2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Agrim yok sukurler olsun ki ama iste ddgm gb dokdorun ilk etapta drdgi soz beynimi donduruyo aklima geldikce inslh hyrli snclar paylascam siznle en son degerim 107.1 idi bakalm muayne zamnim geldi hadi hyrlisi

Kızlar merhabalar
Topiği en baştan ben açmıştım ama sonra kırmızıları gördüm maalesef
Rabbim çok aratmadı, bu ay oldu çok şükür, temmuz başı görünse de ben haziran annesi olucam nasip olursa:KK68:
Herkes sağlıcakla kucağına alsın inşAllah

Hoşgeldin merhaba yeniden :) çok sevindim bizimle olmana. Hep kal o zaman artık buralarda ❤ sağlıkla kucaklamanda nasip olur umarım

bende size katılmak istiyorum kızlar
Hiç gecikmeyen adetim 5 gün gecikti.Henüz test yapmadım. BAT'tan önce birkaç gün tarçınlı su içmiştim,ondandır diye biraz daha beklemek istiyorum. Eğer hamileysem tahmini doğum tarihi 28 Haziran.Yani inşallah size katılacağım :KK68:

Bence hamilesin. Hoşgeldin :)

Kizlarr mrb hastane deyim kontrolum varr ne olur her sey.yolunda olsun cok korkuyorum:KK43:dua.edin bana da.olur mu

İnsan ister istemez korkuyor bıkıyorum ama korkacak bence hiç birşey yok. Yok yere üzme bebeklerini :) çıkınca haber ver bize de olur

Hoşgeldin merhaba yeniden :) çok sevindim bizimle olmana. Hep kal o zaman artık buralarda ❤ sağlıkla kucaklamanda nasip olur umarım

Bence hamilesin. Hoşgeldin :)

İnsan ister istemez korkuyor bıkıyorum ama korkacak bence hiç birşey yok. Yok yere üzme bebeklerini :) çıkınca haber ver bize de olur
Tamam canim.bekliyorum birazdan alcak beni..yazarim insallah

Kizlar ben tecrube ettim sizin de aklinizda olsun diye paylasmak istedim. Haftabasinda bi uygulama yururluge girmis. Recetelerde ya bashekimlik kasesi olacak ya da e recete olacakmis sisteme dusecekmis. Yoksa eczaneler ilaclari vermiyor. Elimde sadece bugunluk kan sulandirici ignem kaldi. Fellik fellik hastaneyi ariyorum ki recetemi yeniden duzenlesinler diye. Siz siz olun mutlaka kontrol edin ya da doktorunuza soyleyin. Bu zamanda kullandigimiz ilaclar cok kritik o sebeple kaybedecek bi gunumuz bile yok ne yazik ki.

Agrim yok sukurler olsun ki ama iste ddgm gb dokdorun ilk etapta drdgi soz beynimi donduruyo aklima geldikce inslh hyrli snclar paylascam siznle en son degerim 107.1 idi bakalm muayne zamnim geldi hadi hyrlisi

Hayırlısı olsun hakkında canım sonuçlarını bekliyoruz güzel haberlerini paylaş bizimle inşallah

Kizlar kilo durimunuz nasil ben bir kilo almisim yaa
Hani adet olamayincada siseriz kilo olur ya oyle bise olsun litfen:)
Sizde kilo ne alemde
Ben hiç tartılmadım
Doktorda tartmadı aha her gittiğimde acil doğumu vardı kalabalıktı bakamadık
Evdeki tartının da pili bitmiş :-)

Tesekkurler tatlim bugun haslanmis patatesle muz yiyeyim bakalim olmazda haber veririm doktoruma. Cok tesekkurler :)
Aman muzu abartma kabızı fena oluyor :-)
Leplebi, lapa pilav, lifli kıdalar da iyi gelir. Mesela ara öğününde yoğurduna müsli katabilirsin meyveyle :-)
Geçmiş olsun

merhabalar. ben 2015 haziran annesiyim. dün hamile olduğumu öğrendim. şimdi de 2017 haziran annesiyim. hepinize hayırlı olsun.

Sana da hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Hoşgeldin

merhaba kızlar inşallah bende haziran annesi olacağım, allah hepimize sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin :) birde bişey merak ediyorum, normal doğum mu yoksa sezeryan mı olacağı şimdiden belli olmaz ama ücretini yada izleyeceğiniz yolu konuştunuz mu doktorunuzla. kimi arkadaşlarıma doktoru en başından normal doğum yaptıramam sezaryan yaparım falan dedi kızda kabul etti, ama ben olursa normal doğum istiyorum bunu da doktorla konuşsam şimdiden erken mi olur

Canım ben konuşmadım. Daha erken sanki diye düşünüyorum. Tabi normal istiyorum olursa ama en iyisini doktor bilecek artık..

X