2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar bende eylül ayinda gebe oldugumu ogrendim ama doktor beni ilk basta korkuttu dis gebelik dedi sonra deger yulsek cknca normal dedi bide en son adet gordugum tarihle alakasi yok dedi sizce bu nedemek oluyo bide ilk dgerim 26.86 ikincisi 107.1 daha baska test yapmadm herhngi bi siktn olursa gel.demisti suan bi skntim yok sukurler olsun sizce nasil
bence gec dollenmede olabılır.

Kızlaar günaydın. Dün dr a gittim. Bebeğimi gördüm şükürler olsun. yalnız bir önceki kürtajım 3 ay önceydi. Lekenmelerim de vardı. Koyu sarı kahve arası diye önemsemiyordum. Rahim tam iyileşmemiş. Kesenin biraz uzağında kanama alanı tespit edildi. boşa demiyorlar en az 6 ay ara verin kürtajdan sonra. İğne vuruldum. progestan verdi onu kullanacağım. Bi de genetik testi istendi. Pıhtılaşma var mı diye. Sonuç 10 güne çıkacakmış. o yüzden bu 10 gün boyunca da aspirin kullanacağım ama aspirin almak istemiyorum aslında :KK43: Rabbim hepimizin sağlıcakla kucaklamasını nasip etsin inş.

Çok haklısın canım çok sağol içime su serptin bundan sonra ben de aklıma getirmemeye çalışacam kötü şeyler çünkü ne kadar da küçük olsa hisseder annesinin stresini bebekler. Allah hepimizin yavrusunu bizlere bağışlasın :dua:
amin canım :KK28:

Canım bende coraspirin m kullanıyorum ayrıca ilk gebeeligimde de kullandım eğer pıhtılaşma varsa kullanmassan Allah korusun bebeğinin kalbi durabilir hiç sakıncası yok umarım cikaz

Kızlaar günaydın. Dün dr a gittim. Bebeğimi gördüm şükürler olsun. yalnız bir önceki kürtajım 3 ay önceydi. Lekenmelerim de vardı. Koyu sarı kahve arası diye önemsemiyordum. Rahim tam iyileşmemiş. Kesenin biraz uzağında kanama alanı tespit edildi. boşa demiyorlar en az 6 ay ara verin kürtajdan sonra. İğne vuruldum. progestan verdi onu kullanacağım. Bi de genetik testi istendi. Pıhtılaşma var mı diye. Sonuç 10 güne çıkacakmış. o yüzden bu 10 gün boyunca da aspirin kullanacağım ama aspirin almak istemiyorum aslında :KK43: Rabbim hepimizin sağlıcakla kucaklamasını nasip etsin inş.

İlk gebeliğim 8+4 de kalp atışı durması sonucu kürtajla alındı şimdi Dr tedbir amaçlı başladı bende kullanıyorum iki gündür
Canım bende coraspirin m kullanıyorum ayrıca ilk gebeeligimde de kullandım eğer pıhtılaşma varsa kullanmassan Allah korusun bebeğinin kalbi durabilir hiç sakıncası yok umarım cikaz

Kuzu ya bende mide rahatsızlığı yaptı sende de oldu mu bi de carpinti yapmiyo demi aspirin bana saçma geldi de carpinti olayı

arkadaşlar merhaba,
Şimdi doktordan geldik. 7+1 deyim bugün. Bebeğimizi gördük 10,24 mm 'miş. kalbi de atıyordu çok şükür. Bir de kistim varmış 34 mm ama bu ünu önemsemiyoruz dedi doktor.
Öyle yani çok mutluyum. Bir daha 12. Haftada gel dedi.
Allah herkese böyle güzel duygular yaşatsın. Hepimizin hamileliği de iyi geçer umarım.

Eylül 4 en son adet gunum ilk kan testn 11 ekim ikincisi 14 ekim

Test aralıklarına göre değerlerin iyi yükselmiş canım,geç döllenme olabilir herkeste yumurtlama zamanı farklı seninki geç olmuş olmuş olabilir.İstersen bikaç gün sonra tekrar git doktoruna değerlerine bakılsın zaten 1000 gibi olunca kese görünüyor diye biliyorum

İnsallah olmustur cunki okadr cok merak ediyorum ki yavrumu aklimda da sorular yuzunden kndimi kaptiramiyorum sevinemiyorum esim karnimi sevdikce ya ayrilirsak die uzuluyorum kendi kendime cnki gercektn zor bi durummus bu annelerimiz nede bukadr fedakarlik yaptigini simdi anliyorum

di mi ya kullanayım sonuç çıkana kadar. birbirimize dua edelim canım. Rabbim sağlıcakla kucağımıza almamızı nasip eyler inş.

İlk gebeliğim 8+4 de kalp atışı durması sonucu kürtajla alındı şimdi Dr tedbir amaçlı başladı bende kullanıyorum iki gündür

Kuzu ya bende mide rahatsızlığı yaptı sende de oldu mu bi de carpinti yapmiyo demi aspirin bana saçma geldi de carpinti olayı
sağ ol arkadaşım cevabın için. Bende ilk defa bugün kullandım. Şimdilik bir şey yapmadı. İnş yapmaz. Zaten bulantılarım hat safhada :KK43:

Ya o bebegin cani ne cok yandi
Ne derin yaralar aldi
Allahim kalbim hala carpiyor
Yaa offff
Allahindan bulsun oyleleri.. cocuklari olduren doven zor kullanan tecaviz eden herkesin cezasini Allah verecek.. insallah bu dunyada da hak ettikleri pislikte bogulurlar..

Bu arada cok saglıklı beslenemiyorum sanırım :KK43: dün aksam sadece 2 bardak tarcınlı süt içebildim bide 1 kaşık pekmez :KK43: iştahım yoktu bide sırt agrım coktu işten geldim yemek hazırladım eşims dogru uyumaya :KK43:
Dün bende ceviz aldım ama kabuklu olması gerekiyormus iç ceviz alırsanız içindeki madde uçuyormuş
Bide fındık yedim iştahsızlıktan ne kadar yiyebilirsem artık

Ilk zamanlar normal.. ben hicbir şey yiyemiyorum şu siralar..ama yediklerin güzel canim en azindan az da olsa saglikli besleniyorsun.

Kanaması olan tüm arkadaşlar umarım şu tehlikeli dönemi atlatırsınız inşallah ... ultrason a gidip kalp atışı görenler kaç hafta kaç günlükken gördü gerçekten öğrenmem gerekiyor. Doktorum bana 7 haftalık gelsen yeterli dedi boşuna mı bekliyorum acaba ☹️

Benimki 6+3de gorunmedi..
2 hafta bekleyip oyle gidicem.

Göğüs hassasiyetleriniz var mı ?
Olmaz mi.. bi de emziriyorum dusun halimi.

Kizlar kilo durimunuz nasil ben bir kilo almisim yaa
Hani adet olamayincada siseriz kilo olur ya oyle bise olsun litfen:)
Sizde kilo ne alemde

Ayni kilodayim enteresan. Bi sey yemedigim halde kilo vermiyorum : )

Herkese gunaydiin. Sabah bogazim sismis bi durumda uyandim afedersiniz bir de ishal sorunu var iki gundur. Benim direkt acile falan mi gitmem lazim yoksa kadin dogum uzmanim mi yonlendirmeli?

Kadin doguma gitmene gerek yok. Acile veya dahiliyeye gidebilirsin.gebe oldugunu soyle ona gore mudahale ederler..gecmis olsun canim

İnsallah olmustur cunki okadr cok merak ediyorum ki yavrumu aklimda da sorular yuzunden kndimi kaptiramiyorum sevinemiyorum esim karnimi sevdikce ya ayrilirsak die uzuluyorum kendi kendime cnki gercektn zor bi durummus bu annelerimiz nede bukadr fedakarlik yaptigini simdi anliyorum

Canım dış gebelikte değerler çok yüksek oluyor genellikle adet gecikmesinden 2 gün sonra 2000lerde falan çıkmıştı bi arkadaşımın dış gebelikmiş bir de dediğin gibi inanılmaz ağrı oluyormuş rahim dışında geliştiği için. İnşallah öyle bir durumun yoktur ki zaten belirtilerinle uymuyor

Merhaba arkadaş lar ben gebe olduğumu ogrendigimden beri surekli oksuruyorum faranjit olmusum bebeğe bisey olcak diye korkuyorum geçmiyor bi turlu bildiğiniz biserseyler varmı öksürük kesmesi için diğer bebegimide bu şekilde dusurmustum

Kızlar merhabalar
Topiği en baştan ben açmıştım ama sonra kırmızıları gördüm maalesef
Rabbim çok aratmadı, bu ay oldu çok şükür, temmuz başı görünse de ben haziran annesi olucam nasip olursa:KK68:
Herkes sağlıcakla kucağına alsın inşAllah

Kızlar merhabalar
Topiği en baştan ben açmıştım ama sonra kırmızıları gördüm maalesef
Rabbim çok aratmadı, bu ay oldu çok şükür, temmuz başı görünse de ben haziran annesi olucam nasip olursa:KK68:
Herkes sağlıcakla kucağına alsın inşAllah
hg canım tekrardan :) Rabbim sağlıcakla kucaklamanı nasip etsin inş. bebişini

X