2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

çok geçmiş olsun....bir şey sorcam ilaçla düşürme nasıl oluyor.çok acılı sancılı olur diyorlar doğru mu

Veeee günaydın herkese inş güzel haberler alın inş....biz hala gidemedik dr....offfff ev bulamadık taşınamadık çok daraldık bunaldık

ben de vajinadan kullanıyorum çok şükür memnunummm
perimasalininperisi narkoz etkisi bulantı tansiyon düşmesi yapıyor ağızdan alınca

Narkozlu gibi oluyorum. Devamlı uyku yapıyor. Sonra gecenin bir körü de uyanıyorum uyu uyuyabilirsen. Baş dönmesi kalp çarpıntısı tansiyon düşüklüğü... Teşekkür ederim kızlar bugun doktor ile görüşeceğim.

Veeee günaydın herkese inş güzel haberler alın inş....biz hala gidemedik dr....offfff ev bulamadık taşınamadık çok daraldık bunaldık
Bende hala doktora gidemeyenlerdenim,kalp atışına bakılacak.Ev konusunda bizde muzdaribiz,topraktan ev aldık 1 yıl oldu mayıs 27 teslimdi güya hala bekliyoruz,evde eşyaların bir kısmını topladım ev aldı başını gidiyor.Bu sebeple de moralim çok bozuk.

offfff offff seni çok iyi anlıyorum Allah halimize acısın bir an önce işimiz rast gitsin hayırlısıyla yerleşelim

herkese günaydın,
ara ara okuyorum ama işyerindeyim aktif yazamıyorum. ben de yarın doktora kontrole gideceğim. 15 gün önce gittiğimde kalp atışını duymuştuk çok şükür ama lekenmelerim vardı. şimdi yok . Bulantım var benim de. 3 yaşında da oğlum var, kısmetse ikinci bebeğim olacak ve doktor Şubat sonu olur gibi dedi, ilki sezaryendi. Sünnet mevzusu geçmiş, biz 8 aylıkken yaptırdık iyi ki de yaptırmışız, hemen iyileşti. Şimdi olsa daha erken yaptırırım. Herkese güzel haberler alacakları mutlu bir gün dilerim.

L

Pregestan folikasit ve corasprin aliyorum dun kanamam gelince ne olur ne olmaz diye dr umuz dusuk ignesi yapti ben sadece bu yrzda lekelenmesi olup saglikli hamileligini devam ettiren varmi merak ettim
tesekkur ederim cevaplariniz iciin
Canim benim de şimdiye kadar hiç lekelenme falan olmamıştı şehir dışında YM doktorum herhangi bir ağrı kanama olursa diye iğne vermişti bugün sabah ilk defa kahverengi akıntı oldu ne olur ne olmaz diye acilen gidip iğne yi yaptırdım cuma günü randevu var inş sağlıklıDr ve kalp atışını duyar inş bu sefer geçen hafta 6+3 du yolk saçı görmüştü başka doktor ve boş gebelikten şüphe lenmisti o yüzden çok korkuyorum

günaydın arkadaşlar. bende dün gittim doktora, benim hesabıma göre 6+5 dik.. doktor 6+1 dedi. keseyi gördük. bezelye kadar kuzumuzu gördük.. kalp atışlarını da duyduk çok şükür. ama daha yeni oluşmuş kalp atışı, yavaş atıyor dedi, 2 hafta sonra tekrar çağırdı.

oğlumda hiç bulantım olmamıştı.. bu sefer sabahları braz bulantım oluyo.. yediğim hiçbişeyden tat alamıyorum.. ne yesem çok yemişim gibi şişkinlik hissediyorum.. biraz tadım yok açıkçası.. ama oğlumda adet olmamak dışında hiç bişey yaşamamıştım.

yaa ben çok endişeleniyorum bende de hiç belirti yok adet olmadığımı bilmesem hamile olduğuma inanmıycam bir tek dün gece yarım saat kadar feci kasık ağrım oldu gece uyandırdı beni resmen ama kanama falan olmadı. ilk kez cuma günü gidicem doktara korkuyorum biraz

Benim ki 14.15 de seni. Erkenmiş yine Tecrübe ok ama inan heyecan konusunda Daha randevu alırken heyecanlandım cumayı düşünemiyorum Iki de olsa beş de olsa çocuk hepsi kendine özel

Hoşgeldiniz hayırlı olsun

Teşekkürler canım hepimizin inşallah.. Sağlıkla ulaşırız doğum olacağı günlere inş....

Günaydın Mart anneleri ben de rahmimden aşağı doğru baskı hissediyorum. Haftaya Cumartesi ilk kontrolüme gidicem her şey gönlünüzce olsun hayırlı mutlu haberler duyalım her gün inşallah

yok canım hiç endişelenme.. hiç bir sıkıntı yaşamadım bende oğlumda. ne halsizlik ne bulantı ne kanama lekelenme.. hiç üzmedi beni oğlum. çok güzel bi gebelik geçirmiştim.. hiç off demeden güle oynaya.. telaş yapma hiç. bünye ile ilgili bir durum.. bu seferde abartılacak işeyim yok aslında ama tadım yok hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…