2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar dün Dr a gittim kalp atışını duydum çok heyecanlı idim.gözlerim doldu 8.hafta 3 gunluk 19 mm gayet iyi defi Dr minicik birsey ama o kadar olağan üstü birsey ki.Rabbimiz e ne kadar sukretsek az.. icimizde bir insan büyüyor ...Rabbim o kadar mükemmel ki herseyi ne güzel hesapliyor.organize ediyor... Rabbim bize de anne olma şerefine bahsetmiş sonsuz şükür..

Ayy Allah korusun canim yaa birden aklima takildi soruyum dedim Allahm kimseye yasatmasin oyle bir seyi

Sagol canim Allahm isteyen herkese yasatsin bu duyguyu cok guzel cok özel bi sey bebeginin kalp atislarini duymak herhangi bi sıkıntım da yok.Allaha cok sükür meraktan sormak istedim sadece

Gozun aydin canim Allahm saglikla kucagimiza almayi nasip etsin ins annelik duygusu tam o minicik kalbin sesiyle basliyo hala kulaklarimda o sirada duygulanmamak mumkun degil zaten Allahm isteyen herkese versin ins.

inşallah sana da fayda eder beyaz leblebi, ben salçasız soğansız yapılacak yemekleri yapıyorum aynı sebepten dolayı, onların kokusuna dayanamıyorum, yakında geçer inşallah bu bulantılar.

aynen canım bende öğretmenim.ikinci donemle yaz tatilini birleştirmek istedim çok rahat oluyo dıye çevremden duydum,uyguladım.Hayırlısıyla.Hakkında hayırlısı olsun ;D
ÇOK rahat oluyor çevremde arkadaşlarım var öyle yapan... bebek 6-7 aylıkken okula başlıyorlar. ..
Inşallah senin de öyle olur...
Allah sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin...

Biz de seneye tayinciyiz gidene kadar 4aylık olacak inşallah bebiş bazen plansız yaşamak gerek yerleşirken 10 15 gün sıkıntı çekeriz sonra biter gider

Işte Mart annesi olSaydim 4 aylık olurdu çok zorlanmazdik
Nisan i kaçırdık Mayıs haziran da geç olur diye erteledim artik
Biz de seneye tayinciyiz gidene kadar 4aylık olacak inşallah bebiş bazen plansız yaşamak gerek yerleşirken 10 15 gün sıkıntı çekeriz sonra biter gider

H
Işte Mart annesi olSaydim 4 aylık olurdu çok zorlanmazdik
Nisan i kaçırdık Mayıs haziran da geç olur diye erteledim artik
hayırlısı olsun inşallah burda tayinci arkadaş 3.çocuğunu doğurdu ilki 6 ikincisi 2.5 Yaşında üçüncü çocukda 40ı çıktı yeni yerlerine gittiler

bende gun sayanlardanimmm korkuyorummm bir aksilik cikacak diyeee... ne keseyi gordum.ne kalp atisini cok teredutteyim allah hayirlisini versin hepimizee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…