2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende pazartesi gidicem hem bebeqimi qörmeye hem kan sonuçlarını almaya inşallah iyidir meleğim :)

ee canım hatasını anlamış iste sen de cok fazla uzatma bence senin canım sıkılır huzursuz ortamdan onun için diyorum gene koyarsın mesafenı ama düşman ilan edince içi rahat etmiyor insanın:)
yok kuşum uzatmıyorum yaa anlamış hatasını zaten binpişman :) bu arada dikkatimi çekti bizim doğumlar aynı zaman birlikte ilerliyoruz :) benim 5 eylül bidahaki randevu

Kızlar benim canım acayip nescafe istiyor çok zor geçiyor artık zaman korktuğum için hiç ağzıma sürmedim kahve :KK43:

Kızlar benim canım acayip nescafe istiyor çok zor geçiyor artık zaman korktuğum için hiç ağzıma sürmedim kahve :KK43:
canım canın çekiyorsa bir çay bardağı kadar içmelisin allahın izniyle bir şey olmaz okadarcıktan ben 2 günde bir türk kahvesi içiyorum valla... yada sütü kaynat içine azcık nescafe hem al sana sütlü nescafe

benimde pazartesi günü hafta sonu geçmez artık bizim için 1 ay oldu nerdeyse:/:/
Aynen öle benim 1 ay olmadı ama yınede beklemek zor pazartesinden sonra 2li test için caqırır zaten bidaha hayırlı haberlerle dönelim inşallah...

canımcım ahh sorma dün tüm gün taktım eşimede söylemedim işinin gücünün deyip ayrılmama neden olur... beyfendi arkadaşa herkes yüklenmiş dün yaa napıyosun sen çok hassas dönemde o zaten biliyoruz ailesinden de uzak falan filan bu nie hassas demiş ve benim hamile olduğumu bilmiyormuş oysaki sürekli onların odada diğer kızlarla konuşuyorduk ama anlamamış başka bir arkadaş da hamile onun hakkında konuşuyoruz sanıyormuş dün yemekten sonra dondurma almış geldi şirkete pişmanlık dondurması dedi ben yemedim.. sabah yine geldi odama fatura getirdi dünkü gibi atarlanmasını bekledim ama özür dilerim bilmiyordum bi anlık çıkış oldu hayırlı olsun falan dedi ben sadece saol dedim başkada konuşmadım
bence de canım.boşver mesafeni koru.bende bikaç ay önce aynı oda da çalıştığım insanlarla tartıştım....ve o yüzden çalıştığım birimimi değiştirdim şuan hiç konuşmuyoruz.bana yaptıklarından sonra zaten konuşmam çok saçma olurdu.bana diğer arkadaşı çekiştirip, arkamdan da onunla benim dedikodumu yapıyomuş..bi de yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi ama demekki noluyomuş herkesle mesafeli olunuyomus bunu anladım...

benim de karnım şişti. aslında tartıya çıktığım zaman kilo olarak bir artış yok hamile kaldığımdan bu yana ama karında bariz şişkinlik var . Ama bu gaz probleminden de olabilir. Çünkü bebekler o kadar da büyümedi daha. mesela sabah uyanınca daha az şiş akşamları daha çok şişkin oluyor. ben de bir şey sorayım. karnımda hafif hafif kaşıntılar oluyor. sizde de var mı? şimdilik bebek yağı sürüyorum ben. Normal çatlak kremine başlamalı mıyım. Siz ne kullanıyorsunuz?
Canım şişkinlik aynen dedihin gibi gazdan olabilir henuz sisecek kadar büyümedi bebekler.. Ben ikizlerimde 20 haftadan sobra mustela krem kullandım memnun kaldım ikiz olmasına ragmen ve çatlamaya müsait bi tenim olmasına ragmen cok az yok denecek kadar incecik beyaz çatlak oldu o da son haftalar oldu..yine aynı kremi kullanıcam ins..kaşıntıyı Dr a sor baska bişeyden de olabilir bu kadar küçükken karın gerginlikten kasinmaz

benimdeee az once nescafe canim cekti simdi iciyorum.ne yapimm gunde 1 bardaktan birsey olmaz allahin izniyle:KK52:

bence de canım.boşver mesafeni koru.bende bikaç ay önce aynı oda da çalıştığım insanlarla tartıştım....ve o yüzden çalıştığım birimimi değiştirdim şuan hiç konuşmuyoruz.bana yaptıklarından sonra zaten konuşmam çok saçma olurdu.bana diğer arkadaşı çekiştirip, arkamdan da onunla benim dedikodumu yapıyomuş..bi de yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi ama demekki noluyomuş herkesle mesafeli olunuyomus bunu anladım...
aynen canım bütün iş yerleri aynı sanırım ahhh ahhh ama dediğin gibi bende herkesle mesafeliyimdir çok da memnunum sende takma üzme kendinide bebişide

benimdeee az once nescafe canim cekti simdi iciyorum.ne yapimm gunde 1 bardaktan birsey olmaz allahin izniyle:KK52:
afiyet bal şeker olsun bende kahvemi içtim fal bile yolladım hahhaha :) amannn bir şey olmaz yaa tiryakisi değiliz sonuçta hem ben 2 günde bir anca içiyorum onun dışında ne çay ne başka bir şey içmiyorum önceden de içmezdim

herkes ikili test yapilsin yapilmasin konusunda fikrini sunmuss..ben istesemde yaptiramiuorum..4lu tarama testini turkuyeye gidince yapacam..kafama da takmiyorum..bebegimin saglikli olmasi konusunda icim huzurlu olsun diye yaptiracam...ins hepimizin bebehi saglikli dogar..ve ben bu tur testlere guvenmiyorum..kac arkadasuma down sendromu var denmisti suan cocuklari masallah hicbirseyleri yok..bazen doktorlada yanilabilir..allahim.en iyisini sen bilirsino_O

afiyet bal şeker olsun bende kahvemi içtim fal bile yolladım hahhaha :) amannn bir şey olmaz yaa tiryakisi değiliz sonuçta hem ben 2 günde bir anca içiyorum onun dışında ne çay ne başka bir şey içmiyorum önceden de içmezdim
sagol tatlimmm...sende ic canin cektiysee bebisin istiyrodur annesi:KK16: tiryakisi degilim ama gunde 1 bardak icmem gerekir..aliskanlik esimle birlikte..simdi genellikle sutlu nescafe iciyorum hem sut hem kahve normalde sutu icemmem sade sekilde:KK35:

yok kuşum uzatmıyorum yaa anlamış hatasını zaten binpişman :) bu arada dikkatimi çekti bizim doğumlar aynı zaman birlikte ilerliyoruz :) benim 5 eylül bidahaki randevu
benim ikinci randevu pazartesi günü canım bakalım nasıl benim minnak :):) vitamin falan verdi mi hiç doktor sana? bana sadece folik asit dedi 12. haftaya kadar sonrasında gerek olursa yazarım dedi pek olacak gibi cıkmadı kan degerlerim ama

X