2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugün aniden baş dönmelerim başladı. Sizlerde var mı baş dönmesi. Bi de dün doktor bulantın var mı dedi yok dedim. Bebek daha yerleşmemiş ondan bulantın yok yerleşince başlar dedi. Acaba bebek yerleşiyor mu diye düşünmeye başladım aniden baş dönmeleri başlayınca

Kizlar bu göğüs hassasiyeti göğüs agrisi azalan var mi.benim 5+3 gebelik haftam carsamba keseyi gormustuk.göğüs agrim azaldi hissediyorum.onun disinda bulantim felanda olmayinca belirtisiz kaldim sanki.ben mi evham yapiyorum benim gibi olan var mi ?

Canim ben doktora gittigimde bebegim yerlesmisti ultrasyonda gözüktü ama cok az bi sabahlari bulantim oldu yalniz belim cok agriyo herkeste ayni olmuyo kimi bulantidan kalkamiyo bile kiminin hic belirtisi yok baş donmesi bende de var hamilelikten dir bi de havalar cok sicak o yuzden bunaliyoruz

Sende benim gibisin canim bende sürekli kendimi dinliyorm ama nette arastirdim bu belirtiler azalabilirmis zamanla ve baska belirtiler ortaya cikarmis cok endiselenme yarin bi kalkarsin bulantin var mesela kiminin hamileligi de cok rahat geciyo hic biseyi olmuyo bunlari düşün bebegi de kendini de strese sokma derim

Ben de aynen öyle tek belirtim göğüs hassasiyeti idi o da nerdeyse bitti kese var bebek var demeselr şüphe etcem

Sagol canim ya ne bilim subatta da kimyasal yasadim acayip evhamliyim.lekelenmem oldu progestan kullandim leke ve agrimda gecti.göğüs hassasiyetide gecince panikledim.sali günü kontrolum. Dedigin gibi strese sokmayayim kendimi.durdukca aklima sacma seyler geliyor.

Ben de aynen öyle tek belirtim göğüs hassasiyeti idi o da nerdeyse bitti kese var bebek var demeselr şüphe etcem
Bana da kese olusuyor dedi dr um.sali gunu ins bebisi de gorurum de rahatlarim biraz canim.kalp atislarini duyunca derin bir oh cekerim gibi.onun icinde daha beklemem gerek.sagolun bana örnek oldunuz vallahi yoksa kafayi ona takmistim bugunde

Nasıl yerleşmemiş ? Bende haftaya gidicem çarşamba acaba paxartesi mi gitsem merak içindeyim 1500km yol yaptık yüzdüm gezdim. Sadece belim ağrıyo kasıklarım ara ara.. Doktor duyarız kalp atışını demişti inşallah hep beraber sağlıkla alalım bebişlerimizi. Artık olumsuz haber duymayalım topik olarak

Geç döllenme olunca öyle olabiliyormuş. Ben son adet tarihime göre hesapladım olası doğum tarihini yani 6 değil 5 te olabilirmiş. İnş sorun olmasın da geç görünse de olur bebiş. Pazartesi başka doktora gidecem bakalım inş görünür.

Bende de göğüste hassasiyet, gaz problemi,bel ve kasık ağrısı var. Kasık ağrısı var diye progesteron verdi. Umarım herkesten güzel haber gelir. Allah kimseye göstermesin tabi ama insan evhamlanıyor kötü haberler okuyunca

İnşallah canım ama bencede geç döllenme seninki .çünkü benim sat23.06 bhgc değerim seninkinden fazlaydı pazartesi demiştin ya. Hemen hemen aynıyız o yüzden sorun olmaz içini ferah tut sen bol bol dua edelim. Bende daha keseyi görmedim doktor gerek yok dedi bakmadı

Benim ilk hamileligim ve 1 seneden biraz fazla bekledim o yuzden ben de cok korkuyorum bos gebelik derse diye Bos gebeligi yani kalp atmamasini burda ogrendim ve sanki hamilelerin %50 si bu durumu yasiyo gibi O yuzden diken ustundeyim ve cok takilmamaya calisiyorum Bakalim 2 hafta cabucak gecse de bebegimin saglikli oldugunu ogrensem rahatliycam

Belirtisi olmayan anneler sukur edin kimseye demeyin belirtim yok diye nazar olursunuz bende oyle diyodum simdi iki gundur mide bulantisindan tansiyondan yatiyorum dun serum bile yedim bu mide bulantisi cok kotuymus yaaa

Ay inşallah güzel haberler alalım da acelesi yok. İnsan sabırsız oluyor biraz tabi. Eşim kızıyor sakin ol evham yapma diye elde değil ama hayırlısı artık. Kimseye de söylemedim ben daha sen söyledin mi canım

merhaba kızlar... hepinizin gozuaydın..
ben gecen hafta carsamba gitim doktorum gebelik var demişti vebi sonraki gecen persembe gel demişti gititm ve keseyi buyumus olarak gordum onceki gittigimde ben keseyi gormemiştim bu sefr buyumus olarak gordum kalp atısı için haftayagel dedi aranızda bole olan varmıı... ben adet tarihinide hatırlamıyorum doktorum persembe gunu altı haftalık dedi ssizler..daha once doktora gitmişmiydin bide adetiniz kac gun gecince hamile oldugunu ogrendiniz..

selam kizlarrr...evhamlanmada haklisinuz sanirim ilk bebissiniz..benim ikinci olmasina ragmen aile disisnda kimseye demedimmmm..3 ay gecene kadar kimseyee demiycem..ne olacagini bilmiyoruzz..benim xarsamba olab randevumu ben bugune aldim dayanamiycam gidip gorexegim..icim iximi yiyor cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…