2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar aranızda yumurta takibi yaptıran var mı. Döllenme nin olup olmadığını yumurta takibi ile anlaşılıyor mu çok merak ediuorum

amin sweet_drop bana dr pazartesi keseyi görürüz dedi tabi beta hcg m olması gerektiği gibi artarsa..
Artar allahin izniyle
YAŞASINNNN bende kısmetse nisan annesi olacağım
Tebrikler allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
Merhabalar arkadaşlar :)) bende 2016 nisan annesi olacağım sağlıkla alalım inşallah meleklerimizi
Tebrikler sizde saglikla kucaginiza alin bebisi

bugün kan testi yaptırdım, beta hcg 65 arkadaşlar. sat 29 haziran, bat 29 temmuz.... doktora ne zaman gitmek gerek?
Allah isteyen herkese nasip etsin, bizlerede sağlıkla tamamlayıp kucağımıza almak nasip olsun :)

Biz keseyi gorduk sukur ama sikintili oldu tatildeyim suanda devlet hastanesine gittik yok tatile nasil cikarsin hamilesin hastam olsan izin vermezdim hayatta dedi.usg cihazi eski dedi kese gozukmeyebilir dedi bakti kist varmiydi dedi yoktu eylül ayinda baktirdim dedim dis gebelik olabilir kan degerin 3000nin uzerine cikmasi lzm dedi 3672 olmus cuma 770 idi ama gittim ozele anlattim alttan bakti kese gozuktu kist bile yok dedi 3 hafta sonra kalp atisi icin cagirdi ayin sonuna kdr tatil yerindeyim insanin kendi dr.na gidememesi ne kotuymus

aynen gidicem 2 gün sonra ama 2 gün beklemek... ne heyecanlı şeyler.
ama işte insanlar anlamıyo mu, doktor üzerine vazife olmayan herşeyi söylemiş sana. neyse ki en kötü sorun böyle olsun
Cok sagol ama beni uzmesiyle kaldi yasadigim sehre donsem hemen gidicem kendi dr.uma oglumdada sikinti yasamistim hamilelikte kanamam olmustu baya ama dr.um nasil tatli yaklasmisti.dr.un ilk once insan olmasi onemli.beklemek cok zor cidden

Kızlar inşallah hayırlı güzel haberler alırsınız beklemek keseyi görmek kalbi duymak harika bi duygu.. Rabbim nasip etsin kucağınıza almayı da..

Kızlar inşallah hayırlı güzel haberler alırsınız beklemek keseyi görmek kalbi duymak harika bi duygu.. Rabbim nasip etsin kucağınıza almayı da..
Evet tarif edilemez bir duydu özellikle ilk tekme
Kesin olmamakla birlikte sanırım bu gruptanım yarın kan testiyle netleştiricem inş
Guzel haberlerini bekliyoruz

merhaba herkese...bende bu ay hamile kalmayı umuyorum..satım 12 temmuz...batım 7 agustos...yumurtlama gunumu 4 gün gecti...ama şimdiden kendimi hamile gibi hissediyorum....2 ay önce düşük yaptım....ondada ilk zamanlar böyle hissetmiştim...kasıgımda acayip bi gerilme ve vajinamdada açıklık var ....inşallah Allah teekrar nasip eder..ve inşallah bu sefer sağlıkla herşey yolunda olur...inşallah Allah sizlerde güzel haberler almayı nasip eder...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…