2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar idrarimda çok fazla iltihapim varmis lokosit oranim 260 dusuk yaparsin bunla dedi doktor fitille sase verdi anca 150ye indi karnimda batma oluşuyo surekli yatiyorum kalkmamaya çalişiyorum
Cok gecmis olsun canim ins bisey olmaz ama cok cok su ic nerdeyse miden bulanana kadar ic surekli idrara cik tutma ins azalir

BeyazOrkidem BeyazOrkidem canimsin folik asit progestan ve kan sulandirici ilac iciyorummmm...bugun dinlenecemm kendimi cok yordum farkindayim.ama evde bir 2yasinda yaramaz kjzin olursa oturamazsin :KK67:

Çocukla hamilelik 2 kat daha zor... Benımde 3 yasında 1 bıcırık kızım var:) yemek olayı çok sıkıntılı... Dua edinde bebişleriniz iştahlı olsun

Merhaba arkadaslar. 11 aylık evliyim. 8 aydır da bebişim olsun diye uğrasıyordum. Polikistik over teshisi koydu iki ay önce doktorum. Ama herhangi bir tedavi vermedi. İki ay daha dene olmazsa gelirsin tedaviye başlarız dedi. Geçen ay olmadı. Bu ay da taşınma telaşından adet günümü bile unutmuşum. dün aklıma geldi. Hemen bi test aldım pozitif :KK55: sizleri takip ediyordum hep iç çekiyordum. Salı günü doktora gidicem. Kan testi yaptırmaya. İnşallah sağlıklı bir hamileliğim vardır. Sizlerin de bebişleri inşallah sağlıcakla büyür.. :KK49::emir_bebek:

Herkese hayırlı olsun. Bende 20 sinde öğrendim hamile olduğumu. Doktor 2 hafta sonrasına gün verdi ama bu hafta sonu gitmeyi düşünüyorum. Hayırlısıyla ultrasonda da görmek istiyorum.
Ben de 21 inde öğrendim canım. Hayırlı uğurlu olsun seninki de :) ben çarşamba gidicem dra. İki gün önce gittim bi şey göremedi tabii. Tekrar beta yaptırdı. İkiye katlarsa çarşamba gel dedi. Ama ben de ptesi gitsem mi diyorum bakalım

Merhaba arkadaslar. 11 aylık evliyim. 8 aydır da bebişim olsun diye uğrasıyordum. Polikistik over teshisi koydu iki ay önce doktorum. Ama herhangi bir tedavi vermedi. İki ay daha dene olmazsa gelirsin tedaviye başlarız dedi. Geçen ay olmadı. Bu ay da taşınma telaşından adet günümü bile unutmuşum. dün aklıma geldi. Hemen bi test aldım pozitif :KK55: sizleri takip ediyordum hep iç çekiyordum. Salı günü doktora gidicem. Kan testi yaptırmaya. İnşallah sağlıklı bir hamileliğim vardır. Sizlerin de bebişleri inşallah sağlıcakla büyür.. :KK49::emir_bebek:
Hayırlı uğurlu olsun canım :)

Ben de 21 inde öğrendim canım. Hayırlı uğurlu olsun seninki de :) ben çarşamba gidicem dra. İki gün önce gittim bi şey göremedi tabii. Tekrar beta yaptırdı. İkiye katlarsa çarşamba gel dedi. Ama ben de ptesi gitsem mi diyorum bakalım

Sağol canım senin ki de hayırlı olsun. sağlıklıca kucağımıza alırız inşallah. ben adetime 5 gün varken öğrendim 20 sinde bhcg 133.32 çıktı 2 gün sonra 246 çıktı dr. hiçbirşey söylemedi 2 hafta sonra gelin ultrasonda bakalım dedi ama ben 2 hafta beklemek istemiyorum b 12 düşüklüğü var bende onun için. haftaya başka doktora gitmeyi düşünüyorum inşallah ultrasonda da görünür.

E Ekyzdn03 ayy canımm hep birlikte doğum haberlerimizi de paylaşırız inşallahhh

Amin canim insalllaah saglıklaa..

Çok sevdim burayı :) hepimizin hamilelik dönemleri birbirine yakın. Aynı şeyleri hemen hemen yaşıyoruz. Anlatmak okumak güzel geliyor :)

İlk 3 ay riskli olduğu için en yakınlarım dışında kimseye henüz söylemedim. Bir şey olur da üzülürsem herkesi üzmeyeyim die. Burası iyi geldi bana :)

E Ekyzdn03 Sağlık ocağındaki hemşireler bu kaydı tutmak zorundaymışlar yoksa ilk 3 aydan sonra kaydı olmazsa ceza yiyorlarmış. Ondan yana yakıla arıyorlar. Sorduğu sorular telefonda cevaplanacak nitelikte. Doktorun kim ne kadarlık aldığın ilaçlar bir hastalığın var mı....? Gibi çalışıyorum izin alıp gelemem telefonda dolduralım mı dosyayı dersen zorluk çıkarmazlar bence

Allah göstermesin ama iyi yapmıssın hem sozlerden hemde nazarlardan korur seni.. Bende söylemiceltim esasen ama esim ucan kusa duyurdu :)
Aa ceza almasınlar giderim bir sekilde artık zaten 2 hafta sonra evdeyim artık.

Ayy hayırlı olsun canım allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin erkenden düsünmüssün bebisi :) ben 2 senelik evliyim hic düsünmüyordum süpriz oldu :) Hosgeldin

Herkese hayırlı olsun. Bende 20 sinde öğrendim hamile olduğumu. Doktor 2 hafta sonrasına gün verdi ama bu hafta sonu gitmeyi düşünüyorum. Hayırlısıyla ultrasonda da görmek istiyorum.

Hayırlı olsuun. Ayy insan öyle oluyor sabırsızlanıyor. gecen hafta ben öyleydim bir bahane bulsamda dr a gitsem diyordum hahahaha :)

merhaba arkadaşlar ben de tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım transferın 8.günü değerim 184 10. günü 531 çıktı yükselmesi güsel sanırım bır daha test yaptormadım pazartesi günü doktorum keseyi görmek için çağırdı tüp bebek olunca insan daha tedirgin oluyo galiba hala çok endişeliyimo_Oo_Oo_O rüyalarımda kanamam olduğunu göruyorum inşşallh bir aksilik çıkmaz hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız

Herkese merhaba bugün acile gitmek zorunda kaldım gece şiddetli bel ağrısı ve kahverengi akıntım oldu.. ultrasona aldı dr sata göre 6 haftalık olması gerekirken 5 haftalık..kese var sadece bebek henüz yok haftaya gel gözükür bebek dedi.. başına böyle bişey gelen varmı??

Canim hayirli olsun hamileligin idrar yolu enfeksiyonu bende de var doktorum gunde 3 lt su icmemi soyledi ayrica antibiyotik ve fitil verdi seninde gecmezse tekrar doktora git bence
ay çok kötü bişey bu yaa :KK43: senin de hayırlı olsun canım. pazartesiyi bekliyorum inşallah geçer.geçmezse gidicem

X