2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bende şimdilik baş dönmesi, bulantı yada ağrı gibi bir belirtilerim yok sadece biraz göğsüm hassaslaştı. Umarım hepimiz sağlıklı bir hamilelik geçiririz

Benim göğüs ucumn rengi koyulasmaya bile başladı.Çok erken gibi geldi ama inşallah sürecin sağlıklı ilerledgnn belirtisidr.benm gaz problemim dvm edio.progestann etkisinden dolayı Belki arada baş dönmesi ve aşırı halsizlgm var.seninde 4.haftayms cnmcm kese görünmedi henüz dimi

Benim ki de çok silik çıkmıştı .

canim.verebiliyorsan bugun kanda baktir yada yarin sabah saglik ocaginda sabah kanda baktir bence gebelik baslamis silikte olsa cikiyor bthcg hadi insallah cnm

İnşallah canım. . Kan veremem ancak cumartesi verebilirim o zamana kadar beklemek zorundayım yarın idrar testini tekrarliycam hayırlısı artık. .

ebyar yaren92 kızlar medipolden memnun musunuz ? ben ilk randevumu Acıbadem atakente aldım ama doğum ücretleri falan ne kadar bilmiyorum arayış icerisindeyim doktor ve hastane önerisi olan var mi

Acıbadem fiyatları bilmiyorum ama sanirsam pahalı olsa gerek ben medipolden memnunum gayet iyi gidiyor . ben aşılama yaptırdım orada süreç güzeldi. İlgi alaka doktorumdan da memnunum . doktor öneri sayfalarından da doktor tavsiyeleri bulabilirsiniz.

Daha doktora gitmedim kuzum nasip olursa Cumartesi gideceğim. Allahım hayırlı haberler almayı nasip eder inşallah. Bugün akşam üzeri kasıklarım patlıcakmış gibi oldu gazmış galiba bende de gaz sorunu başlamak üzere

Bizde bugün doktora gittik.kese oluşmuş. ,kalp atışı için 2 hafta sonra gideceğiz,ama benim internetten hesaplamama göre 6 haftalik doktor 4 hafta 5 günlük dedi, 2 hafta dinlen ağır iş yapma, bulanti için de kalp atışı ile birlikte baslayabilir dedi, şimdilik hersey yolunda şükür sizlerin de iyi haberlerinizi bekliyorum inş

Merhaba kızlar ya benim gibi bel ağrısı kaşık ağrısı çeken varmı ve baş dönmesi bulantı falan ama ağrılarım korkuttu beni bide ben 3 ay önce ektopik gebelik yaşadım ve tüpüm alındı açık ameliyat oldum ondan mı aciyordur rahmim sizce benim gibi olan varmı ha bu arada dayanılmaz ve cok sık değil günde 3 4 kere 1 2 dakikalık oluyor farklı yerlerde

ebyar yaren92 kızlar medipolden memnun musunuz ? ben ilk randevumu Acıbadem atakente aldım ama doğum ücretleri falan ne kadar bilmiyorum arayış icerisindeyim doktor ve hastane önerisi olan var mi
Canım ben sefaköy medipole gidiyorum. Geçen yılda hamileligimi de oraya gitmiştim daha sonra kürtaj olmam gerekti kürtaja girerken tüm hemşireler doktor çok ilgiliydi beni rahatlatmaya çalıştılar hep. Evime yakın olduğu için seçtim ama yenidogann yoğun bakım yokmuş o yüzden başka bir hastaneye mi gitsem diye düşündüm. Doktorum da tuba tarhan iyi bi doktor

Merhaba kızlar bende bugün doktora gittim çok şükürki keseyi gördük mercimeğim büyümeye başlamış 2 hafta sonra kalp atışını dinlemeye gidicem ..Buarada aranızda izmirde olan varmı varsa hangi hastanelere gidiyorsunuz ben şuan hasan ulaş başyurta gidiyorum ama başka doktorlara gitmek istiyorun fikir verirseniz sevinirim

Canım batın olduğu gün mü Silik çıktı ? ve 32 değerin çıktıktan kaç gün sonra keseni gördün kuzum ? 41 kere maşallahımı da kondurayım

Canım asilama yaptırdım ben. 14. Gündü test günüm 11. Gün içimden geldi ve silik çıktı. Pko olduğum için adet üzerinden değil aşılama gününe gore yaptım testi . 32 yı geçen hafta pazartesi gördüm çarşamba 116 çıktı bir hafta sonrası da keseyi gorduk bende masallahimi kondurayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…