2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Rabbim kızına sağlık sıhhatli uzun ömürler versin inş. . Adetim 2 gün geçmesine rağmen testim hala silik bende ona anlam veremiyorum canım hayırlısı artık çok teşekkürler. .
Normal olan silik çıkması tam net çıkmaz zaten bana sorarsan hamilesin eger bir sorununuz yoksa bi kan testi yaptır hemen bak demişti dersin

Sağlık ocağını aradım bilgisayar arızalandı..
of çok Canım sıkıldı..

bak canım en silik olan adetten 3 gün önce olan bu Eki Görüntüle 1792433
adetten 2 gün sonra olan buEki Görüntüle 1792434

buda bi kaç gün sonrakiEki Görüntüle 1792435

Evet bunlar benimkine benziyor canım nasıl peki herşey yolunda mı keseyi falan görebildin mi ??

Kan vermek için cumartesi gününü beklemek zorundayım o yüzden içim içimi yiyor canım çok sağol biraz rahatlattın..

Normal olan silik çıkması tam net çıkmaz zaten bana sorarsan hamilesin eger bir sorununuz yoksa bi kan testi yaptır hemen bak demişti dersin

Yaptırcam inş canım cumartesi hayırlısı bakalım. .

MERHABA KIZLAR BUGUNDE KESEYI GOREMEDIK KAN TESTİ YAPTO 1660tı İKİ GÜNDE 3880 OLMUŞ NORMAL GEBELİK GİBİ GÖRÜNÜYOR ŞUAN DEDİ PAZARTESİYİ BEKLEYELİM DEDİ İNŞALLAH PAZARTESİ GÖRÜRÜZ

slm yeni hamisler hosgeldinizz Rabbim hayırlı sağlıklı rahat bi hamilelik nasip etsin inş hepimizee suan sadece sabah azbi bulantim var ama sisligim tavandaa ve ikigundur cogaldi kaşık ağrım iştah yerinde sanki goguslerim dolgunlasti vehassas oleeee işte Rabbim bundan kötü etmesineee sizler nasilsinizzz

Bende de hafif kas ağrısı şişkinlik uyku yorgunluk ve goguslerde hassasiyet ve dolgunluk var

[QUOT post: 45555305, member: 742858"]Hımmm Uyku ole pek gelmiyo kasık ağrı siskinlik suanki enbuyuk sıkıntım [/QUOTE]
Doktora gittinmi cnm

Bende acaip mide bulantısı var hergün 1-2 kere kusuyorum göğüslerde hassasiyet var sabah erken kalkıyorum ama gün boyu uykum gelio uyuyamıyorum tabi. Bide bazen kasık ağrısı oluo.

Bide yüzüstü yapabiliyormusunuz. En çok sevdiğim yatış şeklinde benim:-( ama artık korkuyorum karnımda sertlik hissettiğim için yan yatmaya özen gösteriyorum.sizler ne durumdasınız.

Yarin gidiyorim insallahh.... Altyan bakmak isterse bi sknti olur mu acaba kizlar ya yardimci olun bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…