2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de bu canımızın çok istediği yiyeceklerle alakalı şöyle biliyorum, başkasının evinden bahçesinden ona söylemeden gayrı ihtiyarı boş bulunarak bir şey yendiğinde elini sürdüğün yerde leke olur. Yani bana hep öyle diyor bizimkiler:)

mide bulantısı bende de bu hafta yoğun kızlar.. 10. haftadayım oh ne güzel bulantısız gidiyorum diyordum ki dilimi ısırsaymışım.. gece bile uykumdan bulantıyla kalkıyorum 3 saat hortlak gibi oturuyorum balkonda açık hava iyi gelir diye..

ama olsun her şeye değer bebişim.. kendi doktorumun randevusuna daha 1 haftam vardı, bebeğimi çok özlemiştim dayanamadım dün başka doktora gittim :) en son 1,1 cmdi ufaklık şimdi 2,7 cm olmuş.. nasıl hızlı büyüyorlar maşallah.. tüm vücudu şekillenmiş çok şükür.. kafası, yanakları, elleri.. o minicik ayakları görünce eridim bittim zaten :KK70: Allahım bu güzel duyguyu tüm isteyenlere nasip etsin inşallah..

Evet bende de olmustu doktoru aradik ondan oldugunu soyledi yalniz ben elimi falan kaldiramiyordum hatta korkudan aglamistim bisey oluyor diye 1 saat sonra gecmisti.. Dozu cok mu yuksek canin

200 mg canimm. Günde 2 doz aliyorum .. Doğrudur bazen öyle bi an geliyor ki yumruğunu dahi sıkamiyorum

200 mg canimm. Günde 2 doz aliyorum .. Doğrudur bazen öyle bi an geliyor ki yumruğunu dahi sıkamiyorum
Evet aynen oyle canim benim doktorum ilaci fitil olarak kullanirsan bu etkileri gostermez demisti bende oyle yaptim bisor istersen yumusak kapsül olanlardan ise sanada onu tavsiye edebilir..

Merhaba kızlar bugun rutin kontrol için doktora gittim. Daha 11 haftalik olmamıza rağmen kıza benziyor dedi bu kadar erkenden görülebilir mi sizce.

Merhaba kizlaaarr daha yeni eve gelebildim cook sayfa olmus okuyamadim goz gezdirdim. Benim sinavlarim var 3 gun ayy gelene kadar eve oldum bittim elim ayagim kesildi calisan arkadaslara Allah yardim etsin.

Kizlar bugun doktordan geldim minigim nasil da büyümüs 2.65 cm olmus kolu bacagi cikmis hareket bile etti :KK71:bize gununden de önde gidiyo 9+0 olmasi gerekirken 9+3 cikti yalniz tek sıkıntımiz var kesenin yaninda hafif kanama goruyorum desi günde 3 defa progestan verdi 3 hafta sonra kontrole tekrar cagirdi ins gecer de bebisleri saglikla kucagimiza aliriz

Ben kızımdayken son ana kadar yaptırdım ağdamı karnın burnundayken yüzüstü yatman imkansız ona göre pozisyona sokuyorlar sağ sola yan dönüp

En guzeli agda bende yaptiririm valla

günaydınnn bende bu cumartesi gidiyorum randevumu aldım hayırlı haberlerle döneriz inşallah içim kıpır kıpır meraktan :)

Ayy ne guzel canim insallah guzel haberlerle gelirsiiiinnn benimkide haftaya :KK43: cok sabirsizlaniyorum

Kizlar bugun doktordan geldim minigim nasil da büyümüs 2.65 cm olmus kolu bacagi cikmis hareket bile etti :KK71:bize gununden de önde gidiyo 9+0 olmasi gerekirken 9+3 cikti yalniz tek sıkıntımiz var kesenin yaninda hafif kanama goruyorum desi günde 3 defa progestan verdi 3 hafta sonra kontrole tekrar cagirdi ins gecer de bebisleri saglikla kucagimiza aliriz

Masallaaaaaaahhhhhhhhh canim benim cok heyecanlii bende gittigimde 11. hafta icinde olucam o zaman gorebilirimmm bende hareketlerini insalllaaaaaahhh

Masallaaaaaaahhhhhhhhh canim benim cok heyecanlii bende gittigimde 11. hafta icinde olucam o zaman gorebilirimmm bende hareketlerini insalllaaaaaahhh
Hem de nasil bi heyecan canim anlatamam ben bi de doktorumu degistirdim bu ultrasyon cihazi cok guzel net gösteriyo doktor önunde ultrasyon cihazi var o ordan bakiyo bi de benim yattigim yatagin karsisina 82 ekran tv gibi led koymuslar ordan gördük herseyi cok güzeldi AllahiM herkese yasatsin bu duyguyudoktor baya hareketli bi bebek dedi nasil sevindik anlatamam:KK73:

belinay91 belinay91 hayirli olsun canimm :). Rabbim kucagina almayida nasip etsin hınzırı:)) :nazar: bnm de kese arkasi kanama gördü gecen hafta bende progestan günde 2 doz kullanıyorum. Haftaya perşembe kontrolum var. Gittiğimde 9+3 olacak inşallah bnde görürüm hareketlerini yaa :KK36:

Tatlım benim büyük ihtimal tansiyonum oynuyo Dr la konuşayım da 1 hafta falan tansiyon takibi yapayım Allah korusun preklemsi falan olması varsa da takip önemli annemde var çünkü genetik olabilir :)
Geçmiş olsun canım. Önlem almakta yarar var. Bir an önce kontrollere başla bence.

X