2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

off kotu haberler geldikce benim canim skliyor..allahim.en kisa zamanda tekrar nasip etsin..bende daha doktora gitmedik korkuyorum.acikcasi

Canım varya resmen sorunuma çözüm buldun iki gündür çatlayacak gibiyim nefes alıyorum ama sanki ciğerlerimi doldurmuyor ve buda beni deli ediyor. Folik asitten olabileceğini düşünmemiştim ben zaten folik asit kullanamıyorum allerji yapıyor mercimek çorbası yapmıştım onda çok var folik asit ondan oldu sanırım. Kafayı yemek üzereydim ya rahatladım biraz Allah razı olsun arkadaşım :)

Merhaba kızlar bir kötü haberde benden bugün dr kalp atışları yavaş demişti kahverengi lekenme oldu bugün sonra kanamaya dönüşdü biraz önce kendi kendine düştü hayırlısı böyleymiş demekki rabbim sizi bebişlerinize kavuştursun

Son durumun ne canım kanama butto mı test yaptırdım mı yenıden
Kanamam yok bugun kontrole gittim kesenin etrafinda kanama biraz uzaklasmis . Pazara igne 10 gün sonra kontrol progestana devam dedi. Risk dwvam ediyir dwdi. Anlayamadigim ultrasondan bugün bebegim i göremedi tekaslandim cok korktum alttan ultrasondan bakti cok şükür iyiydi melegim: (

gecmış olsun melegın fazla yormamıs senı bır adet bekleyıp yenıden basla canım saglıcakla kavus kuzuna

Kac haftalıksın cnm kalb atsını gördunmu

Canım bekle derım sana bende aynı durumdayım cunku dr bekleyelım dedı

Ewet canım kozyatağında...bi önceki bebeğin içinde üzüldüm ama senin dediğin gibi kromozal bi sorun varsa zaten size seçim sunulcktı Rabbim ve bebişin seni daha zor durumda bırakmamış vardır onda da bi hayır ki bak yeniden meleğin gelmiş Allah bu bebiline sağlıklı bi ömür versin herşey güzel gitsin inşallah

Çok geçmiş olsun canim.. Umarim En kisa zamanda tekrar bi meleğin olur.. Onun daha cennette isleri varmis tamamlamadigi demekki.. Rabbim hayirli ve saglikli bi gebelik nasip etsin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…