2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bende dört ay önce kürtaj oldum. Iki aylık bebeğimin kalp atımı durmuştu. Ama şimdi hep iyi şeyleri düşünüp bebeğimize odaklanıyoruz, hersey güzel olacak, allah.in izniyle :) sanki benim sol yumurtaligımda sancılar var bugün :) yumurtlama günümdeyim sanki :)
İnşallah beraber hamile kalırız :) Benim test bugünde negatif çıktı ya.

MeRhaba herkese.benim regl günüm dündü 23 Temmuz.dün kan verdim.az önce sonucu aldım Beta hcg 94 çıktı.aile hekimi düşük buldu Değeri regl günümü sordu.erken test yapıldığından da düşük çıkmış olabilir 1 hafta sonra tekrar kan ver dedi.gebelik durumumdan eşimin dahi haberi yok söylesem mi bilemedim canım sıkıldı
canım doktorlar genelde hemen umut vermek istemiyorlar ama senin değerin normal görünüyor. Gebeliğin üçüncü haftasına yeni girmişsn zaten. Bir hafta değil iki üç gün sonra her hangi bir acil de tekrar kan ver, artış normalse o zaman eşine de söylersn
Screenshot_2015-07-24-11-29-48-1.png
Screenshot_2015-07-24-11-29-15-1.png

Kızlar ben de dün adet gecikmesi şikayetiyle doktora gittim beta hcg 6.64 çıktı. Değer çok küçük ama ben miniğimin orda olduğunu hissediyorum. Yarın bi daha test yaptırıcam değer 2-3 katına çıkmış olur inşallah.

Merhaba benim de adetim 2 gün gecikti.2 gün önce test yaptım silik çıkmıştı. Herkese hayırlı sağlıklı hamilelik diliyorum. Hayırlısıyla kucağımıza alalım bebeklerimizi

Selamlar,
Ne durumdasınız var mı bugün güzel haberler verecek olan ? Benim test yapmama daha en az 5 gün var. Şuan erken çıkmaz içim hem umut hem umutsuzluk dolu...Artık kısmet diyeceğiz. Nasipte varsa olur zaten...

Benimde 1 hafta var. Bende sabirsizlikla bekliyorum, ayni sen gibiyim hem umutlu hemde umutsuzluk var. Kendimi hamile gibi saniyorum belkide pskolojiktir diyorum :KK43: kafayi yemem umarim. Nasipte varsa olur diyorum bende senin gibi ama o kadar istiyorum ki. Hamilelik belirtilerine bakiyorum ama bende ne kanama oldu ne birsey yumurtlama döneminden 2 gün sonra gögüsüm agridi geri gecti ama. Bilmiyorum ne olcak umarim haftaya güzel haber aliriz

Merhaba kızlar, ben bir senelik evliyim hiç korunmadım geçtiğimiz nisan ayında hamilelik testim pozitif çıktı ama kimyasal gebelik geçirdim maalesef:KK43: diğer ay yeniden hamile kaldım hiç adet görmeden hersey yolundaydı keseyi gördüm bebeği gördüm kalp atışını duydum çok normal ve güzel ilerliyordu ama dokuz haftalikken kalbi durdu bebeğimin doktorlar hiç bir sebep bulamadı kürtaj oldum çok üzüldüm çok ağladım yine istiyorum ama hiç cesaretim yok korkuyorum aynı şeyleri yaşarım diye kürtajdan sonra bir buçuk ay geçti doktor iki ay Korun hamile kalmaman için hiç bi engeliengelin yok demişti şimdi çok kararsızim adetim yeni bitti korunmadan denesem aynı şeyleri yaşarım diye çok korkuyorum lütfen bana fikir verin :KK43:

Benimde 1 hafta var. Bende sabirsizlikla bekliyorum, ayni sen gibiyim hem umutlu hemde umutsuzluk var. Kendimi hamile gibi saniyorum belkide pskolojiktir diyorum :KK43: kafayi yemem umarim. Nasipte varsa olur diyorum bende senin gibi ama o kadar istiyorum ki. Hamilelik belirtilerine bakiyorum ama bende ne kanama oldu ne birsey yumurtlama döneminden 2 gün sonra gögüsüm agridi geri gecti ama. Bilmiyorum ne olcak umarim haftaya güzel haber aliriz
inşallah sen hamile kalırsın :) ben vajinismus u yenerim :anneadayı:

Merhaba kızlar, herkese hayırlı Cumalar.. Hala adet olmadım.
Normalde adet düzenim 26 günde birdir. Geçen ay 29. gün adet olmuştum. Bugün de 29. günüm. O sebeple bugünü de atlatmayı bekliyorum. Gün bitimine kadar olmazsam yarın artık test yaparım. Hepimiz için hayırlısı...

Merhaba kızlar, herkese hayırlı Cumalar.. Hala adet olmadım.
Normalde adet düzenim 26 günde birdir. Geçen ay 29. gün adet olmuştum. Bugün de 29. günüm. O sebeple bugünü de atlatmayı bekliyorum. Gün bitimine kadar olmazsam yarın artık test yaparım. Hepimiz için hayırlısı...

Insallah hamilesindir canim.

Az önce test yaptım , tertemiz negatif çıktı. Gölge bile yok. İlk kez böyle oldum. Kimyasal gebelik yaşayanların gebelik testi negatif mi oluyordu? Hayırlısı bakalım..

X