2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen öyle bana da sadece folik asit al dedi doktorum..12.haftada bıraktırıyorlar zaten onu da..Ondan sonra vitamine geçiliyor sanırım..

Bn kızımda vitaminde kullnmadım vermediler... 12 haftam sağlığımızla gelsinde dra. Hatrltırım..

Vitamin kilo yapıyor diolar... kilodan korkuyoruö zaten...

ayy canım ne güzel duru çok güzel bir isim bizim akrabalarda var koyamam malesef aklımdan geçirmedim değil ama bende belis yada ceylin düşünüyorum bakalım erkek hiç düşünmedim
duru bizim evlenmeden önce karar verdiğimiz bir isimdi :) ceylin çok güzelmiş yaa anlamı ne?

kızlar gunaydın ben aksamları ne yemek yıcegımı sasırdım et sebze zaten yıyemıyorum yedıgımde cıkarıyorum corba yıyım hafıf dedım oda olmadı doktora yazdım bakalım ne dıcek sızın bır onerınız varmı yada benım gıbı bunları yasayan

Bn kızımda vitaminde kullnmadım vermediler... 12 haftam sağlığımızla gelsinde dra. Hatrltırım..

Vitamin kilo yapıyor diolar... kilodan korkuyoruö zaten...
Ben de bilmiyorum gerek duyarsa verir herhalde.Doktorum pek ilaç yanlısı değil belki de vermez..Aynen 2 haftam var benim de bir gelseydik hayırlısıyla 12. haftaya..2 hafta sonra ikili tarama için gideceğim İnşallah ama zaman geçmiyor

valla canım ben genellikle çok az yemeye çalışıyorum midem bulanmasın diye salayata şirke döküyorum falan ekmekle ömcesindede bir çorba öyle yiyorum

kızlar şirketten bi erkek arkadaşla tartıştık üstüme gelince ben koyverdim ağladım zırladım sabah sabah sinirlerim çok bozuldu şimdi mide ağrısından ölüyorum kasıklarıma vuruyor resmen napcam ben şimdi yaa

canım benim hiç bir sey bebeğinden önemli değil bak nasıl üzülmüştür o da şimdi. derin derin nefes al ayağını uzat biraz sıcak bir sey iç türk kahvesi seviyorsun sen ondan iste sakinleşmeye çalış ne o tartıştığın kişi ne de işin bebeğini üzmene değmez ben eşimle tartışınca bile canımı sıkmıyorum bebek etkilenmesin diye

üzme canım kendini boşu boşuna..bebeğini düşün çok sinirlendiğin zaman....hatta yanında varsa çıkar ultrason görüntülerini onlara bak...bi de yakın bi arkdaşınla dertleş sıkıntılar paylaşmakla azalır.......başkası için hiç kendinide bebeğinide üzme......

canımcım geldi odama salak salak bana müdürümmüş gibi davranmaya çalıştı bende saydırdım o bana ben ona şirket başımıza toplandı öyle olunca dayanamadım artık zaten duygusal dönemdeyim eşim bile gık demezken bu salak yüzünden canımı sıktım miniğimide gerdim şimdi kasıldım resmen

haklısın canım ama bana saçma sapan konuşunca dayanamadım artık miniğide üzdüm midem nasıl ağrıyor anlatamam gerekiyorsa da üst kuruma iletecem davranışlarını dengesiz yaa bide aynı yaştayız ona gerildim en çok

Bende dun biri ile tartistim hatta. Sizede yazacaktim vazgectim...kasildim gerildim...sanirim sinirlerimiz cok hassas herseye ayar oluyorum ben o kisiyle sonra tatliya bagladim hem tanidigim biriydi kus kalamadim hemde kus olsam bu olayi daha cok kafaya takacaktim baristik kafam rahat ama birdaha daha sakin olmaya calisacam

Sakin ol canım cık bi temiz hava al etrafta böle denqesizler çok maalesef üzülme kasma kendini...

Canım üzme kendini kimse için..Bebişin de üzülüyor sonra.Stres yapınca benim de hemen mideme vurur, zaten mideler çok hassas bu zamanlarımızda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…