2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlarrr bugün azıcık moralim bozuk dün eşimle tartıştık azıcık bana benden çok bebekle ilgileniyorsun dedi kızsam mı gülsem mi bilemedim resmen daha ilgilenebiliecek bir bebek bile değil ki bezelye tanesi yani
Canımcım takma kafana erkekler bebek doğduktan sonra anlıyorlar onların iç güdüsü bu bizimki doğuştan geliyor onlarınki baba olduklarında bebek dünyaya geldiğinde...senden çok babası ilgilencek pimpiriklii olcak görceksin bide henüz karnımız falan büyümediği için algılayamıyorlar sen üzülme

Çok şükür canım beni hiç üzmüyor, sadece ikizini bu hafta kaybettik azıcık içimiz buruk ama hayırlısı böyleymiş demekten başka elden bişey gelmiyor. Sen ne durumdasın? Nasıl bebiş?

Rabbim kalanı sağ salim sana bağışlasın. Ben de kalp atışlarını duydum çok şükür. Daha çok küçük. Çok zorlanıyorum. İnşallah sorunsuz devam ederiz..

valla benimkinin trip atacak hali kalmaz diye düşünüyorum iki tane olacak inşallah birine o birine ben :KK48::KK48:
en güzeli canım :):) ne tatlı yaa ikisi bir arada büyüyecek çok şanslısın bence:) bende isterdim yani ikiz olsun diye ayrı bir bağ oluyor ya o zaman şahane bir duygu:) düşünsene onlar şu anda birbirlerini tanıyorlar hissediyorlar:):)

valla bende öyle sezdim canım:):) ki bebekle ilgilenme yok yani zaten nasıl ilgilencen neyle yani:):)
Yani kendimizle bile ilgilenemiyoz ki henüz..Ben bitmiş şekilde yatıyom evde olunca sürekli yani..Bi de öyle dese eşimle konuşmam herhalde :KK12:

Canımcım takma kafana erkekler bebek doğduktan sonra anlıyorlar onların iç güdüsü bu bizimki doğuştan geliyor onlarınki baba olduklarında bebek dünyaya geldiğinde...senden çok babası ilgilencek pimpiriklii olcak görceksin bide henüz karnımız falan büyümediği için algılayamıyorlar sen üzülme
ki şöyle bir durum da bizde bebek bebek diye tutturan kendisi yani ben henüz erken olduğunu düşünüyordum şimdiden stres sardı galiba:):) valla üzülmiyorum canım öyle dert etmiyorum kendime bebeği böyle şeylerle rahatsız edemem hiç:)

ayy ne güzel diyorsun öyle pıtırcıklarım diye:):) çok sağlıklıdır onlar annesi sen merak etme:):)

en güzeli canım :):) ne tatlı yaa ikisi bir arada büyüyecek çok şanslısın bence:) bende isterdim yani ikiz olsun diye ayrı bir bağ oluyor ya o zaman şahane bir duygu:) düşünsene onlar şu anda birbirlerini tanıyorlar hissediyorlar:):)
İnşallah canım :KK200: evet çok değişik bir duygu ve tek yumurta tek plesanta bizimkiler yani birbirlerine temas ederek büyüyecekler inşallah :KK36: bu arada seninle adaşmışız :KK48::KK48:

babalar henüz farkında değiller, bizim yaşadıklarımızı algılayamıyorlar.. dışarıdan hareketlerini hissettiklerinde birazcık dank ediyo baba oldukları..hepsi öyleler. takma kafana, ona göre ortada hiç bişey yok..bizim evde bebekten hamilelikten konuşmamaız bile tuhaf geliyo onlara şuan:)
Aynen canim benim esimde öyle sankiben hamile degilim gibi internetten tulumlar pusetler falan gösteriyorum cok umursamiyo sadece dogsun ben ona neler alcm diyo bu erkekler bizim kadar heycanli degil maalasef galesizz

günaydın canım krem olanı mu jel olanımı alıyorsununz bende baktım eniştem eczacı ona sorcam ne kadar olduğunu
Canım eniştene şı sekilde sor lierac phytolastil gel adı ama krem heralde bnde gelince görücem direkt adını söylersen bilirler elime gecmeden yanlış yönlermiyim seni

Noolurr yardım edin bana bugün akşama doğru yoldan şu belediyenin sinekler için felan sıktırdığı ilaç varya duman gibi arabayla sıkılan işte o sıkılırken bende dumana maaruz kaldım ardından çok fena rahatım kaçtı elim ayağım döküldü titremeye başladım sonra kustum da rahatladım ama bebeğim etkilenmişmidir acaba ya bugünler dr a gidecek olan dostlar sorabilirlerimi doktorlarına bişey olurmu sizin bir bilginiz varmı kızlar çok korkuyorum daha önce kötü bir olay yaşadım çünkü yardım edin lütfen. :KK17::KK17::KK42::KK42:

Geçmiş olsun. İnşallah bebeğinizi etkilememiştir. Size önerim doktora gitmeniz.

İlaç alıyor musun canım, ben ilaç aldığım halde bu durumdayım bulantılarıma kusmadan dolayı ses kısılması boğaz tahrişi eklendi ..
Alıyorum canım ama hiçbir faydası yok haftaya randevum var söyluycem tabi ozamana kadar acile qidip istemezsem..

X