2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Başından beri yavaş mı arttı canım ?

Canım ben de daha önce kürtaj oldum. Unutma ki vücut kromozal bozukluğu olan bebeği yaşatmıyor. Rabbim yardımcın olsun. Ummadığın bir anda tekrar hamile kalırsın inşallah

Arkadaşlar dikkat ettim hiç kimse bahsetmemiş. gögüsleri acıyan var mı? Benim 3-4 haftadır felaket hassas. Bu hafta geçen haftaya göre biraz azaldı sanki.

Hamile oldugumu neredeyse sadece goguslerimden anlicam.yuz ustu yatamiyorum nerdeyse normaldede buyuk olan goguslerim daha da buyudu ve acisi cok fazla

Benim önceki hamileliğimde doktorum öyle söylemişti.Ultrasona fazla girmek iyi değil bebek açısından,o yüzden biz belirli zamanlarda gün veririz size demişti.
Ben internette araştırdıgımda canım, ultrasonun sağlık açısından zararı olmadığı ama ultrasonla bebeğe ses dalgası gittiği için bebeğin huzursuz olduğu şeklinde bi yazı okumuştum. Sonuçta hepimiz tedirgin oluyoruz merak ediyoruz ama sanırım hareketlerini hissetmeye başlayınca ancak rahatlıyacağız

Canım panik yapma bnada ilk gittiğimde öyle dedi kese vardı embriyo yoktu ama yolk sacı vardı yolk varsa yolundadır dmşti dr um ve hiç sorun yapmadı haftaya kalp atışını duyarsın inşallah

Ayy insallah canim benim iyi düşün iyi olsun strese sokma kendini kalp sesini duyup bize guzel haber verirsin Allahin izniyle korkma hic
inş kızlar tesekkurler

Amin inşallah. Hep merak ederdim tüp bebekten sonra normal yolla olur mu diye bana biraz zayıf bir ihtimal gibi gelirdi, olmazsa bu eylülde yine tüp deneriz diye düşünüyordum. Çok şükür cevabını yaşayarak gördük.

Son düzenleme:
Merhba bende şuan 8haftalık hamileyim henüz doktorum herhangi bir test yaptırmamı istemedi sizler hangi testi yaptırdınız bilgilendirirseniz sevinirim

Bugun biraz denize girdim çok rahatladım stresimi aldı arkadaşlar giren yüzen varmı :)<3
ben gırdım dr um gırebılırsın sakıncası yok dedı. ama sureklı bıkını degıstırdım her denızden cıkısımda cunku ıslak kalmamak lazım

Merhba bende şuan 8haftalık hamileyim henüz doktorum herhangi bir test yaptırmamı istemedi sizler hangi testi yaptırdınız bilgilendirirseniz sevinirim
Bana 2 kere BHCG yaptırdı bir de Tam Kan (Hemogram) yaptırdı. İlk BHCG'yi kendim yaptırmıştım. Bugün ilk muayeneme gittim 2. BHCG'yi istedi artışı görmek için. Her şey normal çıktı.Keseyi de gördük. Bir risk görmüyorum dedi. Fakat ilk gebelikte düşük yaşadığım için Progestan ve Coraspirin verdi. Yanında da tabiki Folik...

walla canım dr kendı baktı kotu bırsey olsaydı zaten kı Allah korusun 1 ay sonra gel demezdı yanı hem bebegın hem benım saglıgımı rıske atmazdı dıye dusunuyorum. 1,29 cm bebısım ultrasonda 7 haftalık yazıyordu ama dr son adet tarıhıme gore 8 dedı. neyse zaten ayın 5 ınde dedıgım gıbı dr degıstırcem canm bakalım. mıde bulantılarım bas donmelerım bıraz hafıfler gıbı oldu ama sabahları kusmadan rahatlıyamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…