2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allah yardımcın olsun canım benim sat 11 haziran benim de yok hala kalp atımı ve bebek dün kürtaj için gittim bir hafta daha bekleyelim dedi dr hiç ümidim yok ama bekliyoruz
Saol canım senin de Allah yardımcın olsun ahh bu ümitsiz bekleyişler ne kadar zor çok iyi biliyorum Elinden nasıl fazlası gelmiyo insanın zorla yiyorum içiyorum görev gibi ama bi o kadar ümitsizim.. Güçlü olmaya çalış sen de canım.. Alnımızda ne yazıyosa o

gunaydinnn bu aradaaa sabaha karsi 5 te uyu 9 da uyan..mide bulantisi yuzunden bende yatamiyorummm..cinsiyteten konsuulmuss allah herkese kiz evlat versin yeri bambaska..bir kizim.var oglum.olsun isterim ikisinin de yeri ayri ve ikisini tadmak isterimmm...kiz olursada uzulmem..allah herkesin gonlune gore versin

kan sulandirici ilax bebege daha iyi sekilde kan gitmesi pihtilasmayi onlemek icin verilir canimm...doktotlar her ihtimale karsi veriyorlar hap yada igne olarak...ben hap olarak gunde 1 tane aliyorum
Hahasöyle aciklama yapsinlar canimi yesinler yahu. Ilaca karsi fobim var. Ilac verilince delleniyorum

Evet dun basladik ama herhangibir sorun yok.niye kullaniyoruz ki
Seni bilmemde canım bende kan pıhtılaşması var ondan başladım bazı doktorlar önlem oalrak verıo sorsaydın neden verdiniz dıye düşüqün varmıydı daha önce?

Kizlar dun aksam hafif lekelenme sikayetiyle acile gittim.doktor herhangi bir kanama yok dedi.suan bebek yada kalp atisi giremiyorum ama kese yerinde dedi.vajinal muayene etti.sizce bu zamanda kalp atislarinin duyulmasi gerekmezmi ya aksamdan beri kafama takildi.

Kacinci haftadasin canim

Seni bilmemde canım bende kan pıhtılaşması var ondan başladım bazı doktorlar önlem oalrak verıo sorsaydın neden verdiniz dıye düşüqün varmıydı daha önce?
sen ilaclari alinca doktoruna demdin mi ne bu neden icecem diyeee...simdiye kadar neden ictigini anlardin guldurdun sabah sabah beni
Heheheheheeh. Sormaz olur muyum kizlar.dun verdi.hemdun sordum hem bu sabah aradim bi daha sordum telefonda. Rutin olarak verilir istersen kullanma diyor hasbam. Dun dedim igne ne alaka hhic aklima igne vericeniz gelmedi dedim.biz progestan ve igne verelim bebege gerekecek seyler simdilik sadece bunlar.baska bisey kullanmana gerek yok dedi kapatti. Oyuzden bu sabahgene aradim. Atarlandi bi de. Kutu bitince birakayim mi diyorum.hayir yenisini al ben soyliycemdiyor

Benim de degisken ara ara oyle oluyor. Sıcaklara vuruyorum, bir de protein agırlıklı beslenmeye calısıyoruz ya. Uzun sureli ve gunde birkac kez olmayınca skntı yok diye biliyorum. Sindirim ve dolasım sistemimiz sasiriyor. 3 gun oyle, 2 gun oyle..

Baya ayrintili anlatmissin canim cok sagol. Ben nisan ayinda bir dusuk yasadim ama oyle adet kanamasi gibi geldi gitti.sadece kese vardi.bebekyoktu bile icinde. Ozaman gittigim dr 2.defa ayni sey olursa genetik tahlil yaptircaz demisti. Bu dr kendini garantiye aldi galiba. Ben birkac defa ameliyatgecirdim kan pihtilasma falan yok. Oyuzden gereksiz geldi igne. Etrafimdaki hamileleresoruyorum. Ilk defa duyuyor hepsi

kızlar bulantılarım azaldı bıraz doktorum bır vıtamın verdı premesıs dıye b6 vıtamını,b12,kalsıyum ve folıc var ıcınde b6 bulantıyı azaltıyormus rahatladım bırazda olsa ama gecelerı cok kabus goruyorum sızdede varmı bu durum

Merak etme o yediklerinle alakalidir Benimde oyle kabizlik hic olmadi cok lifli gida yiyorum ozellikle meyve o yuzden bagirsaklar fazla calisiyor Yediklerine dikkat edersen gecer haslanmis patates iyi geliyor

Ben ogrendigim ilk gunden beri multivitamin kullandim ve hic bulantim olmadi Bazi sitelerde bulantinin B vitamini eksikliginden kaynaklandigi soyleniyor Doktor belki o yuzden vermistir Kabus bende olmuyor simdilik ama cok duydum normalmis

Günaydın herkese, benim için dün çok kötüydü bugünde öyle biraz 2 gündür ne yesem olduğu gibi çıkıyor daha öğütülmeden, iki kere bulantı ilacı aldım fayda etmedi, boğazım çok tahriş oldu en son kusmamda kan kustum resmen ve dün akşamdan beri su bile içemiyorum yara oldu galiba boğazım, akşam doktora gidicem nolucak böyle bilmiyorum yemek yiyemiyorum su bile içemiyorum ..

Evet dun basladik ama herhangibir sorun yok.niye kullaniyoruz ki
Ben daha doktora hic gozukmedim hic bilmiyorum kan pihtilasmam var mi yok mu diye Bu genetikmis annemin 4 cocugu var ve hic dusugu yok belki yoktur bende ama ya varsa diye acaba aspirin kullanmaya mi baslasam ama bebege zarari olur diye de korkuyorum

canım bende bilinçsizce ilan kullanmayın bilemezsin sonuçta doktoruna görün öyle kullan derse kullan. benim doktorum sadece folic asit verdi mesela başkada bir şey kullanma dedi

Ah kizlar bu bebis beni
Bende hicbir tahlil yapilmadi. Aama bence sen once bir doktora gorun muhakkak. Kafana gore alma. Bana dr dedigi halde emin olamiyorum. Kendi basina hic baslama bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…