2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

BeyazOrkidem cok gecmis olsun, insallah bir sonrakinde ilerleme gorulur. Doktor mu progesteronu kes dedi? Allahtan umit kesilmez, durumu iyiye giderse, doktor diyene kadar devam et ilacina. Kolay gelsin, bekleme surecinde sabir dilerim.

günaydın kızlar bebeğini kaybeden arkadaşları için çok üzüldüm allahım en yakın zamanda en sağlıklısını tekrardan nasip etsin..pıt pıt ları duyan arkadaşları tebrik ederim çok çok mutlu oldum bugün bende gitcem 6+4 üm bugün inşallah duyarız çok heycanlıyım bana dua edin nolur

Kızlar dün akşam pek giremedim kötü haber alan arkadaşlarım geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın hayırlısını versin.iyi haber alan arkadaşlarıma da gözünüz aydın diyorum hep iyi haberler almak dileğiyle

Günaydın bayanlar bende hamileyim bu 4.gebelik.Kan pıhtılaşması var öğrenince ilaca ve iğneye başladık.10 gün önce keseyi gördük.6+4 günlük hamileyim 7+0 olunca doktor gel dedi kalp atışlarını duyalım.Allahım inşallah bu kez nasip eder.

ultrasonda kese ne zaman göründü arkadaşlar kalp atışlarını filan ne zaman duydunuz beni önümüzdeki hafta sonu çağırdı doktor ama yarın gitsem erken mi olur
Keseyi tam 6 haftalıkken kalp atışını da 7+2 iken yani dün duydum. Bence doktor me zaman çağırdıysa o zaman git derim

Günaydın kötü haberler alanlar geçmiş olsun Birdaha yaşatmasın Rabbim iyi haberler Alanlara ne mutlu sağlıkla büyüsün bebişler

Gunaydin kotu haber alan arkadaslara gecmis olsun, iyi haber alanlara gozunuz aydin. Sizinle birşey paylasmak istiyorum. İki gündür yasadıklarımızı bir Allah biliyor birde biz.
Aslında anlatacagım sey bu dönemlerde tek doktora gidip söyledigi herseye inanmamanız icin. Tabiki her doktor böyle degil fakat 4. Cüde ancak bir doktor bulabildim.
Kan testlerimin sonucları cıktı rubella 1.0 olması gereken aralık en fazla 0.8
Troid olması gerek aralık en fazla 5.0 benimkisi 31.63
Ultrasonda baktı dr kan kesesi var düsük tehlikesindesin dedi.
Sonucta eger rubella varsa cocuk kör sagır veya anormal dogabilir gebeligi sonlandırmamız gerekecek dedi
Troid icin dahiliye hemen gitmelisin dedi ve zira aynı sekilde troidde zeka geriligine neden oluyor dedi
Dahiliye icin baska bi hastane sectim bildigim bır doktordu yeniden tahlilleri istedi troid 8.1 cıktı 31.63 arasındaki koca farka bakar mısınız. yine yüksek fakat hamilelikle nüksetmis su anda ilac vermiyorum bebege hic bir etkisi yok dedi fakat her ay tahlil yapıp kontrol edicez yukselirse ilac baslicaz dedi isterseniz bu sözümüde baska bir drda sorumlulugu paylasmak icin onaylatabilirsiniz dedi. Kızamıkcık icin ise kücükken gecirmissin demek oluyor bu deger dedi. Yeniden istiyorum tekrar konusalım dedi. Orada kadın dogum uzmanı bildigim bir de vardı muayene ücretleri sgklı cok pahalı oldugu icin gitmemistim. Onada muayene oldum kan kesesi falan yok!!!! Kese düzgün bebek olusumu düzgün kalp atısları olması gereken gibi!! Yüz, yürüyüs yap, normal rutininde devam et dedi.. Kadın dogumcuda bu degerler gecmiste gecirmis oldugunu gösteriyor dedi. Yeniden yapalım bu tahlillere güvenmiyoruz dedi. Zaten kızamıkcık olsan su an tüm vücutta döküntü ates olması gerekirdi dedi.
diger drse heyetle oturup gebeligin sonlandırılması icin görüsücez dedi düsünebiliyor musunuz!! Ve o gece yasadıklarımızı tahmin bile edemeZsiniz.. Esimin gözyasları benim yine öyle..
Persembe günü kendi doktorumla görüsmeden carsamba günü hatırlayacaksınız acile gitmistim orada da adam gebelikle ilgili bi sorun var mı miyom var mı diye bakmıstı o da kan kesesinden söz etmemisti hersey olagan demisti. Yani demem o ki kızlar bir kac dr la görüsün güvenmeyin herkese, her kötüye..

Ne vicdansiz doktorlar var yaa nasil okumus da nasil doktor olmus o cok merak ediyorm biz canimizi kimlere emanet ediyoruz cok iyi olmus ama baska doktora gittigin kafasina göre atip tutuyo var mi böyle bisey herseyden önce insanin psikoloji bozulur Allahim böylelerinin eline düsürmesin cok cok gecmis olsun canim bosuna denmiyo Her zaman ALLAHIM BİZİ İYİLERLE KARŞILAŞTIR DİYE tekrar gecmis olsun canim Allahim saglikla yavrunu sana bagislasin

Canim ayrica ben senin yerinde olsam o doktor deneni şikayet ederdim nereye şikayet edilmesi gerekiyosa uğraşirdim da sonuna kadar....

Amin canım benim hepimize. Malesef öyle, Allah göstermesin düsük tehlikem yokmus zaten ama yasadıgımız 2 günlük üzüntüyle olabilirdi bile simdi rubella sonuclarımı bekliyorum onlar gec cıkıyor cıkınca o hastaneye ve dra yapacaklarım var. Yavrum canından olacaktı dinleseydim. Cok haklısın Allah her zaman bizi iyilerle karsılastırsın insallah.

Yine Allah korumuş canim bebişini ins o sonuclarda da bisey cikmaz da ona bi hesap sorarsin ne bicim doktor Allah bilir kac kisiyi evladindan etti yarim doktorlukla

Yine Allah korumuş canim bebişini ins o sonuclarda da bisey cikmaz da ona bi hesap sorarsin ne bicim doktor Allah bilir kac kisiyi evladindan etti yarim doktorlukla

Amiiin insallah cıkmaz. Diplomayı nereden almıs gercekten merak ettim carsamba günü önce sonuclarımı alıp ardından direk o hastanedeyim sikayetse sikayet gerekirse dava bile acarım baska kimselerin canı yanmasın diye. Hersey elimde ispatlı tüm belgeleri saklıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…