2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bir iki haftanin geriden gelmesi onemli degil canumm..benim.kizim da 1 hafta geriden geldi coj sukur kucagima aldim

Benimde sabahları özellikle baş dönmelerim oluyor. Şekerim düşüyor gibi gözlerim kararıyor ve soğuk soğuk terliyorum. Kahvaltıdan sonra daha iyi oluyorum. Ama seninki farklı birşey olabilir belki.

Bi senle ben kaldık herhalde duymayan bende başka doktora gidecem bu gittiğimi pek beğenmedim
Bende varım :) doktorum en sağlıklı 12.haftada duyarız dedi suan riskli olur dedi kalbinin attigini gördüm ama henüz duymadım kuzumun kalbi pit pit atıyor allahım hepimize sağlıkla kucaklamayi nasip etsin

bendee gitmedim.pazar gunu gel dedi bana da cumartrsi giderimmm sanirim kisisel.temizlifimi.yapar giderimmm korkuyorum agdadan hani kasilma olur da bebegi etkilwr diyeee ne yapacam.bipmiyorum

Gunaydin kizlaar haftaya bende gidecegim doktora ama taaaa cuma 3 hafta sonra gel demisti acaba ne kadar buyudu lokumcuk cook merak ediyorum

bendee gitmedim.pazar gunu gel dedi bana da cumartrsi giderimmm sanirim kisisel.temizlifimi.yapar giderimmm korkuyorum agdadan hani kasilma olur da bebegi etkilwr diyeee ne yapacam.bipmiyorum

Hamileyken agda yapilmaz diye birsey okudum ama son zamanlardaymis o galiba ben yaptirdim ama bu sefer kendim yapicam yaptirinca da yuz hstu donduruyolar falan lokumcuguma birsey olmasin

Son zamanlarda acilma oluyormus herhalde buradaki bir topikte okumustum erken doguma sebep olur vs demisler ne kadar dogru hic bilmiyorum canim :)) tabii canim asla oyle doguma gitmem en korktugum o zaten lazere gidiyordum yarim kaldi ahh lokumcuk ahh
Agda yaptircaz mecburen

Benimde sabahları özellikle baş dönmelerim oluyor. Şekerim düşüyor gibi gözlerim kararıyor ve soğuk soğuk terliyorum. Kahvaltıdan sonra daha iyi oluyorum. Ama seninki farklı birşey olabilir belki.
Tatlım benim büyük ihtimal tansiyonum oynuyo Dr la konuşayım da 1 hafta falan tansiyon takibi yapayım Allah korusun preklemsi falan olması varsa da takip önemli annemde var çünkü genetik olabilir :)

Hamileyken agda yapilmaz diye birsey okudum ama son zamanlardaymis o galiba ben yaptirdim ama bu sefer kendim yapicam yaptirinca da yuz hstu donduruyolar falan lokumcuguma birsey olmasin
Ben kızımdayken son ana kadar yaptırdım ağdamı karnın burnundayken yüzüstü yatman imkansız ona göre pozisyona sokuyorlar sağ sola yan dönüp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…