye bi hapti canim keseyi gordugu gun yani 3 gun oldu onu kestirdi ve ben o gunden beri geceleri sabahlari felaket bi sekilde uyaniyorm yarin tekrar keseyi gormeye gidicem mutlaka sorucam bana bu durum pek normal gelmedi cunku
Estrofemi ben hala kullaniyorum. Bir sikayetim yok canim. Daha onceki hamileligimde de kullandim ama birakinca terleme oldumu hic dikkat etmedim

katılıyorum sana arkadaşım sabahları bulantılar aç olduğumuz için oluyor zaten
en azından yiyebileceğiniz şeylerden atıştırın ki mide boş olmasın
küçük küçük yemek lazım
Mümkün mertebe aç kalmamak lazım işte onu anlatıyorum. Mide kazindikca sanki daha çok mide bulanıyor gibi hissediyorum. Şimdi yine bulanıyor ama hafifledi biraz

He ya benim bi komşu var başımda dert gerisi hiç bir şey diyemiyor. Aslında bu kadında diyemez m daha yeni tanıştık yakinda alacak ağzının payını haberi yok. Yani bu baya baya küstahlık bence.
Bence de. Suan hersey yolunda oldugunu. Akil gerekmedigini hissettir. Soyle canim.
Kendi aklini kendine saklasin.
Aslinda civi civiyi sokerde kim ugrasacak simdi bu halde :) Sende aynisini yapacan ne eglence olur :)))

Ya ben melek gibiyim valla. Biri birşey dese bile direk alttan alıyorum ve bunu hep hamileliğimde yapıyorum. Hamilelikte melek lohusa alıngan bir kediye donusuyorum :) tırnaklarımı bile gösterebilirim yani o derece yavrularimı koruma icgudusune giriyorum. Ama bu sefer daha güçlü olacağım lohusa zamanı.

Bende kızımda çok duygusaldım.karadayı dizisini izlerken ağlamıştım hiç unutmuyorum

Alıntı yapamadım sana yazdım cnm

Bence de. Suan hersey yolunda oldugunu. Akil gerekmedigini hissettir. Soyle canim.
Kendi aklini kendine saklasin.
Aslinda civi civiyi sokerde kim ugrasacak simdi bu halde :) Sende aynisini yapacan ne eglence olur :)))
Cok üşeniyorum çünkü inanılmaz konuşuyor. En iyisi onunla hiç muhabbet etmemek öyle bir kadınla. Çok şükür ki taşınıyorlar :)

çok güzel ama bir o kadar da endişeli bir durum. tek kese ikizi oldukça riskliymiş iyi bir perinatalog bulmam gerekecek.
İçini böyle şeylerle karartma cnm sen güzel düşün güzel olsun.tabiki Dr u da iyi seçmek lazım.benim kızımda Dr doçent ti.çok rahattım ki hamileliğim çok sıkıntılıydı.şimdi bir uzman Dr a gidiyorum bakalım ileriye doğru tekrar eski Dr a gidebilirşm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…