2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım bende dün aynı şeyleri yaşadım dr umu aradım kanaman olmadığı sürece rahat ol olabilir dedi bugün de zaten kontrolüm var. arkadaşımda yaşadı geçen hafta aynı şekilde herhalde yorduk kendimizi o sebeple ben dün işten eve geçer geçmez yatağa uzandım yayıldım. sende dinlen bol bol geçmiş olsun.
İşteyim mecburen oturabiliyorum sadece ama dün erken çıktım sırt üstü uzanmak çok iyi geliyor. Umarım bişey olmaz. Progestan diye bi hap varya ondan içsem mi diye düşünüyorum ama bilemedeim. Bende dr a gidince sorucam artık. Sanada çok geçmiş olsun yorma kendini sevgiler...

Hayirli olsun :) Bebegin 4 hafta oldugunu doktor mu soyledi canim? Ilk ne zaman ogrendin beta hcg kacti? Ben klomen ile hamile kaldm carsamba gidicem ben cok heycanliyimmmm
evet ultrasonda 4 hafta 2 günlük görüldü muhtemel doğum tarihi de 25 marta kaydı ilk adet günümde idrar testiyle öğrendim adetten 3 gün sonra da kanda beta 295 çıkmıştı

İşteyim mecburen oturabiliyorum sadece ama dün erken çıktım sırt üstü uzanmak çok iyi geliyor. Umarım bişey olmaz. Progestan diye bi hap varya ondan içsem mi diye düşünüyorum ama bilemedeim. Bende dr a gidince sorucam artık. Sanada çok geçmiş olsun yorma kendini sevgiler...

teşekkürler canım.. sakın dr una danışmadan alma ilaç belki ters bir etki yaratabilir. bi kontrole git bugün yarın. üşütmüş falanda olabiliriz çünkü :)

Ya bende mart annesi olacağım inşallah sat 11 haziran dün keseyi gördük 1 cm dedi dr sat a göre 5 hafta 6 günlüğüm usg göre ise 5 hafta 1 günlük normal mi sizce sizde ne var ne yok

Selam kızlar valla ben berbatım içtiğim suyu bile bir dk geçmeden öğüre öğüre geri çıkartıyorum hiç bişi kabul etmiyo midem, yarın doktora sorcam bakalım napıcam ben böyle diye, verirse iki günde rapor isticem ayakta durcak halim yok

selamlar..
herkes bebeğini sağlıkla kucağına alsın inşallah..
benimde sat 10 haziran,gecen hafta doktora gittim herşey normal dedi,keseyi gördük,ama kist varmış,onu kontrol etmemiz gerekiyor. umarım bi sorun çıkmaz. perşembe günü tekrar kontrole gidicem

kızlar bana yardım edin ben hamilelikten önce yüz bölgesine lazere gidiyordum normalde geçen hafta günümdü ama erteledim bu hafta gitmem lazım ama gitmekle gitmemek arasındayım gittiğim yer özel bir hastane hamile çok hastalarının olduğunu söylüyorlar ama ben çok kararsızım böyle bir durum başına gelen var mı ? doktorumada sorcam

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, ben de bir Mart annesi Olacağım inşallah, çok fazla bulantım yok ama çok halsizim hep uzanmak istiyorum... Geçen hafta bebeğimizin kalp atışını duyduk yani 6 haftalıkken.. Folik asit dışında vitamin kullanıyor musunuz?

Selam kızlar valla ben berbatım içtiğim suyu bile bir dk geçmeden öğüre öğüre geri çıkartıyorum hiç bişi kabul etmiyo midem, yarın doktora sorcam bakalım napıcam ben böyle diye, verirse iki günde rapor isticem ayakta durcak halim yok
Ayyy fenaymış çok şükür ben o kadar kötü değilim sadece karnımda hafif bi ağrı var birde halsizim.Dinlenme imkanın vardır umarım...Rapor al dediğin gibi olmazsa.

kızlar bana yardım edin ben hamilelikten önce yüz bölgesine lazere gidiyordum normalde geçen hafta günümdü ama erteledim bu hafta gitmem lazım ama gitmekle gitmemek arasındayım gittiğim yer özel bir hastane hamile çok hastalarının olduğunu söylüyorlar ama ben çok kararsızım böyle bir durum başına gelen var mı ? doktorumada sorcam
Bence gitmemelisin, lazerin uzun vadede sonuçları bilinmiyor hiç riske atma

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, ben de bir Mart annesi Olacağım inşallah, çok fazla bulantım yok ama çok halsizim hep uzanmak istiyorum... Geçen hafta bebeğimizin kalp atışını duyduk yani 6 haftalıkken.. Folik asit dışında vitamin kullanıyor musunuz?
hoşgeldin hayırlı olsun allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ben folikasit+progestan kullanıyorum canım ama inanılmaz bir halsizlik yapıyor

hayırlı olsun :) benim cok az kanamam olmustu ama doktor herhangi bişeye gerek görmedi. kan değerlerim çok düşük olduğu için komferfol kullanıyorum birde yarım folik asit.

hoşgeldin hayırlı olsun allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ben folikasit+progestan kullanıyorum canım ama inanılmaz bir halsizlik yapıyor
Ben de progestan kullanmıştım ama bitti şu an şükür ki :) her gün bir bebe aspirini ve folik asit kullanıyorum ama multivitamine geçmeli miyim doktor geç dedi mecburen geçicem artık sanırım... Kilo aldırmasından çekiniyorum çünkü zaten Zayıf Değilim hamileliğin ilerleyen Zamanları zorlanırsam diye :KK43:

ayyyynı beni anlatmışşın bayılıcam nerdeyse bende öyleden sonra gidicem doktora çok kötüyüm

X