2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben de subat 2015 annesıydım. Kızım 7,5 aylık. Dun televızyondan mı etkılendım nedır bugun oylesıne bı dusundum 2. cocogu. Oyle bı hazıran annelerını okuyayım dedım. Sana rasladım bı gozum korkmadı değil. 2. cocouk ıyı cesaret gıbı gelıyor bana. Yakın zamanlarda doğurmusuz. Su an o kadar gozumde buyuyor kı. Sen o gucu kendınde hıssedebılıyor musun merak ettım. :)
:))) valla 1 i bakan 2 yi de bakar zor olur ama aradan çıkar gece uykularıma kavuşursam bir daha çocuk yapamam :)) hazır zombi gibiyken 2.çıtı istiyorum :)

Oyy aslında benim de hiç umudum yok bu ay yumurtlama gününden bir 12 saat önce tek ilişki oldu ama belli mi olur dediğin gibi oluşuma kardeş gelsin inşallah bu ay
Inseallah senin guzel haberlerini alalim burdaki herkesin tabi :) beniim bugun bat gunumdu ve geldi misafirim nasip degilmis yine hayirlisi olsun diyorum...duada unutmayin olur mu?

Ya evet bende iki tane kese görüyorum gerçekten. Değerlerin ne ki acaba? Kan testi yaptırdın dimi? Söylesene benimkiyle karşılaştıralim. İkiz ise iki kat yükselmesi gerekiyor. Ay belki de ikiz bebeklerin olur he
Bata 3gun kala 24, 1 gun kala 73, 3gun gectiginde 489 du. Olsa doktor soylerdi galiba ama bilemedim ki kafam karisti

Herkese merhaba :)) bende haziran annesi olacağım inşallah rabbim nasip ederse.... Sat 28 Agustostu. Salı günü beta 163, bugünde 351 çıktı. Haftaya keseyi görmek icin çağırdı doktor bakalım.
Mrb canim hayirli olsun. Saglikla kucagina al bebisini insallah:KK66:

Ya sonradan ultrason goruntusune bakinca aklim karisti o an hic dikkat etmedim doktorum hicbi sorun yok gayet normal deyince:) ama iki kese olsa soylerdi diyorum bi yandanda. Aman bakalim saglikli olsunda bir iki farketmez.
Aynen canim saglikli olsun da. Benim onceki gebeligim de ikizdi.kendi doktorum dememisti bana hic .baska bi doktor dedi kurtaj olmami soylerken ogrendim..ikizler demisti..:KK43:((

Ya ben 4_5 litreden fazlası diye biliyorum. Haberin hatta kopyasını gönderiyorum sana. Bence sende dikkat etmelisin.

İç Hastalıkları ve Obezite Uzmanı Prof. Dr. Ziya Mocan: KALBİ VE TANSİYONU ETKİLER

Günde 4-5 litre su içilmesi zararlı. Fazla su tansiyon yüksekliğine, böbrek hastalıklarına, kalp yetmezliğine neden olabilir. Ve yine 6 litre sunucu bir kızın haberini gönderiyorum sana,

6 litre su içen bir genç kız zehirlenerek hayatını kaybetti

İsveç'in Uppsala kentinde, 6 litre su içen ismi açıklanmayan genç kız, beyninde meydana gelen şişmenin ardından zehirlenerek öldü. Ama her bünye değişik tabi. Birisi 2 litre su isterken belki senin vücudun 4 litre istiyordur. Bunu da en iyisi idrarimizin rengine bakarız anlarız diyor canan Karatay. Eğer idrarimizin rengi açıkça günlük su ihtiyacımız tamamlanmistir fazlasına gerek yoktur diyor
Yalan haber olabilir akademik kaynağı olan şeyleri okumak lazım aslında dedim ya senelerdir içiyorum olsa bana olurdu iki gümde bir damacana alıyoruz eve düşün bazen o damacana 1 günde biter bizim evde oğluma hamileyken özellikle doktoruma da sormuştum yok öyle bişiy demişti.

Inseallah senin guzel haberlerini alalim burdaki herkesin tabi :) beniim bugun bat gunumdu ve geldi misafirim nasip degilmis yine hayirlisi olsun diyorum...duada unutmayin olur mu?
Amin Can'ım çok teşekkür ederim. Keşke gelmeseydi misafirin Haziran'da gelseydi keşke Bakalım benim gerçekten bu ay hiç ümidim yok ama gönül istiyor haziran annesi olmayı daha beklemem gereken de çok günler var allahtan hayırlısı

Bata 3gun kala 24, 1 gun kala 73, 3gun gectiginde 489 du. Olsa doktor soylerdi galiba ama bilemedim ki kafam karisti
Deberberin düşük gibi ama gerçekten iki tane kese var gibi. Hiç bilemedim ya. Ama bende çook merak ettim

Herkese merhaba :)) bende haziran annesi olacağım inşallah rabbim nasip ederse.... Sat 28 Agustostu. Salı günü beta 163, bugünde 351 çıktı. Haftaya keseyi görmek icin çağırdı doktor bakalım.
Ooo merhaba. Sende aramıza hoşgeldin. Sağlıkla kucaklaman dileğiyle bebeğini

X