2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hosbuldum.tesekkurler.dr a gore 9 ama burda 10 haftalik ciktim.Rabbim hepimizin bebislerini kucagimiza slmayi nasip etsin.

Canım bu takvimde 9+1 9+7 arası 10 haftalık olarak geciyor 10+1 olunca 11 hafta gostericek yani benide yarın 10 haftalık diye gostericek :)

Kizlar bugun oglumu kontrole goturup getirdikten sonra kanamam oldu...
Oldukca fazlaydi...
Cok sukur ki kalbi atiyordu bebegimin...
Doktorda anlayamadi neden kanamamin olduguna..
Hemen yatisimi yaptilar....
Az oncelerde eve geldim 6 saate yakin kaldim...
Kanamam bittigi icin eve gonderdiler istegim dahilinde...
2 koca serum, dusuk onleyici igne ve hap ,birde kan uyusmazlik ignemi oldum...
Dualarinizi bekliyorum bacilarim...
Vok sukur su an saglik durumu iyi ins. Hep oylede kalir ♥

geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine yorma hiç kendini yat dinlen diycem de bi çocuk daha var oda ilgi ister en azından mümkün oldukça dinlenmeye bak tekrar çok geçmiş olsun

Canım benim de bu hafta belim çok ağrıyor. Haftaya Salı günü randevum bi ara doktoru aramayı bile düşündüm. Bakalım gidince mutlaka soracağım.

Çok geçmiş olsun canim dinlenebildigin kadar dinlen Rabbim yasatmasin bi daha inşallah,.

Çok geçmiş olsun.moralini yüksek tut.duam seninle...

Gunaydın kızlaaar su ana kadar yasadıgım en kötü günü yasıyorum sanırım. Neredeyse 1 haftadır midem bulanmıyordu bulansada hic kusmamıstım. İlk defa bu sabah icim dısıma cıkana kadar kustum üstelik midemde bos midenin kendi sıvısını kustum girmek zorunda oldugum sınavlarım var. Mecburen cıktım evden Allahtan esim bıraktı. Elim ayagım hala titriyor hic yasamamıstım böylesini

günaydınlar canlar dün söylemiştim bir yolculuk yapacam die gittik arkadaşımızın düğününe ee tabii üniversiteden hepimiz bir araya geldiğimiz için sabahlar olmasın biraz yoruldum birkaç saat uyuyup tekrar yola çıktık işe geldim ama ayakta uyuyorum inşallah bebişim iyidir bide sanırım üşüttüm biraz midem arıyor ne yapabilirim?

Çok geçmiş olsun canım. Rabbim bir daha göstermesin inş.

geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine yorma hiç kendini yat dinlen diycem de bi çocuk daha var oda ilgi ister en azından mümkün oldukça dinlenmeye bak tekrar çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canim dinlenebildigin kadar dinlen Rabbim yasatmasin bi daha inşallah,.

Çok geçmiş olsun.moralini yüksek tut.duam seninle...

Allah (c.c.) sizlerden razi olsun bacilarim♥
Cok sukur kanamam su anlik yok...
Ama igne vuruldugum yerlerde agri epey mevcut...
Bu arada bebegim usg de baktigimizda bize el salliyordu bacilarim....
Annecim babacim ben iyiyim buradayim der gibi
Su an tam bir minyatur insan gibi masaallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…