2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar hamişlerin Duası kabul olur bende 41 ayetel kürsi istesem Allah rızası için 1 tane okurmusunuz ve okuyanlar okudum diye yazabilirmi canlarım Allah razı olsun şimdiden hepinizden ve bende dua ediyorum tüm hamişlerin bebeklerini sağlıcakla kucağına almaları için canlar !!!
Okudum. Allah kabul etsin

bazı doktorlar dinletiyorlar bazıları da zararlı olabilir diye dinletmiyorlar ama önemli olan kalbinin oluşup oluşmaması kalbinin o hareketlerini gördüyseniz sorun yok benim doktorum da geçen hafta gittiğimde bana sadece kalp hareketlerini göstermişti
Zaten az kaldı duymaya bu kadar dayandım sabredebilirim o kadar görmek bile yetiyo ya

Kızlar hamişlerin Duası kabul olur bende 41 ayetel kürsi istesem Allah rızası için 1 tane okurmusunuz ve okuyanlar okudum diye yazabilirmi canlarım Allah razı olsun şimdiden hepinizden ve bende dua ediyorum tüm hamişlerin bebeklerini sağlıcakla kucağına almaları için canlar !!!
Okudum canım..Rabbim en hayırlı en yakın zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin İnşallah..

canımcım okudum bende allah kabul etsin inaşallah en yakın zamanda güzel haberler alalım...sende meryem suresine başla istersen ben okuduğum ay hamile kaldım şükürler olsun

Dfn1903 Dfn1903 ne güzel bi ruyaymis oylee canimm :)) bn hep erkek hissediyorum ama bütün takvimlere baktim kiz cikiyor bakalim ne cikicak merakla bekliyorum :)) Allah hayirlara cikarsin ruyani inşallah..

Canım okudum senin için dua da ettim herkesin duasını kabul etsin Allah olmayan bekleyen herkese nasip etsin bebek sahibi olmayı .. (Amin) :)

selam kizlar...ayyy ben yine sinirlendim bu doktor birsey yapmadi.daha bana yaaa..ne kan testi ne birsey elimde kalacak sanirim:KK62:
Aslında bana kalsa ben yaptırmayacaktım çünkü bu 2.hamileliğim ve ilkinde hepsi yapılmıştı sıkıntı yoktu.Fakat doktorum "Çok fazla suriyeli girdi ülkemize ve çoğunun aşısı filan yok !kaybolan hastalıklar yeniden hortladı o yüzden bakanlık mecbur tutuyor" dedi diye yaptırdım canım.

Dfn1903 Dfn1903 ne güzel bi ruyaymis oylee canimm :)) bn hep erkek hissediyorum ama bütün takvimlere baktim kiz cikiyor bakalim ne cikicak merakla bekliyorum :)) Allah hayirlara cikarsin ruyani inşallah..
Canim ilk gebeligimde bende de hep kiz cikiyordu ...
Senin gibi erkek hissediyordum ve cok sukur 15 aylik oglum var su an ♥
Rabb'im hepimizin gonlundekini hayirli kilarak nasip etsin ins. :)

Aslında bana kalsa ben yaptırmayacaktım çünkü bu 2.hamileliğim ve ilkinde hepsi yapılmıştı sıkıntı yoktu.Fakat doktorum "Çok fazla suriyeli girdi ülkemize ve çoğunun aşısı filan yok !kaybolan hastalıklar yeniden hortladı o yüzden bakanlık mecbur tutuyor" dedi diye yaptırdım canım.
ikinci hamilelifim.benimdee bilmuyorum.burda yaparlar mi..suan yurtdisindayim..bugun yarin gidecem soracam.artik..

kızlar bugün hatta saat 3 gibi yola çıkarak 2 saatlik bir yolculuk yapacam sabah tekrar geri döncem işe yetişmem lazım doktoru arayıp sormadım kendimi strese sokmak istemiyorum bir sorun olmaz umarım

Ben okudum canım rabbim duanı kabul eder inşallah

kızlar bugün hatta saat 3 gibi yola çıkarak 2 saatlik bir yolculuk yapacam sabah tekrar geri döncem işe yetişmem lazım doktoru arayıp sormadım kendimi strese sokmak istemiyorum bir sorun olmaz umarım
Canım bende pazar sabah 2 saat ve akşam 2 saat olmak üzere yolculuk yatım çok şükür bir sıkıntım olmadı şu an da yok. Ama için rahat edecekse yine de bi doktorunu ara istersen.

olmaz canimmm cok dikkat et...ben yeni ogremmistum.hamile oldugumu 3 saatlik.yol gittim.geri.geldim.toplamda 6 saat cok sukur birsey olmadi sen dikkat et yinede ixin rahat degilse doktorunu ara..

okudum canım Allah kabul etsin

olmaz canimmm cok dikkat et...ben yeni ogremmistum.hamile oldugumu 3 saatlik.yol gittim.geri.geldim.toplamda 6 saat cok sukur birsey olmadi sen dikkat et yinede ixin rahat degilse doktorunu ara..
canım yeni öğrendiğimde ben tam 10 saat gidiş 10 saat dönüş yolculuk yaptım :) hatta doktor sorun olmaz sen erken bile öğrendin yoksa bilmeden yapcaktın demişti :KK70: kendime daha doğru düzgün doktor bulamadığım için şimdi arayamıyorum :KK70:

Benim doktorum yaptirmadi canim....
Gerci oturdugum bolgede pek bir suriyelide yok ama...

Bu arada ikili testleri yaptirmayi dusunuyor musunuz bacilarim ?
Ben ilkinde yaptirmamistim doktorumda yaptirmana gerek yok demisti...
Cunku riski yuksek bile ciksa kesinlik payi olmuyormus...
Risk cikarsa kendi kendimi yiyip bitirecegime , yaptirmam kafam rahat olur diye dusundum...
Bunda da yaptirmayi dusunmuyorum acikcasi...

X