2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlı olsun :) Aynı durum bende de oldu. Hesabımızın 8 gün sonrasına göreymiş kese. Doğum yapacağın tarihi 8 gün ilerletiriz dedi. Yani normalde son adet günüm 2 hazirandı 10 haziran olarak sayalım onu dedi. Kalp atışları çok yavaş çünkü yeni oluşmuş dedi. Bu cuma günü çok meth edilen bir doktora gidicez bakalım hakkımızda hayırlısı :)

ben de hiç bulantı yok nerdeyse sadece bazen yemek kokuları ağır geliyor ama zaten normalde de sevmem yağ kokusunu falan içimi bayar tek fark sürekli uykum var

Anneler eger erkek bebeginiz olursa dogunca sunnet yaptirma fikrine nasil bakarsiniz

Çevremdeki herkes erkek bebeklerine doğumdan bi kaç hafta sonra sünnet yaptırmış ve çok rahat iyileşmiş hemen, bende bu yılın mart ayında oğlumu kucağıma sağlıkla alabilseydim yaptırıcaktım nasip olmadı .. Kısmet .. Ben de bebekken sünnet yaptırma taraftarıyım ama çok rahat oluyormuş ..

Merhaba hanımlar..Ben de Rabbim nasip ederse mart annesi olcam İnşallah..Yarın randevum var inş kalp atışlarını duyarım geçen hafta gitim keseyi gördük 6+2 dedi ama kalp atışı için haftaya gel dedi İnş bir problem çıkmaz..Rabbim hepimize meleklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin İnşallah..

onu ben de duymuştum oğlan olursa ben de erkenden yaptırmayı düşünüyorum aklı ermeye başladıkça iyileşme süreci zor geçiyor galiba

Günaydın herkese :) dün akşam bebişi görmeye gittik maşallah hızla büyüyo :) 8+4 idim dün 2.4 cm olmuş bebiş 9+1 olarak gözüküyo, inşallah hep böyle sağlıkla büyür .. Hepimizin bebekleri sağlıkla büyüsün kucağımıza alalım hemen ..

Hayırlı olsun. Ben de 4 ağustosta gidicem kalp atışları için. İnşallah sorunsuz rahat hamilelikler geçiririz...

onu ben de duymuştum oğlan olursa ben de erkenden yaptırmayı düşünüyorum aklı ermeye başladıkça iyileşme süreci zor geçiyor galiba
Aynen canım, ilaç veriyomuş doktor her alt değiştirmede sürülüyomuş bi kaç güne hiçbişey kalmıyomuş, acı falanda hissetmiyomuş bebek çişini yaparken ..

Aynen canım, ilaç veriyomuş doktor her alt değiştirmede sürülüyomuş bi kaç güne hiçbişey kalmıyomuş, acı falanda hissetmiyomuş bebek çişini yaparken ..
yavrum yazık hissetmesin zaten ya kıyamıyorum ben çocuklara hiç :) inş cinsiyetler bi belli olsun bakalım bi sürü hayal kuruyoruz bi sürü plan yapıyoruz bişeyler beğeniyoruz cinsiyeti bilmeyince herşey kalıyor öyle :)

Canım senin kaç haftalık Beta hcg ne çıktı en son ? Inş duyarsın miniğin pıtpıtlarını :)
canimn ben yurtdisindayim..burda kan testleti negatf veya pozitif cikar..idrarda yaptimm az biraz koyuyudu 2 gun sonra koyulasti..catlatma ignesi olmustumm 18. gunu test yaptim cikti..kizima da bu sekilde hamile kaldim

İlk hamileliğin mi :) cinsiyetler belli olunca hele o hareketlenmeler başlayınca annelik duygusu tavan yapıyo :) kız olsun erkek olsun yeterki sağlıklı olsun herkesin bebeği inşallah .. Aşermen oluyo mu hiç ekşi tatlı gibi

evet ilk hamileliğim bulantım aşermem yok şimdilik ama hep uykum var sabah kalkıyorum güzel bi uyku da çeksem sanki hiç dinlenmemişim hiç uyumamış gibi gözlerim acıyor resmen :) sen de durumlar ne

evet ilk hamileliğim bulantım aşermem yok şimdilik ama hep uykum var sabah kalkıyorum güzel bi uyku da çeksem sanki hiç dinlenmemişim hiç uyumamış gibi gözlerim acıyor resmen :) sen de durumlar ne

Benim 5+4 ten beri aşırı bulantım var kusmada çoktu dayanamıyordum artık ilaç verdi doktorum günde 1 tane alıyorum kusma yok artık şükür, aşerme de tatlı sevmem yemem normalde canım hep tatlı meyve, pasta kek falan isiyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…