2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sevgili anne adayları sizce Türk kahvesinin ni zararı olur mu? Benim tanıdıkşar hep içiyorlardı hamileyken
canım valla ben haftaiçi şirkette 1 fincan içiyorum öğlen yemekten sonra ablamız var hepimize yapıyor zaten çok severim vee mis gibi kokunca içiyorum yani araştırdım günde 1 fincan kahvenin bir zararı yokmuş abartmamak kaydı ile ki ben çayda içmem zatn sevmem oyüzden bi fincan kahve denk geliyor :))

çok sevindim canım maşallah size Rabbim nazarlardan korusun :) bende cuma günü yaşadım o duyguyu ilk kez çok güzel gerçektenn doktor saatmi yuttun demişti :)
Cok sagol canim Rabbim hepimizi korusun.. Bizimki de ilk basta çok kisa dinletti bu kadar mi yaa BN günlerdir hayalini kuruyodum dedim tamam aksam 5e kadar dinletiyim dedi :)))birazcik daha dinletti sonra kaydetti bnde hemen :))

Canim kafeinsiz nescafe turk kahvesi soguk cayy bunlardann kesinlikle uzakk durulmasii gerekiyorr hatta meyve suyu bile icilmicekk dedi doktorum
Ben çok seviyorum soğuk çay amaaa hatta bi kaç günde bir tane içiyordum hatta bu sabah içtimm cam şişelerde olan katkısızlarından içiyordum. meyve suyunu hamile değilken bile içmiyoruz hazır olanlarda çok fazla katkı ve boya maddesi var

Bebiss beslensinde iyi olsunda bulantilarri cekicezz malumm hafiften bulantimm basladiii ama hemen geciyorr sadecee cokk cokk halsizimm kolumu kaldiramiyorim resmenn uyuyup uyanip duruyorumm cok yorgunummm sankii iss yapamiyorumm bilee

Cok sagol canim Rabbim hepimizi korusun.. Bizimki de ilk basta çok kisa dinletti bu kadar mi yaa BN günlerdir hayalini kuruyodum dedim tamam aksam 5e kadar dinletiyim dedi :)))birazcik daha dinletti sonra kaydetti bnde hemen :))

bizede iki kez dinletti ilkinde bir rahatlama yaşadım ilk boş gebelik yaşamıştım kalp atışını duyana kadar rahat yoktu ikincide mutluluk çıktık eşim ses kaydı yapıcaktım tüh dedi o an dank etti keşke yapsaymışız :)

Kizlarr Dr dan geldim biraz önce minnakimin kalbini duydummm maşallah çok güzel atiyodu kese de saglikli bebisim de saglikli çok şükür Rabbime . kucagimizada aliriz insallahh
maşallah maşallahhhh....dua et bana da yarın kontrolüm var.bende duyabileyim..daha önceki olumsuzluklardan sonra çok korkuyorum bi sorun çıkcak diye..

Canimm benn nelerii seviyorumdaa icemiyorumm sogukk caylarda tamamen tatlandiricilar var yani tutmalisin kendinii

Olsun canimm duydun ya o da yeter bizLer için önemli olan o sesi duymakti zaten :) bu arada aklinizda bulunsun kalp sesini sürekli dinlemek istemeyin bebeğe radyasyon yayiyormuss bn artik video dan acar acar dinlerim

Canim kafeinsiz nescafe turk kahvesi soguk cayy bunlardann kesinlikle uzakk durulmasii gerekiyorr hatta meyve suyu bile icilmicekk dedi doktorum
Ya üzüldüm şimdi ne zaman başım ağrısa sersemlesem kahve açar beni. Tabi nescafeyi bebek düşünmeye başlayınca bıraktım zaten. Aslında bu devirde dışardan o kadar çok anormal şeyler yiyoruz ki meyve filan bile hormonlu

maşallah maşallahhhh....dua et bana da yarın kontrolüm var.bende duyabileyim..daha önceki olumsuzluklardan sonra çok korkuyorum bi sorun çıkcak diye..
Korkma canimm inşallah hayirlisiyla sende duyacaksin o güzel sesi.. Rabbim hepimize nasip etsin bebislerimize kavusmayi :)

Bende 2 gün 1 fincan içiyorum zaten kokusunu duyunca dayanamıyorum resmen

Canimm evett herseyy hormonluu ama kahve kafein iceriyor ondan dolayii kesinn yasakkk icmemelisun seni acann baskaa seyler bul ic limonlu soda gibi ama limonu sen sikicaksin sade sodaya

Evet meyve sebze hormonu gdo lu gıdalar çok işin içine girersek yiyecek birşey bulamayız. Ben de dün pazardan bir sebze aldım adı çok gdo lu diye anılan aman dedim herşeyde ne var ne yok nereden bileceğiz birşey olmaz ye gitsin dedim kendi kendime yoksa onu yeme bunu yeme ne yicez biz yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…