2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim doktorum yaptirmadi canim....
Gerci oturdugum bolgede pek bir suriyelide yok ama...

Bu arada ikili testleri yaptirmayi dusunuyor musunuz bacilarim ?
Ben ilkinde yaptirmamistim doktorumda yaptirmana gerek yok demisti...
Cunku riski yuksek bile ciksa kesinlik payi olmuyormus...
Risk cikarsa kendi kendimi yiyip bitirecegime , yaptirmam kafam rahat olur diye dusundum...
Bunda da yaptirmayi dusunmuyorum acikcasi...
Bende yaptırmayı düşünmüyorum.

D Denizdenizd bende okudum canin Allah kabul etsin .selam kizlar nasilsinin ne var ne yok bugun isyerinde net yok telden girdim sayfalari okuyamadim herkes iyidir insallah

Kizlar bu haftadan sonra bulanti olur mu ya? Bugun cok kotuyum midem bulaniyo halsizim yatiyorum hep, ve cok sicak :s cok yoruldum bu aralar ondan midir acaba insallaj gecicidir.. yoksa yeni mi basliyo sikayetlerim:eek:
D Denizdenizd ben de okudum :KK66:

Kızlar hamişlerin Duası kabul olur bende 41 ayetel kürsi istesem Allah rızası için 1 tane okurmusunuz ve okuyanlar okudum diye yazabilirmi canlarım Allah razı olsun şimdiden hepinizden ve bende dua ediyorum tüm hamişlerin bebeklerini sağlıcakla kucağına almaları için canlar !!!
Okudum canim Allah yüzünü güldürsün ins.

Kızlar hamişlerin Duası kabul olur bende 41 ayetel kürsi istesem Allah rızası için 1 tane okurmusunuz ve okuyanlar okudum diye yazabilirmi canlarım Allah razı olsun şimdiden hepinizden ve bende dua ediyorum tüm hamişlerin bebeklerini sağlıcakla kucağına almaları için canlar !!!

okudum Allah kabul etsin canım

Kizlar bu haftadan sonra bulanti olur mu ya? Bugun cok kotuyum midem bulaniyo halsizim yatiyorum hep, ve cok sicak :s cok yoruldum bu aralar ondan midir acaba insallaj gecicidir.. yoksa yeni mi basliyo sikayetlerim:eek:
D Denizdenizd ben de okudum :KK66:
Olur tabi. Ben gecen gun yemek yaparken cok kotu oldum. Sogan kokusu resmen öldürdu beni.
Bugun halsizlik bende de asırı derecede var.basim da cok agriyor. Karnimda da ara ara hafif agrilar oluyor. Bide biseyden korkuyorum bugun banyoyu yikarken camasir suyunu fazla kacirdim kokusu genzimi yakti resmen. Hemen ciktim temiz hava aldim korkudan yogurt yedim zehirlenmeye karsi. Halsizlik her zaman oluyo ama bu sefer zehirlenmekten korktum. Doktorluk biseyim yok basim filan dönmuyo ama yinede aklim takildi bisey olmusmudur diye ya :KK43:

kızlar bugün hatta saat 3 gibi yola çıkarak 2 saatlik bir yolculuk yapacam sabah tekrar geri döncem işe yetişmem lazım doktoru arayıp sormadım kendimi strese sokmak
istemiyorum bir sorun olmaz umarım
Hafta sonu gittim uzun yola 4 5 saatlik sadece yorgunluk oldu o kadar bi sıkıntım yok

Olur tabi. Ben gecen gun yemek yaparken oldum. Sogan kokusu resmen öldürdu beni.
Bugun halsizlik bende de asırı derecede var.basim da cok agriyor. Karnimda da ara ara hafif agrilar oluyor. Bide biseyden korkuyorum bugun banyoyu yikarken camasir suyunu fazla kacirdim kokusu genzimi yakti resmen. Hemen ciktim temiz hava aldim korkudan yogurt yedim zehirlenmeye karsi. Halsizlik her zaman oluyo ama bu sefer zehirlenmekten korktum. Doktorluk biseyim yok basim filan dönmuyo ama yinede aklim takildi bisey olmusmudur diye ya :KK43:
Benim hic bulantim fln olmamisti bu haftadan sonra baslar mi demek istemistim, islh bi seferliktir... zararli kimyasallardanuzak durmak gerek cok asiri miktara maruz kalmadiysan bisey olmamistir islh :KK66:

Sağlık ocağına aile hekiminize bi,ldirmeniz gerek hamile olduğunuzu.Tetanoz aşıları var hamilelikte , ayrıca belli zamanlarda yapılan kan tahlilleri falan var onları takip ediyor aile hekimliği.

Benim hic bulantim fln olmamisti bu haftadan sonra baslar mi demek istemistim, islh bi seferliktir... zararli kimyasallardanuzak durmak gerek cok asiri miktara maruz kalmadiysan bisey olmamistir islh :KK66:

Benimde bu haftaya kadar fazla olmamisti bu hafta daha fazla bulanmaya basladi. Olur yani ama insallah en kisa zamanda gecer.

selam kızlar bulantıları azalan var mı benim daha da çoğaldı sanki 11.hafta içindeyim ama dolmuşta kusmamak için kendimi zor tutuyorum
birde bebişin hareketlerini hissedenler var mı bende gaz sancısı gibi bişi oluyo ama emin olamıyorum erken hareket ederse genelde erkek olur diyorlar psikolojikte olabilir benim hissettiklerim :)

Sağlık ocağına aile hekiminize bi,ldirmeniz gerek hamile olduğunuzu.Tetanoz aşıları var hamilelikte , ayrıca belli zamanlarda yapılan kan tahlilleri falan var onları takip ediyor aile hekimliği.
ben hiç bildirmedim tetenoz aşısı da yaz başlangıcında olmuştum kedi tırmaladı diye zaten doktorumuz takip ediyor ama zorunlu mu gitmek sağlık ocağına

selam kızlar bulantıları azalan var mı benim daha da çoğaldı sanki 11.hafta içindeyim ama dolmuşta kusmamak için kendimi zor tutuyorum
birde bebişin hareketlerini hissedenler var mı bende gaz sancısı gibi bişi oluyo ama emin olamıyorum erken hareket ederse genelde erkek olur diyorlar psikolojikte olabilir benim hissettiklerim :)

slm. Benim 9. Hafta ama hala bulantılarım çok az. Sende de öyle mi olmuştu. sonradan Bulantıların şiddetleniyor herhalde. Bende de şişkinlik oluyor. Sanki karnımın içini birileri çekiştiriyor gibi...

ben hiç bildirmedim tetenoz aşısı da yaz başlangıcında olmuştum kedi tırmaladı diye zaten doktorumuz takip ediyor ama zorunlu mu gitmek sağlık ocağına
Zorunlu olup olmadığını tam olarak bilmiyorum canım ama kayıt olsan iyi olur.Tetanoz aşısıda hamilelikte bir kaç doz vuruluyor tek doz yeterli olmaz.Ayrıca bebek doğunca onun kaydını yaptıracaksın sağlık ocağına ve aşıları olacak bebişinin , ozaman gittiğinde hamileyken neden bildirmedin diyebilirler.Bence kayıt ol sana bir zararı yok kaydolmanın.

Sen gitmesen hastane kayıtlarından seni bulup çağırırlar. Hem kendi aşıların hem de doğacak bebişinin aşıları için :)

X