2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebişleri görmek için sabırsızlanıyoruz ama ultrason ışıkları radyasyon yayıyor nihayetinde ne kadar az görürsek o kadar iyi.Doktorlarında var bir bildiği.
Ay sen böyle deyince korktum. Ben her hafta ultrasona girdim düşük tehdidi olduğu için. Acaba ultrason zarar verdi mi ki bebişime

Persembeye sira aldim bakalim bu doktor ne diyecek bizim burasi kucuk bi yer sira zor aliyosun endokrine kendi doktorum sevk etse daha cabuk sira alirim bakalim persembe ne diyecek
Anladim canim dahiliyeciler de bakiyo ama cok umursamiyolar onlara gore normal geliyo ama endokrinolji cok iyi inceleme yapiyolar ilk 3 ay cok onemliymis 15 gune bir kontrol etmem lazim dedi sende sira alabilirsen hemen git canim

Ay sen böyle deyince korktum. Ben her hafta ultrasona girdim düşük tehdidi olduğu için. Acaba ultrason zarar verdi mi ki bebişime
Gerekli olmasa sokmazlardı ultrasona.Bu tabi ki gerekli bir sebep senin için.Ama bir anne adayı şöyle yazmıştı."Bebişimi görmek için 1 devlet hastanesine, 1 özele gitsem daha çok görürüm ne de olsa doktorların birbirinden haberi olmaz" demişti.Güya zekice davranıyor ama çok tehlikeli bir duruma zemin hazırlanıyor.O sebeple bilinmesinde fayda var diye düşündüm.

Rabbime emanet minik yavrum. Allah meleklerimizi bize bağışlar inşallah.

Slm arkadaslar
Ben dr dan geldim malesf crs günü kurtaj olacagım
bebeğimiz 6+1 günlük hala ve kalp atışı yok
Hepinizn umarım hamileliği güzel gecer ve hep güzel haberler alırsınız rabbım sag selamet
kuvagınıza almayı nasıp etsin mart annelerine sevgiler

canim yaa gec döllenmedir bekle derim ben yaaa kac haftadir hala 6. haftasindaki

Her şey Allahtan sizin için hakkınızda en Hayırlısı olsun

başka bir dr a gittinmi? 8. haftada kalp atışı duyan var

Arkadaslar benimle hemen hemen tarihleri yakin olanlariniz kalpatisindan sonraki kontrol tarihi olarak ne zaman gideceksiniz doktora.
Ben agustosun 7 si gibi gidicem. Sizler de tarihlerinizi yazarsaniz sevinirim

merhaba cnm benı ağustos sonu çağırdı bidaha yanı 1 ay sonra

Canim Allah yardimcin olsun bunda da vardir bi hayir en kisa zamanda Rabbim tekrar sevindirsin seni de ins

Merhaba
Canim sana zararı varmı peki o yüzden mi kürtaj oluyorsun .geç döllenme oldu ise peki .hayırlısı olsun

Canım hakkında hayırlısı olsun başka doktorlara da gözüktün mü? Allah tekrarını hayırlısı ile nasip etsin inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…