2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yıllık iznimde gideyim artık çalıştığım için çok izin almak istemiyorum mecbur kalmadıkça teşekkür ederim.

slm. Benim 9. Hafta ama hala bulantılarım çok az. Sende de öyle mi olmuştu. sonradan Bulantıların şiddetleniyor herhalde. Bende de şişkinlik oluyor. Sanki karnımın içini birileri çekiştiriyor gibi...
bende de şişkinlik var yine bulanıyordu benim 9.hafta da ama şimdi sabah evden çıktığımda bile havada sanki sürekli bir koku var pis sürekli öğürme isteği geliyor bana
evde yemek piştiği zaman pişerken kokmuyor ama piştikten sonra gece mutfağa giremiyorum

az bir zaman sonra yani 2 hafta sonra falan geçecektir. En azından hafifler.

Az önce arkadaş bağlarından Üzüm getirdi beyaz ve siyah üzümden sonra Arkadaşı aradıydım Konuşurken böyle böyle iştahlı iştahlı üzüm yiyorum falan diye anlatırken söyledi siyah üzüm yersen Sakın elini yıkamadan bir yere sürme dedi siyah leke yaparmış
Acaba sürdün mü Telaş Yaptım valla

ahhh canım aynısı bana oldu geçen hatta anlatımıştım burda çilek yıkıyordum annemle telefonda konuşurken aman biryerine sürme dedi bende bir telaş bir telaş çatalla yedim falan ama sürüp sürmediğimi bilmiyorum allaha emanet

Merhaba, bende de acayip şişlik var. ilk hamile pantolonumu aldım. Rahatladım. İnanılmaz rahat ve kullanışlı. Şimdiden şiş olanlara tavsiye ediyorum. Giyin ve rahat edin :)

Çilek Ciğer ayva falan biliyordum da üzümü de ilk defa duydum zor valla bu geçmişten günümüze gelen inançlar

Sadece gördüğümüz bir şeyde mi elimizi sürmememiz gerekiyor yoksa canımızın her çektiği için mi geçerli

Slm hanımlar bn 8+5 hflik hamileyim ins nasip olursa doğum tarihi 18 Mart görünüyor.. şu sıralar mide bulantım çok aşırı arttı ara ara da baş ağrım oluyor sizin nasıl geçiyor hamileligin iz

Sadece gördüğümüz bir şeyde mi elimizi sürmememiz gerekiyor yoksa canımızın her çektiği için mi geçerli
valla canım bu konuda söylemler çok geniş ben şöyle biliyorum duydum daha doğrusu işte örnek çileğe ellediğinde yüzüne sürersen orda leke olurmuş falan filan ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama hep ellerimi yıkamaya çalışıyorum zaten bir kere yedim çilek duyunca daha yemedim onuda çatalla yedim ama yıkarken değdimi değmedimi bilemiyorum

Ben inaniyorum bu ise cunku bende de var dizimin yan tarafinda annemde cilege asermis ve yerken dokunmus yani oyle diyo..buda demek oluyorki aserdigimiz seyden oluyo

tünaydınn bende inşallah 26 Mart annesiyimm dr gittim doktora kalp atışlarını duyduk çok şükür.
aile hekimine gidip kaydoldunuz mu size aşılardan yapıldı mı yada ne zaman ne aşısı yapıldı
ben kayıt yaptırdım ama aşı için ekime gün verdiler aç gelin tahlilde bakarız dediler

yıllık iznimde gideyim artık çalıştığım için çok izin almak istemiyorum mecbur kalmadıkça teşekkür ederim.
Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu.Evet çalışan bir anne adayı olmak gerçekten zor ben de aynı durumdayım.Hele o mide bulantısı ve aşırı uyku hali olduğu halde sabah kalkıp gelmek bile bir işkence gibi geliyor bana.

bende sabah olmuyorda öğle yemeğinden sonra korktum uyucam diye işyerinde

Ya kızlar 2 gün önce midem çok bulanıyor diye emedur içtim doktor önermişti, ictigimden beri midem bulanmiyor, bebeğine zarar vermemiştir di mi

Ya kızlar 2 gün önce midem çok bulanıyor diye emedur içtim doktor önermişti, ictigimden beri midem bulanmiyor, bebeğine zarar vermemiştir di mi
Korkma canim insallah sorun yoktur ilacin etkisidir benimde 3 gun oldu bulantilar kesileli.. Evham yapiyoruz biz sikma canini bebegin iyidir insallah

Kizlar benim bütün vücudum uyuşuyor gibi sanki yaa.. Tuvalete bile zor kalkiyorum düşecek gibi oluyorum beynim uyustu sanki. Neden olmuş olabilir ki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…