2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

:KK25:herkese merhaba
ben de 6+5 deyim..:nazar: kendi kendime nazar degdirdim ne guzel bulantim olmuyor diye:KK43: 2 gundur yataktan kalkamiyorum malesef..bulantim sanki deniz tutmasi gibi yani kalktigimda aynen oyle hissediyorum:KK43: basim agirlasmis, bas dönmesi ve mide bulantisiyla beraber fenalik hissi..hicbirsey de yiyemiyorum tabii. 2 gunde 1 kilo vermisim. bugun doktorumu aradim bana emedur tablet verdi . mide bulantim gecti ayaga kalkip 2-3 lokma bisey yiyebildim. gunde 4 defa kullanabilirmisim. ayaga kalkabildigim icin cok mutluyum acikcasi.. umarim her bulantim oldugunda beni bu sekilde ayaga kaldirir..herkese bu zor donemi kolaylikla atlatmayi diliyorum:KK54:
geçer inş canın zaten 6. haftadan sonra başlıyor genelde

Canım alsancak trtnin orada muayenehanesi var. Ayrıca kent hastanesi tüp bebek doktoru.muayene ücreti 250 tl.
Senin tek kesede ikizdi değil mi? Sanırım riskli diyen doktor da olmuştu. Fuat beyi duydun mu hiç. Riskli gebelik uzmanı profesör. Ablam da hamile o ona gidiyor.
evet canim tek kesede bizimkiler riskli diyen doktorlar oldu simdi emre gultekine gidiyorum mavisehirde kahraman koldayla beraber calisiyolar belki duymussundur onlarda tup bebek uzmani. Fuat beyi hic duymamistim o nerde hangi hastane ile calisiyor

Selam kızlar ,
Bulantılar hafiflemeye başladı sanki.
Nub yöntemini soran olmuş ilk bebeğimde ultrasonda o yöntemle anlamıştım cinsiyetini.doğru da çıktı.5. Aya kadar net görememiştik çünkü.

evet canim tek kesede bizimkiler riskli diyen doktorlar oldu simdi emre gultekine gidiyorum mavisehirde kahraman koldayla beraber calisiyolar belki duymussundur onlarda tup bebek uzmani. Fuat beyi hic duymamistim o nerde hangi hastane ile calisiyor
Cnm benim de gebeliğim ikiz olabilirmiş. Biri dolu biri boş kese gördük dün. Inşallah ikincisi de Yaşar. Bu arada ben Fuat beye gidiyorum. Alsancakta özel muayenesi var. Tavsiye ederim. Fuat Akercan

Selam kızlar ,
Bulantılar hafiflemeye başladı sanki.
Nub yöntemini soran olmuş ilk bebeğimde ultrasonda o yöntemle anlamıştım cinsiyetini.doğru da çıktı.5. Aya kadar net görememiştik çünkü.
benimde bulantılarım hafifledi çok şükür sabahları çıkartıyorum bazı günler sadece bebeğim için değer o iyi sağlıklı olsunda :) nub teorisine baktım ama hiç bişey anlayamıyorum siz anlıyosanız yorumlarmısınız ultrason görüntüsünden :):)

Canım fuat akercan. Ege Üniversitesi Prof. Alsancakta muayenehanesi var. Izmirde riskli gebelik uzmanı. Dalında uzman gerçekten. Görümcemin riskli idi onda doğum yaptı. Şimdi de ablamın doktoru. Ama benim de bi risk görülürse inşallah olmaz direk ona gitmeyi düşünüyorum. Sen de araştır izmirde bir numara riskli gebelik konusunda.

Cnm benim de gebeliğim ikiz olabilirmiş. Biri dolu biri boş kese gördük dün. Inşallah ikincisi de Yaşar. Bu arada ben Fuat beye gidiyorum. Alsancakta özel muayenesi var. Tavsiye ederim. Fuat Akercan
Canım benim de görümcem ona gitti. Şimdi de ablam gidiyor. Kesinlikle doğru tercih yapmışsın benimkisi tüp bebek. Ben tüp bebek doktorumda devam ediyorum. Ama normal olsaydı ona gitmek isterdim.

1 gunden birsey olmaz, geldiginde hemen ayni kullanimina geri donersin mesela benim yeni doktorum folik asit vermedi bile ee yani kullanabilirsin rutin aliyorsan dedi. Pek ilac yanlisi degil o yuzden

ben de folik asit kullanmıyorum peki size doktornz bi tahlil filan yaptrmıs mıydı direk gerek yok mu dedi. bi de ilaç yanlısı olmayan doktoe ben de arıyorum hangi ilde kim acaba??

slm kızlar ben muglada yasıyorum bura cok sıcak ama bana ıyce sıcak gelıyor sizede sıcak basmaları oluyormu gunum gectınden berı var bende bu durum:KK43:

ben de folik asit kullanmıyorum peki size doktornz bi tahlil filan yaptrmıs mıydı direk gerek yok mu dedi. bi de ilaç yanlısı olmayan doktoe ben de arıyorum hangi ilde kim acaba??

Rutin gebelik tahlillerinden istedi idrar kan tahlilleri onun dısında ekstradan tahlil yapmadı. Dogal yollardan beslenebilecegimi anlattı. Hatta anadoluda kadınlar folik asitten bihaber dogum yapıyorlar fakat bilmeden yaptıkları en güzel sey dogal beslenmeleri dedi. İstanbul da Düzgün Korkmaz, Medicana Bahcelievler hastanesine gidiyorum muayene ücretleri biraz yüksek fakat cok memnunum kendisinden herseyin dogalından yana kendisi..

benimde bulantılarım hafifledi çok şükür sabahları çıkartıyorum bazı günler sadece bebeğim için değer o iyi sağlıklı olsunda :) nub teorisine baktım ama hiç bişey anlayamıyorum siz anlıyosanız yorumlarmısınız ultrason görüntüsünden :):)[/QUOTE

Çok net olursa Anlıyorum malesef.bulanık görüntüleri seçemiyorum ama nub topiğine sorarsanız yardımcı olurlar muhakkak.çok daha tecrübeli anneler var orda
:)

X