2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benim değerim 3348. Ne anlama geldiğini bile bilmiyorum. Katlanması mı gerekiyor? Umarım angel_love'ın ki katlanır. Çok acemi yakalandım ben.
Degeriniz gayet yüksek çıkmış maşallah
Şimdi kan verdiğiniz günden bir gün sonra yani atıyorum dün vermişsenizz cuma gün tekrar km vereceksiniz ve Degeriniz 6600 kusur bir şey çıkarsa yani 2 katı artmissa sağlıklı bir gebeliktir. Ama zaten değer 5000 falan oldu mu kese rahat görünür

Aramıza hoşgeldin canım. Allahım hepimizinkini tamamına erdirir inşallah

Gunaydinlar güzeller güzeli anneler
Çok şükür bugün benim kahverengi akintim kesildi onun dışında göğüs ağrım var bulantı falan yok bende
İnsallah böyle sorunsuz bir şekilde tamam ların çünkü baş dönmem mide bulantm olursa hiç ders çalışmam. O yüzden.minigim annesini hiç rahatsız etmiyor

Çok teşekkürler :)

Benim değerim 3348. Ne anlama geldiğini bile bilmiyorum. Katlanması mı gerekiyor? Umarım angel_love'ın ki katlanır. Çok acemi yakalandım ben.

Maşlh canm değern çok güzel kese de görünür değere göre... Benm değerm 1541 İnşlh benm de katlanır...

Mehaba canım degerın çok guzel. Bence 4 güne kese görünür hayırlı olsun Akademisyensin sanırım. Bende hazırlanıyorum akademsyenlik için :)

Kızlarr benim dünki bhcg degerim 1157.0 iki gün öncesi de 452,03 çıkmıştı yani degerım güzel artıyor çok şükür. Keseyi bhcg kaç ken gördünüz.?? Ben pazartesi görebılır mıyımm

1500 ü geçince görünüyor, cuma 2200 lerde olur değerin pazartesi rahat görürsün,
pazartesi adetin kaç gün geçmiş oluyor?

canim.bthcg ile ilgisi yok kesenin benim.kardesim 780 le keseyi gordu kese olcumu 5mm kisiden kiisiye degisiyor hemde 4+4 du goruldugunde

Mehaba canım degerın çok guzel. Bence 4 güne kese görünür hayırlı olsun Akademisyensin sanırım. Bende hazırlanıyorum akademsyenlik için :)

Ne güzel, umarım istediğin gibi, istediğin yerde olur. Ben Hacettepe'deyim. Neler yapıyorsun hazırlık derken? Bu arada bilgi için de teşekkürler. Salı gününe aldım doktor randevusunu.

SeninleaAyniyizzzcnmSare Lavinya, post: 45546982, member: 657155"]1500 ü geçince görünüyor, cuma 2200 lerde olur değerin pazartesi rahat görürsün,
pazartesi adetin kaç gün geçmiş oluyor?[/QUOTE]
Sseninle aynı sat cnm kese yi gordunmu

SeninleaAyniyizzzcnmSare Lavinya, post: 45546982, member: 657155"]1500 ü geçince görünüyor, cuma 2200 lerde olur değerin pazartesi rahat görürsün,
pazartesi adetin kaç gün geçmiş oluyor?
Sseninle aynı sat cnm kese yi gordunmu[/QUOTE]
alıntıyı çok anlamadım ama şöyle sölim benim sat 31 ocaktı, ama kürtajdan sonraki ilk adetimdi düzen nasıl oldu bilemiyorum, ben bekledim adetim 10 gün geçince gittim beta 10binin üzerindeydi kese göründü çok şükür sorunsuz

Ne güzel, umarım istediğin gibi, istediğin yerde olur. Ben Hacettepe'deyim. Neler yapıyorsun hazırlık derken? Bu arada bilgi için de teşekkürler. Salı gününe aldım doktor randevusunu.
Canim İ ngiizce halletmeye calisiyorum. Ben jeoloji muhendisligi mezunuyum. Bu arada tecrubelerinden yararlanmak isterim cunku en buyuk hayalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…