2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın anneler... dün 2li tarama testimiz vardı kan verdik 1 hafta sonra sonuçlarımızı hayırlısıyla alıcaz. ense kalınlığımız normal çıktı tahlil de bişi çıkmazsa şükürler olsun atlatmış olucaz. bebeğim bacaklarını bağdaş kurduğu için malesef cinsiyetini göremedi doktor çikolata yedik öksürdük bana mısın demedi açmadı yani :) yok mu bebeişlerinin cinsiyetini öğrenen.

Kizlar ikili test icin gelmiştim simdi hastaneden ciktim her sey guzelmis simdilik, bebisimi gordum kocaman olmuss, en son et parcasi gibiydi simdi elleri bacaklari falan varr, cinsiyetini doktor erkege benziyo dedi ama tabii henuz erken net konusmak icin. Cok tatliydi cok:)

günaydın canım...sabah yataktan kendimi kazııdım sanki....çok zor geldi işe gelmek yaa...haftasonu gelsede rahatlasam uyusam birazcık....

Hekesin oğluşu mu olacak ne Gözün aydın canım sağlıkla gelsinler İnşallah..

günaydın canımcım valla ben zor kalktım hazırlandım kocacım bana sandviç yapmış getirdim şirkette onu yedim .. ha bu arada doktoruma yazdım whatsapdan gece yarısı burun tıkanıklığına uyanıyorum nefes alamıyorum boğazlarım çok yanıyor sonra işe gelince bir hapşırık 10 defa nerdeyse sonra grip gibi burnum akıyor sesim değişiyor halbuki grip değilim hamile kaldığımdan beri her gün aynı şeyi yaşıyorum doktorumda KBB gel dedi 5 eylül randevumuz var artık gitmişken kbb de giderim

Hayirli olsun canim :)) masallahhh.. Sende fotografini paylassana bebisinin onlara bakip bakip gün sayiyoruz burada :))

canım burun tıkanıklıgı hamılelıkte cok olurmu burun bandları varya ben onlardan kullanıyorum bır nebze azaltıyor hemde guzel uyuyorsun. burnun tıkanık oldugu ıcın agzını acıyorsun uyurken o da bogazda kuruluk ve agrı yapıyor yanı hasta degılsen 5 eylule kadar bır deneyebilirsin. breath right pahalı biraz onun yerine a101 de ucuz olanı var aynı işi görüyor tavsiye ederim

kızlaarrr günaydınlarrr...............dün pek hızlıymışsınız ancak okudum vallahii.....bende dün kuzumu gördüm ve herşey çok iyi......2 hafta sonrada ikili testimiz var........

Ben erkenden yatıyorum akşamları ama sabaha kadar çok uyanıorum dün qecede dişim aqrıodu o uyutmadı ama uyusamda uyumasamda akşama kadar uyur gezer dolaşıorum beni çok zorluo bu durum..

günaydın kızlar :) nasılsınız herkez kontrollere gıtmıs bende persembe aksamı gidicem sanırım aksam oldugu ıcın ılgılenırmı bılmem ama haftasonu doktorum ızındeymıs .. ıkılı teste gelınce ultrason ıncelemesı temız cıkar ınsaALLAH yaptırmayı dusunmuyorum babamız ısrar etemzse :)

günaydınlar anneler ve minik bebisleri şükürler olsun ki artık mide bulantimiz kalmadı. çok nadir kokulara tepki veriyor midem amma 2 gecedir herkesi korkudan ayağa dikiyor benim oglan. babası eve geliyor akşam yemeğine oturuyoruz benim karin ağrım başlıyor yemek yemediğimiz gibi yedirmiyoruz da inanılmaz bir gaz sancısı yaşıyoruz. hadi mide bulantısı babaya naz idi de bu karin ağrısı neyin nesi

Canım benimde ole oluyo gaz sıkıştırıo cok fena iki büklüm oluyorum resmen...

Ben erkenden yatıyorum akşamları ama sabaha kadar çok uyanıorum dün qecede dişim aqrıodu o uyutmadı ama uyusamda uyumasamda akşama kadar uyur gezer dolaşıorum beni çok zorluo bu durum..
Allah yardımcımız olsun canım..Herşey yolunda olsun da alışırız bu durumlara da artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…