2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar merhaba bende testi aldim bat im 5 agustos o haftaya kadar dayanicam. Yapmicam test. Prolaktin degeri stresten de artis gosteriyormus. Daha ilk ay denememiz di olmasada bi daha ki aya. Hayirli zaman da gelsin bebislerimiz.

Nisan anneleri yavaş yavaş artmaya başlar inşallah :) ben yarın tekrar kan testi vereceğim değerin artışı normal mi değil mi diye ? İnşallah sağ salim alırız bebişleri kucaklarımıza .

Kizlar ben bu ay tarih hesaplayamadim gitti. Once 9 agustos u gibi geldi. Hatta biriyle ayni demistim. Ama o gecen ayindi sonra hatirladim duzelletim. Buay 5 i diye bekliyordum. Simdi tatilden geldik. Hesaplayim bi daha dedim.hesap bir yerlerde sasiyor. Cunku benim bat 3 agustos. Umarim yumurtlama tarihini de boyle hesaplamamisimdir. Heyecandan mi.her ay hesaplamaktan mi bilemedim artik.
Size bir sey sormak istiyorum aslinda.benim gogus uclarim kasiniyor. Cok aşırı degil.ama baya bildigin oturup kasiyorum. Bir hafta var dolayisiyla adete. Sizce bir isaret mi. Yoksa denizden havuzdan mikrop mu kaptim ki

Benim göğsüm kaşınmaya başladığı ay prolaktinim biraz yükselmişti ama inşallah sende gebelik belirtisidir mikrop olduğunu düşünmüyorum :)

Bende test yaptim ama galiba bende hamile degilm. Gerci haftaya cuma günü test etmem.lazim ama dayanamadim bütün ümitlerim yine kayboldu gitti
Ümidini yitirme benim arkadaşımın adet günü test negatif çıkmış üstüne bi de kanaması olmuş bi kaç gün sonra hastanede tesadüfen hamile olduğunu öğrendi herşey nasip kısmet

Benim göğsüm kaşınmaya başladığı ay prolaktinim biraz yükselmişti ama inşallah sende gebelik belirtisidir mikrop olduğunu düşünmüyorum :)
Prolaktine bu ay bakilmisti. 26 cikti. Ust sinir 23 olmalimis. Dr kendini garantiye aldi. icinde 2 tane olandan aldim.

Yangın vaaaaarrr. Ben yanıyorum a dostlar simdi esimi uykusundan uyandirdim. Salona yer yatagi yaptik ve 18 derece klimanin altinda yatiyoruz zavalli benim yuzumden hasta olcak. Usuyorum kapat diyor.dur ben daha sogumadim bile diyorum. Umutlandirmak istemiyorum kendimi havalardandir havalardan

2 hamileligimdede farkli belirtiler yasadim yani farklilik gosterebiliyor inşallah hamilesindir
Anne adayları hangi folik asiti kullanıyorsunuz
Bende folbiol kullaniyorum

merhaba arkadaşlar ben de bugün kanda baktırdım 222 çıktı ama tabi henüz kese kalp atışı görünmedi duyulmadı çok heyecanlıyım umarım rabbim mutlu sağlıklı hayırlı huzurlu bir gebelik nasip eder hepimize....

Ben de folbıol ile basladım ınofolic doktorunuz mu degıstırdı sız kendınız mı degıstırdınız

Doktorumu değiştirdim desem daha doğru olur canım. İlk baştaki doktorum folbiol verdi. Forumda bende herkesin İnofolic kullandığını okudum. Biraz araştırdım Yumurta gelişimine de katkı sağladığını öğrendim. Başka bir doktora gittim onunda ilk sölediği İnofolic ti. Sağlık Yumurta olmasını sağlıyor başka birşey kullanma dedi. Cuma da kontrol de Sol tarafımda çatlamak üzere olan Yumurta gördü Ultrasonda gayet iyi dedi.

Kızlar ne güzel haberler geliyor sizlerden :) inşallah kese ler görülür, kalp atışları duyulur :) bende çift çizgiyi görmek için bekliyorm. Çok heyecanlanliyim, allah hayırlısını versin hepimizie :) folic iod aldı bugün eşi m ona başladım bende

Ümidini yitirme benim arkadaşımın adet günü test negatif çıkmış üstüne bi de kanaması olmuş bi kaç gün sonra hastanede tesadüfen hamile olduğunu öğrendi herşey nasip kısmet

Inşallah benimde olur öyle yoksa gelecek aya kalir ne yapalım :) ama bugün bi batmalar sizlamalar var adetim cuma günü gelmesi lazım ama inşallah hayırlı batmalardir :) teşekkür ederim arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…