2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kizlar
Bende hamile oldugumu dün öğrendim bat 24 Hazirandi 26 nisanda beta 246.9 çıktı. Bebisim Allah hayırlısı ile nasip ederse hesaplarima göre Mart annesi olucagim inşallah. Sizce bu değer iyimi. Allah im sağlıcakla hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip eder inşallah

gayet ıı cnm hayırlı olsun..26 hazırnda ogrendın galıba nisn yzmıssın

Sen doktora gittin mi canım ben pazrt gitcem bişey dedimi doktor test falan istedimi :)
Yok gitmedim ama dun aradım dedim bn hamileyimmm ne zaman geleyim kese ve kalp atışı için 2 hafta sonra dedi.folik asit kullan dedi .yarın da sağlık ocağına gidecem kan vereceğim. Bakalım ne çıkacak ..

Yok gitmedim ama dun aradım dedim bn hamileyimmm ne zaman geleyim kese ve kalp atışı için 2 hafta sonra dedi.folik asit kullan dedi .yarın da sağlık ocağına gidecem kan vereceğim. Bakalım ne çıkacak ..
Ben yarın gideyim doktora dedim canım accaba yarın kanda sadece beta hcg yemi bakar yoksa tüm tahlilleri yaptırır mı bi de bu gebelik testlerinin yanlış çıkma ihtimali var mı ben bi marka aldım ama 5 kez yaptım hepsi pozitif ama nette yanlış sonuc veriyo diyen de var bakalım yarın ne cıkcak

Kızlar kaç defadır hamile olduğumu ve doğum yaptiğimi görüyorum. Acaba olacak mi yoksa düşündüğüm için mi görüyorum. Allah biliyor ya ikiz olmasini çok arzu ediyorum. Zamanda geçmek bilmiyor ya bir an evvel geçsin günler bende sizler gibi güzel haberi alayim inşallah.

Senle ben gün sayıyoruz. Ben kendimi dinlemeye basladim. Goguslerim hassaslasti mi uykum mu geliyo idrara mi cikiyorum. Hamileleik na kadar sancili bir süreçmis. Kafanda kurup duruyorsun. Oyuzden de ruya gormen normal.

Ayy evet canım ya göğüslerimi yoklamaktan bi hal oldum artık beklerken kafayı yemezsem iyi
Senle ben gün sayıyoruz. Ben kendimi dinlemeye basladim. Goguslerim hassaslasti mi uykum mu geliyo idrara mi cikiyorum. Hamileleik na kadar sancili bir süreçmis. Kafanda kurup duruyorsun. Oyuzden de ruya gormen normal.

mart anneleri oruç tutuyor musunuz? ben ilk 10 gün tuttum bebişi öğrenince birde mide yanması olunca korkudan bıraktım sizde durumlar nasıl?

mart anneleri oruç tutuyor musunuz? ben ilk 10 gün tuttum bebişi öğrenince birde mide yanması olunca korkudan bıraktım sizde durumlar nasıl?
Canim ben tutuyorum bebisi ogrenincede devam ediyorum cok iyi gidiyor insallah... Belkide oruc tutmaktan bulantim yanmam fakan yok...simdilik iyi gidiyorum...bugun kan verdim yarin 2 de cikacak hayirlisi .. Ben idrar testinde 1 jere yaptim pizitifti...hayirlisi

bende tutuyordum ama birkaç gün sanırım midemi dinlendirmem gerek bende sadece israr testi yaptım pozitif çok şükür bu hafta doktora giderim sanırım :)

oruç tutmak bir problem olmaz dimi ? ilk 3 ay çok önemliymiş çoğu doktor sitelerinde de tavsiye edilmemiş tedirgin oldum açıkcası günlük su tketimi vitamin vs ihtiyacı önemliymiş

oruç tutmak bir problem olmaz dimi ? ilk 3 ay çok önemliymiş çoğu doktor sitelerinde de tavsiye edilmemiş tedirgin oldum açıkcası günlük su tketimi vitamin vs ihtiyacı önemliymiş
kizima hamileykende tutmustum o zaman3 ay liktim ama cok zorlanmistim hatta bir daha ilk ayima denk gelirse tutmam diyordum ama ole olmadi bulantim falan yok belki daha 4 haftalik cok yeni ondan olabilir tabi suyumu cok iciyorum foliki yatmadan once aliyorum Rabbim yardim ediyor nitelikli yemek lazim proteinli falan hayirlisi insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…