2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sat neydi canım senin birde ank hangi profil

Merhaba kizlarr..hepimizin hamileligi hayirli olsun.insallah hamileligimizi en rahat ve sorunsuz sekilde atlatiriz ve saglikli bebislerimizi kucagimiza alirizz.. mart anneleri olarak daha yolun cook basindayiz..sahsen ben daha doktora bile gitmedim.benim hesaplamama gore bugun tam 6 haftalik hamileyim..3 gun sonra doktora gidip bebegimizi gorucez insallah..suan hamile olduguma hala inanamiyorum.ve cok korkuyorum yolunda gitmeyen biseyler varsa diye.

Hosgeldin korkma Allah buyuk canim hayirli olsun

Eğilip kalkınca bilhassa kasıkları ağrıyan var mı kızlar?

pantolonumdan bacagımı hızlıca cektigimde dahi agrıyor, ayakta cok kaldıgımda ya da yatarken agrıyor. korkacak birşey yok benim doktorum bunlar normal ve olagan belirtiler dedi.

Hayırlı olsuunnn bizde persembe günü gidiyoruz pıtırcıgın kalp atıslarını duymayaa.. umarım bizde duyabiliriz, çok heyecanlıyım :)

Hosgeldin korkma Allah buyuk canim hayirli olsun
Cook sagol canim..yaa insan ister istemez korkuyo yani evde yaptigim testlerde hamileyim adetimde gecti tabiki ama acaba dis gebelik olmasin sakin diyorum..bi gorsem ultrasonda rahat edicem..muhtemal dogum tarihimize gore aramizda 5 gun var :) benimde 19 mart gosteriyo.sen kendinde bi degisiklik hissediyomusun :)

Buarada arkadaslar bi konuyu nasil izlemeye alabiliriz.ben daha yeni uye oldumda bulamiyorum nasil yapicagimi

Öncelikle ha
öncelikle hayırlı olsun bende 6+3 teyim aynen senin gibi karnım fena halde şiş hatta bugün rahat etmek için hamile elbisesi bile aldım. Gaz durumu da var geceleri 4-5 defa tuvalete kalkıyorum. Sende de olduğuna göre demekki normal. Mide bulantısı yok şuan için inşallah da hiç olmaz

Benim durumum karisik guzelim
Biri kimyasal 4 dusugum var rahim perdesinden kaybetmisim amaliyat oldum 2013 eylulde
Bebek fikrinden vazgecmistim Rabbim mucize yolladi
Gögüslerim kasiklarim halsizlik gebelik belirtileri yasadim beklenen adet tarihinden itibaren yerlesme kanamasi oldu 35 gunu askin progestan kullaniyorum surekli yattim su an yok cok sukur her hafta kontroldeyim iki ayri drda gec döllenme benimki ben tehlikeli gunler korunup adete 3-4 gun kala korunmasiz iliski yasiyordum hamile kaldim gecen hafta 6+2 embrio göründü kalb atisi alamadik
Embriyonun yaninda iki kesecik var sikintimi dedi sonra kalb atisi bekleyelim dedi
Kisaca ne olacak bilmiorum
midem aksamlari cikaracak sekilde degil fakat az az bulaniyordu bir kac gundur basdönmem var yatarken kalkarken kizim cok istiyordu Rabbim onun yuzune baksin Muhammed ümmedi ile nasip etsin herkesin yuzunu guldursun

Yeni gelen anne Adayları Hoşgeldiniz

Kızlar benimde acayip göğüsüm şiş ve dokundun mu acıyor siz de de var mı

ben hala hiçbir belirti yaşamadım. ne göğüs şişliği, ne bulantı, ne ağrı... ilk hamileliğim. herkese göre değişiyor sanırım. hatta normal hayatta çok bulantı yaşayan biriyimdir son 1 aydır hiç bulantım olmadı

Kisiden kisiye degisir cnm ilk iki gebelikte hem bulanti he kusma oldu
3. grbelikte sadece bas dönmesi oldu
Bundada bas dönmesi var yattigin yerde bile dönüo

Canim benim cook gecmis olsun yaa, cook zor donemler atlatmissin.ama umarim hepsi geride kalmistir ve bu gebeligini hic bir problemsiz tamamlar ve yavrunu saglikli bi sekilde kucagina alirsin..allahim isteyen herkese nasip etsin insallah.ve en kisa zamanda kalp atislarini da duyarsin insallah bebisinin..insallah bende 3 gun sonra duyabilirim..buarada dusuklerini kac aylikken yapmistin canim..benimde ilk hamileligim ya bi sorunum var mi yokmu bilmiyorum..dusukler genelde ilk 3 ay icerisinde oluyo dimi ? Allahim butun anne adaylarindan uzak etsinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…