2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kizlar dün kontrolüm vardi hormon testlerindeb tsh 0.076 cikti düşükmus :KK43:cok korktum dahiliyeye gittim normal düşük olmasi 12.haftadan sonraki değer önemli dedi var mi aranizda böyle bi sorun yaşayan

belinay91 belinay91 hayirli olsun canimm :). Rabbim kucagina almayida nasip etsin hınzırı:)) :nazar: bnm de kese arkasi kanama gördü gecen hafta bende progestan günde 2 doz kullanıyorum. Haftaya perşembe kontrolum var. Gittiğimde 9+3 olacak inşallah bnde görürüm hareketlerini yaa :KK36:
Umarim görürsün tatlim ben 100 mg kullaniyorum sürekli yat 3 hafta boyunca dedi yatcam artik yapacak bisey yok.Allahm herkesi bebisine kavustursun:21:

kızlar nisan annesiyim sorun olmazsa ama bence mart annesi olcam

bende sabah olmuyorda öğle yemeğinden sonra korktum uyucam diye işyerinde :KK48:
Çalıştığım zaman banada aynısı oluyor ayakta uyuyorum. Gidip revirde bir yarım saat kestiriyorum:). Tabi hamile olduğumu öğrendiğimden beri çalışabildiğim gün sayısı sayılı olsa da. Malumunuz bu hafta yine raporluyum kanamam nedeniyle:)

Umarim görürsün tatlim ben 100 mg kullaniyorum sürekli yat 3 hafta boyunca dedi yatcam artik yapacak bisey yok.Allahm herkesi bebisine kavustursun:21:

Amin canimm.. Bende 200+200=400 mg günde kullandigim. 6.günüm bugun. full yatarak geçiyor zaten halsizlik hatsafhada snde yat bol bol tadini cikar :)))

Valla yapıyorlarmış ama görücez bakalım :)
Merhaba. Ben bu konuyu doktora sordum. Hastanede gebelik kaydı yapıldığından sağlık ocakları da gebe olduğumuzu sistemden görüyormuş ve ayrıca gidip kayıt olmamız gerekmiyormuş. Bilginiz olsun.

Selam kizlar dün kontrolüm vardi hormon testlerindeb tsh 0.076 cikti düşükmu dahiliyeye gittim normal düşük olmasi 12.haftadan sonraki değer önemli dedi var mi aranizda böyle bi sorun yaşayan
Ben de sabah kontrole gittim, benimki de sınırda yükseğe yakın çıktı. Daha öncesinde hiç böyle bir sorun yokken. 12.haftada tekrar tahlil olacakmış. Şu anlık bi sıkıntı yok dedi bana

Merhaba. Ben bu konuyu doktora sordum. Hastanede gebelik kaydı yapıldığından sağlık ocakları da gebe olduğumuzu sistemden görüyormuş ve ayrıca gidip kayıt olmamız gerekmiyormuş. Bilginiz olsun.
Valla ben çoktan gittim hayatım bir sürü soru sordu İşte bilgilendirmeler falan :)

Ben de sabah kontrole gittim, benimki de sınırda yükseğe yakın çıktı. Daha öncesinde hiç böyle bir sorun yokken. 12.haftada tekrar tahlil olacakmış. Şu anlık bi sıkıntı yok dedi bana

12.haftaya kadar normale döner diye düşündu dahiliyeci inşallah bi sorun olmaz normal seyrine döner

Hem de nasil bi heyecan canim anlatamam ben bi de doktorumu degistirdim bu ultrasyon cihazi cok guzel net gösteriyo doktor önunde ultrasyon cihazi var o ordan bakiyo bi de benim yattigim yatagin karsisina 82 ekran tv gibi led koymuslar ordan gördük herseyi cok güzeldi AllahiM herkese yasatsin bu duyguyudoktor baya hareketli bi bebek dedi nasil sevindik anlatamam:KK73:
Canım bugün bnde dr a gittim benimkide kıpır kıpırdı inanamadım bi sağa bi sola gidip durduno kdr nett gördümkü kollarını bacaklarını kafası gövdesi Allahım 2bucuk cm lik bi minik bebecik herseyi olmş gbi kuzumun cok duygulandım benim dr da cok hareketli ay bide benle inatlaşıo dedi tam resim alacak kacıyodu cok tatlıydı cok Rabbim hepinize nasip etsin ki yakın zamanda görceksniz:KK66:

Su saglık ocagı benide arıyor süreklii bekarken oturdugumuz semtte kayıtlıymıs hala aile hekimim ikametimi aldıgım yerdeki saglık ocagına gidip kaydımı almam gerekiyormus tamam diyorum evde oldugumda gidicem belki 20 defa aradılar buradaki saglık ocagınnda telefonları calısmıyor cok gerekli mi kayıt yaptırmak

Bu arada cubuktan
Hem de nasil bi heyecan canim anlatamam ben bi de doktorumu degistirdim bu ultrasyon cihazi cok guzel net gösteriyo doktor önunde ultrasyon cihazi var o ordan bakiyo bi de benim yattigim yatagin karsisina 82 ekran tv gibi led koymuslar ordan gördük herseyi cok güzeldi AllahiM herkese yasatsin bu duyguyudoktor baya hareketli bi bebek dedi nasil sevindik anlatamam:KK73:

Masallah canim masallah darisi bizim basimizaa ayy boyle anlatinca ben bile heyecanlandim keske uyusam uyansam haftaya cumartesi olsaaaaaaaaa :)

Clexan kullanan arkadaslar son zamanlarda igneyi vurdugum yer şişip yumru oluyor ertesi gün de feci bir morluk cürüme gibi ben göbekten yapiyorum. Daha once yoktu şişmiyordu. Sizde de oluyor mu? endiseleniyorum elimde olmadan

Kızlar hamişlerin Duası kabul olur bende 41 ayetel kürsi istesem Allah rızası için 1 tane okurmusunuz ve okuyanlar okudum diye yazabilirmi canlarım Allah razı olsun şimdiden hepinizden ve bende dua ediyorum tüm hamişlerin bebeklerini sağlıcakla kucağına almaları için canlar !!!
okudum canm

merhaba kızlar bende bugun bel agrısı yasadım. bır arkadasıma cok sınırlendım aksam uzerı resmen elım ayagım tıtredı sınırlerım bosaldı. ondan berı belım agrıyor. sınırlenmek benı cok gerdı sanırım umarıum bebısım ıyıdır

Arkadasim hicbisey bebeğinden senden kiymetli degil canini sıkacak kisilerle mesafe koyun yazik size minige

Hosgeldin hayırlı ugurlu olsun Allah tamamını erdirsin insallah. Kac haftalıksın gebelik takvimini olustursana :)
Hosgeldin hayırlı ugurlu olsun Allah tamamını erdirsin insallah. Kac haftalıksın gebelik takvimini olustursana :)
Hosbuldum.tesekkurler.dr a gore 9 ama burda 10 haftalik ciktim.Rabbim hepimizin bebislerini kucagimiza slmayi nasip etsin.

X