2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba uzun süredir takipteydim, bugün sabah dr da keseyi görünce artık bende gebeyim diyebildim ve aranıza katıldım
:) 4+3 günlük gebeyim adet döngüsüne göre 6 hafta ama geç döllenme olmuş dr herşey yolunda görünüyor ama takip edelim dedi, 40 yaşındayım şeker ve yüksek tansiyon problemim var ve ilk gebelik yaşıyorum çok kaygılıyım hemen hapları bırakıp insülin tedavisi ve diyete başladık, kilo problemimde var bu kadar sıkıntıya rağmnen spontane bir gebelik.. Rabbim çok büyüksün demekten başka bir çare yok sanırım.

Kızlar arada şöyle bakıp çıkıyorum yeni gelenler var :) sağlıcakla kucaklarımıza alalım inş yavruşlarımızı diliyorum.. bende herşey normal ilerliyor çok şükür bi yaramazlık yok :) herkese selamlar...

gıttınmı cnm hersey yolundadır inşallah
gıttım canım bugun doktora degerım 1314,41 cıktı doktor baktı ama henuz kese gozukmedı. haftaya carsamba gıdıcez artık kese ıcın. yenı gebelık dedı doktor cok sukur hersey yolunda degerde gayet ıyı dedi. Allah ıma sukurler olsun

Tebrik ederim Allah kucağinizada almaya nasip etsin. Rabbim ol dedikten sonra olmayacak bir şey yok. Tüm sağlık sorunlarınıza rağmen Rabbim nasip etmiş ne güzel. Darısı bekleyenlerin başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…