2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yok benım doktorum baska zaten bunu dıye aıle hekımlıgı hem benden kan testı ıstıyor hemde sonucları yorumlamıyor doktoruna gotursun demıs

Canim sanirim sat ve batlarimiz ayni benim sat 7 haziran bat 6 temmuz bende ayin 1 de kan verdim degerim 18 cikti carsamba yine vermeyi dusunuyorum senin degerin kac cikmisti

Ayy ii bari sinir oldum bende:)buarada herkesi tek tek etiketleyemiyorum telden giriyorum bebişlerinibin keselerini gören kalp atışlarını duyan annişleri çok tebrik ediyorum ikizlerimizde varmış hepinize maşallah subhanallah güzel anneler

Kizlar bende randevumu aldim nihayet..16 temmuz saat 16..00. Ben de doktorlari pek tanimiyorum burdan bir arkadas Y yagmurdamlasi tavsiye etmisti erdem hastanesinde zeynep yesim hn ona aldim bakalim arefe gununun son hastasi benim bende coj heyecanliyim...hayirlisi insallah kese ve kalp atisini duyariz

Canim benimde başima aynisi geldi reglim iki gun gecince test yaptim pozitif cikti.sonra aksamleyin bi sevincle ozel hastaneye gittik.sonucuma once labratuvardaki hemsire bakti pozitif dedi isterseniz bide doktira gosterin.ucarak gittik dr yanina sonuca söyle bi bakti evet yuksek cikmis degerin ama hamilesin diyemem ama sen hamileymissin gibide dikkat et bi kadin dogumcuyada gidiver dedi.dr yanindan ciktik eşim soruyor hamile misin degil misin ben bisey anlamadim.bu sabah kadin dogumcuya gittik bakti eski sonucuma hamilesin dedi bi daha kan calistiralim degerin yukselmis mi bakalim saglikli bir gebelik mi degil mi die dedi.Dr oyle guzel ifade etti ki.ilk gittigim yer bi ozel hastaneydi bide.

Canım benin regl den 3gün önce yani cuma günü 42.5 di bir de bugün verdim işte akşama alcam sonucumu yazarım bakalım kaç olcak merak ediyorum bende çok
Tamam canim mutlaka yaz bende merak ediyorum benim 1 kizim var 2012 mart dogumlu eger simdi de bebis varsa oda 2016 mart olucak insallah :)

Ahh inşallahh canımm bende kozyatağı central hospital figen temelli akın dan aldım randewu mu dilerim topiğimiZden hep hayırlı haberler duyarız

Sastim valla ben de bu sabah ikinci kez kan verdim doktor tum testle bakti yarin sonuc alacak dr.um cok anlayisli ikinci kez kana luzum yok dedi ama beni kirmadi bende merak ediyorum dedim tamam dedi.sonucu yarin biraz yorumlar ama esas kadin doktoru yonlendirir bizi. Bosvermeyi ogrenecez oyle herseyi kafaya takmak yok ...​

off yaa sımdı bu rapora bakıyorum rapor bana hemotolojı hormon ve bıyokımya adı altında uc tane test sonucu hadı bakalım garı carsambaya kadar kurarım ben :)

hadii gözün aydın cnm maşalah darısı bızım başımıza

Kızlar inşallah ikizlerim oluyor ikisininde kalbini duyduk çok şükür Rabbime.. bu heyecan çok başka darısı sizlere inşallah..

oyyy süperr yaaa çok sevindim cnm gözün aydın ikizler gelıyor doktor vajınalmı baktı karındanmı duyuldu kalp sesi darısı bizim başımıza dualarınız beklıyoruz

ayy yalnız değilsin cnm bende cuma gunu sağlık ocagına ılac yazdırmaya gıtmıstım gıtmısken betahcg ye baktırıyım dedım bın tane saydı bana ne gerek varmış aklımı karıştırırmışım siz bızden ııyımı bılıyosunuz saydıda saydı yapmadı..bazı doktorlar çok sinir oluyor sıkma canını tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…