2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
merhaba arkadaşlar ben de bugün kanda baktırdım 222 çıktı ama tabi henüz kese kalp atışı görünmedi duyulmadı çok heyecanlıyım umarım rabbim mutlu sağlıklı hayırlı huzurlu bir gebelik nasip eder hepimize....:KK200::anneadayı:
Gozunuz aydin tebrikler inşallah keseleri gormeyi kalp atislarini duyariz biran once
Kızlar ne güzel haberler geliyor sizlerden :) inşallah kese ler görülür, kalp atışları duyulur :) bende çift çizgiyi görmek için bekliyorm. Çok heyecanlanliyim, allah hayırlısını versin hepimizie :) folic iod aldı bugün eşi m ona başladım bende
Amin inşallah bebis gobise konmustur

Beklenen adet günümde Beta hcg 94 çıkmıştı.4 gün sonra tekrar yaptırdım 494 çıktı.Folbiol verdi folik asit.demir eksikliği çıktı hafif düzeyde.kan ilacı içcecem.önümüzdeki haftanın sonuna doğru keseyi görmek için gidebilirsin dedi

amin sweet_drop sweet_drop bana dr pazartesi keseyi görürüz dedi tabi beta hcg m olması gerektiği gibi artarsa..

YAŞASINNNN:KK47::KK47::KK47: bende kısmetse nisan annesi olacağım :anneadayı::anneadayı:

Merhabalar arkadaşlar :)) bende 2016 nisan annesi olacağım sağlıkla alalım inşallah meleklerimizi :KK200:

Kızlar hayırlı olsun, cok sevindim, Rabbim sağlıklı sıhhatli Kucağı n iz a almayi nasip etsin :)
Beklenen adet günümde Beta hcg 94 çıkmıştı.4 gün sonra tekrar yaptırdım 494 çıktı.Folbiol verdi folik asit.demir eksikliği çıktı hafif düzeyde.kan ilacı içcecem.önümüzdeki haftanın sonuna doğru keseyi görmek için gidebilirsin dedi
Canım değerler in güzel demiştim, inşallah böyle sorunsuz sıkıntısız devam eder, moral bozma :) bhcg değerleri 48 saatte ikiye katlanarak devam eder, Fehler ler iniz çok güzel yakında kese haberler in iz i bekliyorum :)

beta hcg testi 1000 olunca karındanda gözükür
Tamam canım tesekkürler
Kızlar hayırlı olsun, cok sevindim, Rabbim sağlıklı sıhhatli Kucağı n iz a almayi nasip etsin :)

Canım değerler in güzel demiştim, inşallah böyle sorunsuz sıkıntısız devam eder, moral bozma :) bhcg değerleri 48 saatte ikiye katlanarak devam eder, Fehler ler iniz çok güzel yakında kese haberler in iz i bekliyorum :)
İnşallah canım hayırlısıyla
Ilk gebeliğim olduğundan ayrıca heyecanlıyım

X