2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hoşbuldum :) bende peşembe günü kalp atışını duymak için gidicem
bu arada buradaki herkesin ilk bebeğimi yoksa benim gibi 2. kez yaşayanlar var mı ?

hoşgeldin aramıza inş duyarsınız kalp atışlarını benim ilk bebeğim olacak Allah nasip ederse
ben çok halsiz kalıyorum ve sıcakta daha çok midem bulanıyor sanki dışarı çıkmaya korkar oldum resmen
aç kalınca da midem çok bulanıyor 59 kilo ile hamile kaldım 61 gösteriyor tartı gazda var ödem filanmı acaba çok mu kilo aldım birden endişe ettim[/QUOTE]

Yaa aynen benimde öyleeee kilom. Aynı sekilde hamile kalmısız simdi tartıda 61.2 cıkıyor biri lütfen gazdan desin

Canım inş. bir

Canım biz 5.haftada keseyi, 6. haftada kalbini, 7. haftada 1cm lik cenini gördük. Bu arada bulantı ile ilgili söylentilere takılma bence. herkeste aynı etki olmayacaktır elbette.

çok geçmiş olsun....benim arkadaşım başına gelmişti çok geçmeden bebek düştü....sıkıntılı bebek kendini baştan belli ediyor....morelini bozma ilerde bebeğini kaybetmek daha çk üzer insanı...
genede Allah büyük hayat mucize lerle dolu...

kızlar merhaba benım sat 15 hazıran.test yaptım gebe cıktım.bugun dr gıttım ultrosonla baktı kucucuk kese gordu 44mm dedı.sata gore daha 4+3 um.sızın keselerın boyutu kactı.44mm 4.4cm cıkıyorsımdı benım kese 4.4cm mı yoksa 44mm denemek oluyor. ben asıl gıdecegım prof ızındeymıs.muayanesı kapalı haftaya gıecegım.bunu unv hastanesınde baktılar hıc memenun kalmadım ultrosona bakanda bırsey bılmıyor gıbıydı ve makıan cok eskıydı.

Ayy insallah canim benim iyi düşün iyi olsun strese sokma kendini kalp sesini duyup bize guzel haber verirsin Allahin izniyle korkma hic

Yaa aynen benimde öyleeee kilom. Aynı sekilde hamile kalmısız simdi tartıda 61.2 cıkıyor biri lütfen gazdan desin [/QUOTE]

bende iki gündür alyansımı takamıyorum ellerim şişti şimdiden ödem olurmu bilemedim.ilk hamileliğimde böyle birşey olmadı o kadar rahat sorunsuz geçtiki umarım buda öyle olur.

Yaa aynen benimde öyleeee kilom. Aynı sekilde hamile kalmısız simdi tartıda 61.2 cıkıyor biri lütfen gazdan desin

bende iki gündür alyansımı takamıyorum ellerim şişti şimdiden ödem olurmu bilemedim.ilk hamileliğimde böyle birşey olmadı o kadar rahat sorunsuz geçtiki umarım buda öyle olur.[/QUOTE]

Sıcaktan mı acaba simdiden ödem olur mu hic bende bilmiyorum benimde iki gündür ayaklarım sisiyor ara ara sonra tekrar iniyor
Masallah insallah buda sorunsuz gecer

Amin canım insallah benim bebek birazda süpriz oldu hic düsünmüyorduk :) 2 yıllık evliyim 2 sene daha gecsin diyorduk kısmet böyleymis :) M mhtp_

Arkadaşlar dikkat ettim hiç kimse bahsetmemiş. gögüsleri acıyan var mı? Benim 3-4 haftadır felaket hassas. Bu hafta geçen haftaya göre biraz azaldı sanki.

Canim sabaha kadar sanci cektim diyosun niye bi acile gitmedin hemen benim de ara ara oluyo ama az sürüyo hamilelikte ara ara kasilmalar normalmis ama siddetli oldu diyosun bugunde olursa oyle hic beklemeden doktora git bence

Arkadaşlar dikkat ettim hiç kimse bahsetmemiş. gögüsleri acıyan var mı? Benim 3-4 haftadır felaket hassas. Bu hafta geçen haftaya göre biraz azaldı sanki.

Dokunulmuyor bile sütyenim baskı yapıyor ya deli oluyorum eve gitsemde bir an önce cıkarsam diye..

Canim sabaha kadar sanci cektim diyosun niye bi acile gitmedin hemen benim de ara ara oluyo ama az sürüyo hamilelikte ara ara kasilmalar normalmis ama siddetli oldu diyosun bugunde olursa oyle hic beklemeden doktora git bence
Canım ailemle tatildeyiz henüz onlara söylemedim sadece eşim biliyor.bir de kanama olmayınca sabrettim.kendi evimizde olsaydık çoktan acildeydim.şimdi onları da panikletmek istemedim.yarın dönüyoruz zaten.bu gecede olursa söylerim artık

Anladim tatlim ins bi daha yasamazsin oyle sanci

hoşbuldum :) bende peşembe günü kalp atışını duymak için gidicem
bu arada buradaki herkesin ilk bebeğimi yoksa benim gibi 2. kez yaşayanlar var mı ?
benim ki ilki kimyasal yani ilk sayilir saat kacta gidiceksin kalp atisini duymaya ben 11 de gitcem insallah bi sikinti cikmaz sagliklidor bebislerimiz[/QUOTE]
inşallah canım..Allah nasip ederse ben ikinci kez anne olucam 3 yaşında bi oğlum var..perşembe günü 2 de randevum bakalım inşallah bir sorun çıkmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…