2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yok canım kimyasal da Hcg yükseliyor ama sonradan Düşüyor test silikleşiyor
Cevap için teşekkürler canım. Sabredip bekleyim o zaman. P.tesiye kadar olmazsa doktora giderim artık. Buraya yazarım durumu. Nisan annesi olmayı çok istiyorum. Gerçi h.sonu adet olsam yine nisan ayını yakalıyorum. Fena taktım bu aya :-) Israrla hayırlısı olsun diyorum... Umarım senin de güzel haberlerini okurum. Takipteyim...

Merhaba! Ben de 2. bebek yolunda ilerleyenlerdenim. Hangi vakit hayırlı ise o vakitte gelir inş. 13 gün sonra Nisan annesi olup olmayacağım netleşecek. Bebek haberini alan anne adaylarina ve henüz test yapma aşamasında sabırla bekleyen aday adaylarına selam olsun! :KK25:

Benim SAT 15 temmuz henüz reglim bitmedi. 2 aydır kesin olacak diye bekliyorum sadece hayal kırıklığı. Bakalım bu ay ne olacak o_O

Ebyar seni nerde ararken nerde buldum...
Özel mesaj atmistim bakmadin herhalde...

Mart annesi olmayı umuyorduk ama ikimiz için de nasip değilmiş. .
Bat im 17 temmuz du bnm...bayramı mutlu bi şekilde hamileyim diye geçirdim 3. Günü aksami regl oldum. ...

Sat 29 haziran bat 30 temmuz. Beklenen doğum tarihi 4 nisan. Herkesin hakknda hayırlısı olsun. Çok heyecanlıyım

merhaba, tarihlerimiz aynı sizinle. belirtileriniz var mı, test yaptınız mı? siz tecrübeliymişsiniz sanırım, benim henüz çocuğum yok. benim 5 gündür belimde geçmeyen ama çokta rahatsız etmeyen bi sızı var, bide 3 akşamdır ateşim 37 derece civarında ki normali 36,2 flndır forumda okuduğuma göre bazı kişilerde hamilelik belirtisi olarak görülüyormuş ateş ancak bunu sonradan öğrendim. göbek deliğimin etrafında batma,acı gibi bi his var. kasık ağrısı mide bulantısı psikolojik olarak eşlik ediyor sanırım. günüm gelmeden test yapmamak için bekliyorum ama sabırsızlık çok :)

merhaba, tarihlerimiz aynı sizinle. belirtileriniz var mı, test yaptınız mı? siz tecrübeliymişsiniz sanırım, benim henüz çocuğum yok. benim 5 gündür belimde geçmeyen ama çokta rahatsız etmeyen bi sızı var, bide 3 akşamdır ateşim 37 derece civarında ki normali 36,2 flndır forumda okuduğuma göre bazı kişilerde hamilelik belirtisi olarak görülüyormuş ateş ancak bunu sonradan öğrendim. göbek deliğimin etrafında batma,acı gibi bi his var. kasık ağrısı mide bulantısı psikolojik olarak eşlik ediyor sanırım. günüm gelmeden test yapmamak için bekliyorum ama sabırsızlık çok :)
Belirti psikolojik olarak var gibi bendede. asiri koku hassasiyetim var mesela bide uyku hali. Ama bugun dayanamayip test yaptim negatif cikti.29-30 temmuzda regli olmam lazim.umudum kirildi bu ayda.. bide adet gunumde yaparim. ates olayini cok bilmiyorum canim ama bence test yap varsa cikiyor zaten eger gec dollenme degilse.

Kızlar merhaba hepinize bugün öğrendim hamileliğimi tatilden geldim pekte umutlu değildim 6. denememiz bu ay çok çalışmadık kpss filan vardı yumurtlama gününden 1 gün önce preseedla denedik :) eve gelir gelmez test yaptım bugün çift çizgi çıktı inanamadık eşimle kan testi yaptık 91.50 bata 2 gün var çok heyecanlıyım ve çok endişeliyim inşallah bebeğim Nisan ayında sağlıkla kucağımda olur :)

Belirti psikolojik olarak var gibi bendede. asiri koku hassasiyetim var mesela bide uyku hali. Ama bugun dayanamayip test yaptim negatif cikti.29-30 temmuzda regli olmam lazim.umudum kirildi bu ayda.. bide adet gunumde yaparim. ates olayini cok bilmiyorum canim ama bence test yap varsa cikiyor zaten eger gec dollenme degilse.

Gece tuvalet ihtiyacı için uyandım, tamam oldu kesin dedim çünkü normalde hiç gece uyanmam ama test tek çizgi çıktı :KK43: bat 29 temmuz

Bende test yaptim ama galiba bende hamile degilm. Gerci haftaya cuma günü test etmem.lazim ama dayanamadim :KK43: bütün ümitlerim yine kayboldu gitti

X