2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kizlar ben de yeni katildim araniza ilk bebegim olcak insallah e biraz heyecan var tabi haliyle sat 18 haziran gecen hafta idrar testinde pozitifi gorduk ama bayram girdi araya bugun kan verebildim anca persembe de dr.a gidebilcem insallah her sey yolundadir bulanti fln yok cok sukur de feci bel agrisi var gecer umarim rabbim hepimize sag salim kavusmak nasip etsin bebislerimize

Bende 67yim boyum çok uzun değil 1.60 göbeğim var baya ama takmıyorum artık minnakım çıksın sonra giderler :)

En guzelii :)

Merhaba kizlar bende araniza yarimda olsa gelmis oldum sanirim bende hamileyim bat bugun ve ben kan testi verdim degerim 42 cikti insallah yukselir benim gibi olupta yukselen var mi ?

Insallah yukselir canim guzel haberlerini bekliyorum

Bir Mart bebeği de benden adetten 3 gün önce yumurtlamıştım 4 gün gecikince kan testi yaptırdım değeri 11.1 Dr 2 gün sora tekrar gel 2 kat yükseliyorsa tamamdır dedi sanırım bebişim yumurtlamaya göre 1 haftalık oluyo 5-50 arası bir haftalık değer oluyomuş zaten bilemedim inşallah yükselir :) hepinizin bebişin hayırlı olsun :)

Insallah canim hayirli ugurlu olsun..

Sanirim bende hamileyim kan testi vermedim henuz evde kendim baktim bu ikinci cocugum olacak inşallah..

Gozun aydin hemen kan testi hepten kesinlessin :) ne guzel sen tecrubelisinde :)

zararlı değil doktorum bana rahat edebileceğin her pozisyonda yatabilirsin dedi rahat kıyafet senin rahat etmen için iyi olur bebeğe zararı olacağını sanmıyorum

Ben kendimi hala hamile gibi hissedemedigim icin her turlu yatiyorum hahahahah istedigimi giyiyorum sadece aniden koltuktan kalkinca keskin bir agri giriyor kasigima dikkat etmem gerek ama unutuyorum

Kızlar bişey sorucam size; normalde çok fazla rüya görmezdim..ama hamile kaldığım günlerden beri (hatta öğrenmeden bile öncesinden) aşırı derecede rüyalar görüyorum.. çoğu da kabus gibi şeyler oluyo benim gibi olan var mı acaba bu gebelikle mi ilgili bişey??

Normal canim hep derler hamilelikte ozelliklede lohusalik doneminde cok kabus gorulurmus

Arkadaşlarrrr beta hcg 639 çıktı geçen hafta 147 ydi doktorum çok yükselmemiş kritik dedi

Hadi yaa :KK43: sikma canini sen yinede Allah in hikmeti ne olacagi hic belli olmaz bir daha ne zaman gidiceksin dr a insallah guzel haberler alirsin canim benim

Arkadaşlar muayeden sonra kafama birşey takıldı bir hafta içinde kese sanki fazla büyümemiş ilk kontrolde 0.42cm di bugün 0.48cm olmuş doktor normal dedi ama ne bileyim biraz endişelendim ilk muayene vajinaldi ama bu kez karından acaba ondan da fark eder mi ki?
Dr sorun yok dediyse stres yapip be egini etkileme canim Allahin izniyle hersey guzel olacak

arkadaslar merhaba aranıza yeni katıldım ben çünkü bir hafta önce hamile olduğumu öğrendim :):) tahmini doğum 23 mart gibi görünüyor inşallah tabi. size sormak istediklerim var yardımcı olursanız cok sevinirim. birincisi doktora kaçıntı haftada gidilmeli benim su an SAT a gore 4+5 görünüyor. birde şimdi gidersem alltan muane ederler mi hiç istemiyorum açıkçası. son olarak da Koru hastanesi düşünüyorum takip ve doğum için ama aylin hanım ve ümit bey arasında kaldım. aslında bayan tercihim olur ama çook iyi doktorsa çocuğum için erkek doktorda olabilir. bana yol gösterirseniz sevinirim:)
benimde 24 Mart görünüyor tahmini doğum tarihi bence biraz bekleyin kalp falan atsın öyle gidin 7.hafta ya doğru bende öyle yapacam

Hoşgeldiniz benimde sat 18 haziran
merhaba kizlar ben de yeni katildim araniza ilk bebegim olcak insallah e biraz heyecan var tabi haliyle sat 18 haziran gecen hafta idrar testinde pozitifi gorduk ama bayram girdi araya bugun kan verebildim anca persembe de dr.a gidebilcem insallah her sey yolundadir bulanti fln yok cok sukur de feci bel agrisi var gecer umarim rabbim hepimize sag salim kavusmak nasip etsin bebislerimize

canım 6.haftanın ya da 7. haftanın bitiminde hem kalp atışları duyuluyor hemde bebek görünüyor. 2 sene önce oğluma yeni hamileyken 6. haftada sadece kalp atışlarını gördü doktor, alttan kamerayla istersen bakalım keseye dedi bende yok dedim baktırmadım alttan , sen istersen bakar alttan korkma zorla alttan muayene edemezler. ( ben henüz gitmedim doktora 8. haftadan sonra gitmeyi düşünüyorum.)

tamam bende bekleyim o zaman biraz daha:):) çok teşekkür ederim cvp için allah bağışlasın çocuklarınız inş ikinciyide sağlıkla alırsınız kucağınıza. beni arkadaşlarım panikletiyor birazda hiç mide bulantısı falan yok, mineral vitamin eksiğin olabilir doktor hemen takviye verir falan diyorlar. ben öğrendikten sonra folik asite başladım hemen o kadar

merhaba sevgili anneler :) bende mart annesi olacağım Allah kısmet ederse. pcos lu olduğum biraz geç öğrendim geçen hafta. bayram falan derken dün gidebildim doktora. bebeğim 1,5 aylık falan olmuş bile :confused: hem gördüm hem kalp atışını duydum şükürler olsun. Allahım isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin bu güzel duyguyu :KK36:

merhaba sevgili anneler :) bende mart annesi olacağım Allah kısmet ederse. pcos lu olduğum biraz geç öğrendim geçen hafta. bayram falan derken dün gidebildim doktora. bebeğim 1,5 aylık falan olmuş bile :confused: hem gördüm hem kalp atışını duydum şükürler olsun. Allahım isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin bu güzel duyguyu :KK36:
hoşgeldin hayırlı olsun :) bende de pko vardı canım sen herhangi bir ilaç kullandın mı? ben klomen ile hamile kaldım sat kaç senin?

hoşgeldin hayırlı olsun :) bende de pko vardı canım sen herhangi bir ilaç kullandın mı? ben klomen ile hamile kaldım sat kaç senin?
hoşbuldum canım sağol:KK66: ben de glukofen ve inofolic kullandım 15 gün falan sonra ramazan girdi araya düzenli devam edemedim. 27 mayıs sat ama geç döllenme olmuş doktorun dediğine göre tahmini doğum 7 mart görünüyo şimdilik ama bi daha bakarız dedi :)

merhaba arkadaşlar,benim son adet tarihim 15 Haziran. 14 temmuzda beta hcg 246 çıktı. teste göre 5 haftalık yazıyo ama ben hesaplamasını bilemiyorum. benimle aynı durumda olan var mı?

Bende müthiş derecede uyku var,arada tansiyonum duşuyo sizde de oluyor mu arkadaşlar
tansiyon düşüklüğü olurmuş normalmiş yani. hatta benim hamileliğimi öğrenmem öyle oldu bi iki kez fenalaştım tansiyonuma bakıldı 6 ya 4, 5 e 3 e kadar düşmüş doktor karnın toksa tek neden gebeliktir genellikle dedi sonra test yaptım pozitif çıkmıştı. yeni kan dolaşım ağları oluştuğu için basınç azalıyor ondan kaynaklıymış, vücüt hamileliğe alışınca geçer demişti doktor.

En guzelii :)

Insallah yukselir canim guzel haberlerini bekliyorum

Insallah canim hayirli ugurlu olsun..

Gozun aydin hemen kan testi hepten kesinlessin :) ne guzel sen tecrubelisinde :)

Ben kendimi hala hamile gibi hissedemedigim icin her turlu yatiyorum hahahahah istedigimi giyiyorum sadece aniden koltuktan kalkinca keskin bir agri giriyor kasigima dikkat etmem gerek ama unutuyorum

Normal canim hep derler hamilelikte ozelliklede lohusalik doneminde cok kabus gorulurmus

Hadi yaa :KK43: sikma canini sen yinede Allah in hikmeti ne olacagi hic belli olmaz bir daha ne zaman gidiceksin dr a insallah guzel haberler alirsin canim benim

merhaba arkadaşlar,benim son adet tarihim 15 Haziran. 14 temmuzda beta hcg 246 çıktı. teste göre 5 haftalık yazıyo ama ben hesaplamasını bilemiyorum. benimle aynı durumda olan var mı?

Canim hic bilmiyorum benim son adet tarihim 11 hazirandi 11 temmuzda kan testimi yaptirdim betahcg 801.4 cikti galiba farklilik gosteriyor herkeste o zaman dr dollenmeye gore 1 hafta 10 gunluk henuz demisti satima gore 4 haftalikti simdi ise 5+6 dayim

Canim hic bilmiyorum benim son adet tarihim 11 hazirandi 11 temmuzda kan testimi yaptirdim betahcg 801.4 cikti galiba farklilik gosteriyor herkeste o zaman dr dollenmeye gore 1 hafta 10 gunluk henuz demisti satima gore 4 haftalikti simdi ise 5+6 dayim
Benim de sat ne göre 5+1, geçen hafta gittiğimde daha çok küçüktü. haftasonu tekrar gidicem ama sabırsızlanıyorum:KK43:

X