2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Salı günü bende kontrole gidicem daha inceddüşük olduğu için şimdi korkuyorum allahım hepimizin yüzünü guldursun aranızda bursalı olan varmı

29 mart diyor ama babası 27 martta doğdu oğlusuda ozaman doğar inşallah

canım benim cok sevindim Sağ selamet te kucagına alırsın inş hepimiz de
Yok iyi bi yere gidiyorum tek dr kalmadım iki dr gitim dediğin gibi cihaz cok önemli bakalım yarın belli olacak dua edin
olur muu

kızlar bana kontrole gittiğimde doktorum özellikle vücudunu susuz bırakma ve mevsim meyveleri ye dedi, uzak durmam Gerekenler ise sakatat(ki nefret ederim) ve asitli içecekler olduğunu söyledi. En önemli şey su sakın susuz kalmayalım. Yarın yine kontrolüm var yeni bilgiler öğrenirsem paylaşırım. Sevgiyle kalın.

Yok iyi bi yere gidiyorum tek dr kalmadım iki dr gitim dediğin gibi cihaz cok önemli bakalım yarın belli olacak dua edin
olur muu
Dualarimiz seninle canim Allah yardimcin olsun ins bebegin seninledir ve bize mutlu haberleri verirsin

Selam annecanlarrr....Nasılsınız, ağrınız sanciniz yoktur umarım.Ben bugün epey yoruldum,temizlikti, ütüydü derken bir de misafir geldi..Ayakta kalmaktan bacaklarım koptu,simdi 2:80 yatış:))) @hiras canım ben de 75 lik içiyorum simdilik . Yavru kuşuma birşey olmasın diye dua ediyorum.

olur muu
Güzel haberlerini bekliyoruz canım inşaallah her şey yolundadır. Dualarımız seninle ve burada bekleyiş içinde olan herkesle. Allah hepimize hayırla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inş.

Kızlar, benim dün gece 3 damla kanamam oldu. Pembe kırmızı arası 3 damla... Bugün daha koyu ama çok az sanki akıntı gibi lekeler gördüm tuvalet kağıdı üzerinde. Doktorumu aradım. Progestan diye bir ilacı al iç dedi yarın da gel dedi. Biraz korktum açıkçası. Hiç bir ağrım yok sadece çok ciddi bir bulantım var. Ne yesem çıkarıyorum. Sizce bu kanama olayı nedir?

Canım endişelenme yerleşme kanaması diye tahmin ediyorum.Çoğu hamilelerde oluyor bu haftalar.Sen yine de tedbiri bırakma,bolca dinlen.Ayakta çok durma ve o progestani düzenli kullan,epey ise yarayan bir ilac.Ben de fitil olarak kullanıyorum,12. Haftaya kadar kullanacaksın dedi doktor

Cnm sende kusma var mı yoksa sadece bulantı mı? Benimde midemde sürekli bir bulantı hissi var kusma yok daha çok şükür olmaz umarım
Bende aynen oyleyim.bulantiyi hissetmemek icin bisiyler yiyorum surekli yedikten kisa bir sure sonra tekrar bulanti geliyo...oglumda hic boyle olmamisti.insaallah bu kizdir da ondan farklidir belirtileri...Gerci saglikli olsun da cokta cinsiyet delisi degilim.Allah herkesin evladini bagislasin..

Ayy bi pazar gezmesi yapalim dedim cok yorucu oluyor. Eskisi gibi degilim cok cabuk yorulup vok cabuk nefes nefese kaliyorum. Kilom da yok 51 kiloyum. Ve dikkat ettim sıcak diye bi sürü kocaman göbüslu hamisler akşam gezmesinde
iyi gezmelerrr degisiklik.olmustur..hemen yoruluyoruZ dogru ama daha cok yorulacazzz allah hayirlisini versin..

Ben de dun doktora gittim acayip yoğundu yan odasina aldilar beni odaya girdi ayak ustu karnimdan bakti henüz birşey görünmüyor haftaya gel dedi hizlica cikti gitti kafam çok karisik hamilemiyim degilmiyim 38 gündur adet olamadim testte pozitif ultrasonda hamile degili m

Hamile olduğumu ogrensemde sevincem olmadigimi ogrensemde tuhaf hissediyorum 2 küçük çocuğum var boyle bir şeye haziran değilim ama kadiniz iste anlarsiniz beni hormonlar tavan en azindan ne olduğumu ogrensemde ona gore rahatlasam önüme balsam çok kötüyüm cok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…