2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

:) İnşaALLAH canım sen kaç kılosun bırde arkadasın normal dogummu yaptı ?

insan mecbur ıkınıyor canım yoksa bende çatlıcam tartı bıle kafayı yedı gunler arası 2-3 kılo fark edermı wc cıkamadıgım halde vucutta sumu var ne var anlamadım gıttı

canım onun bebek cıkamadı malesef :)) hersey normaldi rahimden gecmeyince sezeryana alındı apar topar hatta kafasını zorlamıslardıda ödem yapmıstı kafası yamuk dogdu sonradan cok sükür düzeldi 4.5 kilo 53 cm dogurdu
canım benim boyum 172 hamile kalmadanki kilom 57.8 simdi 60 kiloyum

Su an kapida bekliyorumm kalbim cikacak yerinden sanki her seferinde ayni heyecani yasiyorumm .. :KK71: Merak etme eve dönüş yolunda hemen aktaricam olanlari :KK39:
ayyyy yaaa cok heyecanlı simdi coktan gördün bebiskonuuuuu bende yolda giderken okurum artık :)
yaa benim simdiden kalbim cıkıcakk gecmiyor zaman dus alıyımda bari hazırlanmaya baslıyim ölücem sanırım ölüceeeeem

günaydın güzel annişlerrr bugun kontrolu olanlar belki cinsiyet belli olmuş dönerler güzel haberlerinizi bekliyoruz:):):)

amin canım amiinnn ben göremem bugün 10+1 deyim belli olmaz sanırım.

benim kız olursa ismi hazır erkek olursa da bende hazır ama eşim o ismi kabul etmiyor bir türlü bakalım hayırlısı:):)

bizimde erkek olursa Ateş kızın ismi yok hala :) erkek için esim karar verdi kızada ben karar veririrm artık :)

Son düzenleme:
kızlar şirketten bi erkek arkadaşla tartıştık üstüme gelince ben koyverdim ağladım zırladım sabah sabah sinirlerim çok bozuldu şimdi mide ağrısından ölüyorum kasıklarıma vuruyor resmen napcam ben şimdi yaa :KK43:

canım benim neden sıkıyorsun kendini.. deger mi simdi bu stresse kendini rahat bırak. dengesiz insan cok sayıda bir kere hamilelikten önce karsısında bir kadın oldugunu unutan biri icin neden sıkıyorsun canını.. minigini strese sokma bir su ic kendine gel lütfen

ayyy bende görmek istiyorum bebeğimi yaaa.....doktor 3 hafta kontrol dedi daha bi haftamız var yaaa........:110:

Bende dun biri ile tartistim hatta. Sizede yazacaktim vazgectim...kasildim gerildim...sanirim sinirlerimiz cok hassas herseye ayar oluyorum ben o kisiyle sonra tatliya bagladim hem tanidigim biriydi kus kalamadim hemde kus olsam bu olayi daha cok kafaya takacaktim baristik kafam rahat ama birdaha daha sakin olmaya calisacam
ben büyük konuşmuyorum ama sanırım konuşmam bir daha bu ilk tartışmamız değil çünkü kişisel bir olay değil işle alakalı ama bu kişiselleştirdi gibi oldu gitti odasına kendi kendine bağırdı çağırdı daha çok gerildim şimdi wc gitmem lazım sırf onun odasının önünden geçiliyor die gidemiyorum alt kata falan incem artık

valla canım ben genellikle çok az yemeye çalışıyorum midem bulanmasın diye salayata şirke döküyorum falan ekmekle ömcesindede bir çorba öyle yiyorum

ben sadece corba yedım canım onuda hazmedemedım oyle agır da degıl 1 kase yedım benım kadar az kımse yemıyordur herhalde napıcam bılmıyorum

ben sadece corba yedım canım onuda hazmedemedım oyle agır da degıl 1 kase yedım benım kadar az kımse yemıyordur herhalde napıcam bılmıyorum
Canım emin ol benim için de çok zor bu yemek yeme işleri. Çorba sebze yemeği falan yiyemiyorum az makarna,pilav,patates o tarz şeyler sadece. 5 kilo verdim hala da kilo alamadım. Önemli olan 12.haftadan sonra beslenmemizin iyi olması. Yalnız ben çok kabızlık problemi yaşıyorum o yüzden incir falan tavsiye etti arkadaşlar ihmal etme sende :)

güünaayydıııınnn,
kızlar 70 ve üstü kilosu olanlar dert etmeyin görün bakın siz daha az kilo alacaksınızzzzz arkadasım 158 boyu 78 kg ile hamile kaldı 86yla dogum yaptı 82ye düstü simdi
Ay aynı benim kilom la hamile kalmış darısı başıma inşallah dediğin gibi olur gerci diyetle daha hiç almadım ama böyle örnek de verince sen mutlu oldum inşallah canım ❤️:KK66:

Merhaba kızlar bugun ikili testimin sonucunu aldım. Allah'a çok şükür her şey normal.
:KK68:ilk gebeligimi nisanda bu yüzden sonlandirmistim çok şükür. Allah hepinize güzel haberler nasip etsin :KK5::emir_bebek:

canım benım gozun aydın bundan sonrakı butun testlerınız bu sekılde guzel sonuclu cıkar ınsallah
bende eylulun 5 ınde yaptırıcam ınsallah benımde mınıgımın sonucları guzel cıkar

ben büyük konuşmuyorum ama sanırım konuşmam bir daha bu ilk tartışmamız değil çünkü kişisel bir olay değil işle alakalı ama bu kişiselleştirdi gibi oldu gitti odasına kendi kendine bağırdı çağırdı daha çok gerildim şimdi wc gitmem lazım sırf onun odasının önünden geçiliyor die gidemiyorum alt kata falan incem artık
Canim sikma kendini o da kim oluyor ciddiye alma umursama bu kadar bagirdim cagirdim rahatladim diye dusun. Onemli olan sensin bunu unutma

Canım emin ol benim için de çok zor bu yemek yeme işleri. Çorba sebze yemeği falan yiyemiyorum az makarna,pilav,patates o tarz şeyler sadece. 5 kilo verdim hala da kilo alamadım. Önemli olan 12.haftadan sonra beslenmemizin iyi olması. Yalnız ben çok kabızlık problemi yaşıyorum o yüzden incir falan tavsiye etti arkadaşlar ihmal etme sende :)
ben kayısı ıle hurma yıyorum ama ablam dupalac surup al dıyor cok tehlıkelıymıs bu haftalarda kabızlık

canımcım geldi odama salak salak bana müdürümmüş gibi davranmaya çalıştı bende saydırdım o bana ben ona şirket başımıza toplandı öyle olunca dayanamadım artık zaten duygusal dönemdeyim eşim bile gık demezken bu salak yüzünden canımı sıktım miniğimide gerdim şimdi kasıldım resmen :KK43:
canım devamlı kendime ve eşime söylediğim bir laf vardır benim "herkesi sen eğitimezsin" bu yüzden dikkate bile almayacaksın bak bende zamanında bir iş yerimde çok büyük sıkıntılar yaşamıştım sonradan gördüm ki o insanları umursamamak en büyük ceza onlara öyle daha çok kuduruyorlar niye bana sinirlenmiyor cvp vermiyor diye dene göreceksin feci zevk alıyorsun onların o halini görünce:):)

X