2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar yaa bir şey sorcam hamilelikte genelde kabızlıktan bahsediliyor bende tam tersi söylemesi ayıp karın ağrısı ishal var delircem valla geçen hafta da böyleydim geçti şimdi yine aynı ( ne yapmam lazım??

bende hamilelikten dolayi troid basladi, dahiliyeye gittim doktor kabizlik var mi dedi bende de ishal var ishalim dedim kabizligi ishale donusturen daha guclu bir etmen vardir dedi ustunde pek durmadim ama bende de ishal var karin agrisida oluyor B bsrd

yaa canım bende korkmaya başladım bir zararı olur mu bilmiorum ki napsak

Hahahaa napalim yani ilk bebiskomuz merak ediyoruz olur boyle durumlar G grafakir
eşim beni tutmasaaaa ben şimdiye 10 doktora gitmiştim :))
o sürekli sakin ol kendini de bebişi de strese sokma falan diyooo
dediğin gibi ilk bebişimiz bizimki hemde 4 yıl sora o kadar ameliyat ve tedaviden sonra
Rabbimin mucizesi şükürler olsunnn

Atales benim daha önceden dusuklerim var çok azda kanda pihtilasma var ondan kullanıyorum ben
Bende bun6 diyorum dr a. Bir pihtilasma sebebi olmasi lazim.bende yokki.azonce aradim tekrar niye diye sordum.istersen kullanma.bu rutin verilen bir ilac diyor atarlı dr

Evet dun basladik ama herhangibir sorun yok.niye kullaniyoruz ki
DAHA
Sana da soruyorum.artik hanginiz cevap verirse.niye bunu kullaniyoruz bir tahlil bi sey yapilmadi ki bana
CANIM İLK HAMİLELİĞİNMİ.YOKSA DAHA ÖNCE KÖTÜ TECRÜBE YAŞADINMI BİLMİYORUM AMA..(İNŞALLAH YAŞAMAMIŞSINDIR)BEN DAHA ÖNCE BİRİ BOŞ GEBELİK DİĞERİ KALP ATIŞI DURMASI SONUCU 2 HAMİLELİK DAHA YAŞADIM VE SONRA GENETİK TAHLİLİ YAPTIRDIK.ÇOK BASİT TAHLİLDİ AMA ORDA KAN PIHTILAŞMASI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI.ŞİMDİKİ HAMİLELİĞİME KADAR HEM FOLİK ASİT HEMDE ASPİRİN KULLANDIM.ŞİMDİ DE HAMİLE KALDIĞIMI ÖĞRENİR ÖĞRENMEZ DE KAN SULANDIRICI İĞNE KULLANIYORUM.AMA KARNIMDAN YAPIYORUM VE KARNIM MOSMOR ŞUAN.....EŞİMİN İÇİ GİDİYO ACIYO DİYE İĞNEYİ O YAPIYO ÇÜNKÜ...

yaa canım bende korkmaya başladım bir zararı olur mu bilmiorum ki napsak

Hic bilmiyorum ki zarari olsa doktor uyarirdi diye dusundum aslinda gecen cuma simdi ishalmisin diyede sormustu benim hamileligim boyunca dahiliyeciyle kadin dogumcu birlikte hareket edecekler yarin ikisinede sonuc gostermeye gidicem bir sorayim bakalim ne dicekler

Evt canım malesef 16,30 da randevum var bugün dualarınızı eksik etmeyin
Allah yardımcın olsun canım benim sat 11 haziran benim de yok hala kalp atımı ve bebek dün kürtaj için gittim bir hafta daha bekleyelim dedi dr hiç ümidim yok ama bekliyoruz

Ben de ayni. Kan sulandirici igneyi niyekullaniyoruz hala anlamis diilim.daha once hicbir doktor vermedi.
kan sulandirici ilax bebege daha iyi sekilde kan gitmesi pihtilasmayi onlemek icin verilir canimm...doktotlar her ihtimale karsi veriyorlar hap yada igne olarak...ben hap olarak gunde 1 tane aliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…